Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od kwietnia 2017 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 69 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzamy aktualność oferty: Wrzesień 2023

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

20+ zagadnień

Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące tworzenia i optymalizacji (SEO) skutecznych treści reklamowych, m.in. budowanie wiarygodności, analiza i kreowanie potrzeb, rozszerzanie grupy docelowej, sekwencje reklamowe.

Zarabianie od A do Z

WH-SEO od A do Z

Kompletna strategia white hat SEO według Muraszczyka. Dobór słów kluczowych, wybór domeny, analiza konkurencji, optymalizacja witryny, wykonywanie audytów. To pełne opracowanie bezpiecznych metod pozycjonowania stron.

15 sposobów na zarabianie

Copywriting

Nauczysz się i zaczniesz zarabiać jako copywriter na dedykowanych platformach umożliwiających zysk pasywny. Poradniki wyjaśniają od podstaw m.in. zastosowania AIDA, content marketing, storytelling, optymalizację SEO już napisanych artykułów.

Pomoc z wyborem niszy

Unikalna wiedza

Mentoring jest prowadzony przez autora wielu wyróżnionych publikacji na paltformie medium.com. Muraszczyk jest aktywnym pozycjonerem oraz copywriterem od 2015 roku!

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w największej sieci afiliacyjnej w Polsce: mylead.global!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Autor pomaga kursantom w rejestracji na popularnych serwisach dla copywriterów. Obowiązuje Cię także nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów :)

Bonus do stawek (+5%) otrzymasz w sieci afiliacyjnej:

Możliwości zarobkowe wynikające z SEO i Copywritingu

Co wyróżnia ten mentoring?

Mentoring Muraszczyka jest bardzo obszerny. Kompleksowo omawia zarabianie na copywritingu, zasady skutecznej sprzedaży za pomocą słowa pisanego oraz spójną i sensowną strategię pozycjonowania stron metodami 'white-hat'. Prowadzącym jest znany na forach o zarabianiu przez internet Muraszczyk, który pozycjonowaniem i copywritingiem zajmuje się już od 2015 roku. Dziś może już się pochwalić wyróżnionymi publikacjami na platformie Medium.com. Jego artykuły można przeczytać np. w magazynach "The Startup" (największy na platformie, 1,000,00 obserwujących), "Curious" czy "Publishous". Ponadto aktywnie zarabia także na platformie whitepress.pl - jako dziennikarz.

Autor prezentuje dużo praktycznej wiedzy, którą na bieżąco aktualizuje i rozszerza. To bardzo dobrze przygotowany mentoring, dzięki któremu nauczysz się zarabiać jako copywriter oraz w pełni zrozumiesz strategię pozycjonowania bezpiecznymi i stabilnymi metodami white-hat.

Kiedyś w SEO liczyła się ilość linków i wówczas tzw. odpowiedni 'pakiet' mógł działać na zasadzie boosta do zwiększania pozycji. Taka strategia kusi krzyczącymi nagłówkami o dominacji algorytmu. Niestety linkowanie bez optymalizacji niewiele da, a większość pakietów to ogólnodostępne, spamowe linki, które tak naprawdę mogą wręcz zaszkodzić, a nie pomóc. Dzięki Muraszczykowi zrozumiesz na czym polega pozycjonowanie i jak się za nie zabrać w sposób bezpieczny, bez ryzyka wynikającego z 'oszukiwania' algorytmu.

Aby zacząć zarabiać pod okiem Muraszczyka nie trzeba stawać się influencerem, wykorzystywać prywatnych znajomości, podpisywać się, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim. To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną. Copywriting to jedna z najprostszych i najpewnieszych metod na zarabienie w Internecie. Może być wykonywana anonimowo.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Mentoring polecam wszystkim osobom, które chciałyby nauczyć się pozycjonować strony oraz/lub zacząć zarabiać na copywritingu - wszystko jest przygotowane tak, by można było zacząć bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
~mysc
Odpowiednie pozycje w wyszukiwarkach internetowych to jedno z najbardziej stabilnych źródeł ruchu w zarabianiu przez internet. Wokół SEO narosło bardzo wiele mitów, niedomówień i wzajemnie sprzecznych ze sobą porad. Można śmiało mówić o teoretyzacji pozycjonowania w ogólnodostępnych tekstach na ten temat. To bardzo utrudnia konkurowanie na rynku polskim i globalnym. Muraszczyk kompleksowo i zrozumiale przedstawia swoją strategię white-hat-SEO.

Sam copywritng daje niemalże pewność zwrotu inwestycji w mentoring. Autor pokazuje krok po kroku jak zacząć, pomaga w rejestracji w popularnych serwisach copywriterskich i odpowiada na wszystkie pytania. Co więcej, opłata za dołączenie do tego mentoringu to koszt nawet nie jednego miesiąca pozycjonowania (i to taniej wersji). Wystarczy podesłać swoją stronę kilku agencjom seo do wyceny, aby się przekonać jakie w tej branży obowiązują stawki.

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Wykorzystywanie chatu-GPT do generowania i redagowania treści artykułów sprzedażowych oraz zapleczowych!
Instrukcje dotyczące zwiększania konwersji za pomocą odpowiednio napisanych artykułów!
Kompleksowe przewodniki po wszystkich najważniejszych elementach skutecznego copywritingu oraz pozycjonowania stron metodami white-hat!
Aktualne i unikalne listy profili publicznych oraz blogów web 2.0!
Omówienie i ocena wykorzystywania wygasłych domen w pozycjonowaniu!
Budowanie wiarygodności witryn w SEO - budowa zaufania do strony!
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków).
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Sposoby na automatyzację naszej pracy. Omówienie wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie.
Porady dot. zarabiania w modelu CPA!
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych.
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie.
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż pozycjonowanie i copywriting - tematyk.
Możliwość udziału w konkursach z nagrodami, które w mentoringu trwają cały czas.

Komentarze i opinie o Get Paid 2.0

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Komentarze i opinie o poradnikach Muraszczyka

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków Get Paid 2.0

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

W ofercie Get Paid 2.0 są dwa mentoringi SEO. Czym się różnią?
Autorzy mentoringów SEO - Muraszczyk i Vasaki - prezentują dwa różne od siebie style pozycjonowania stron. To inne spojrzenia, doświadczenia, założenia i kierunki rozwoju. Vasaki opiera się na metodach gray-hat-seo. Muraszczyk natomiast stosuje sposoby white-hat-seo i opiera na nich całą założoną strategię. To dwie odrębne koncepcje, które bardziej się uzupełniają - niż ze sobą konkurują. Oba te mentoringi są przygotowane bardzo dobrze i oba są warte zgłębienia.
Kim jest autor mentoringu?
Autorem mentoringu jest Muraszczyk, znany na forach z cieszącego się bardzo dobrymi opiniami poradnika dot. SEO - który to rozwijał od 2017 roku. We wrześniu 2020 roku jego poradnik został przekształcony w Mentoring Get Paid 2.0, a w lutym 2021 rozszerzony o kompleksowe opracowanie copywritingu. To praktyk, copywriter i pozycjoner, który stale udoskonala swoje strategie. Dziś może już się pochwalić wyróżnionymi publikacjami na platformie Medium.com. Jego artykuły można przeczytać np. w magazynach "The Startup" (największy na platformie, 1,000,00 obserwujących), "Curious" czy "Publishous". Ponadto aktywnie zarabia także na platformie whitepress.pl - jako dziennikarz.
Chciałbym zacząć zarabiać jako copywriter. Czy ten mentoring mi pomoże?
Z całą pewnością tak. Muraszczyk zarabia na tworzeniu treści od wielu lat. Dostępne w mentoringu poradniki wyjaśniają od podstaw m.in. praktyczne zastosowania AIDA, content marketing, storytelling, optymalizację SEO już napisanych artykułów. Nauczysz się tworzyć skuteczne treści reklamowe, m.in. budować wiarygodność, analizować i kreować potrzeby czytelników, rozszerzać grupę docelową, projektować tzw.sekwencje reklamowe. To wszystkie niezbędne umiejętności copywritera.

Właściwie nie ma możliwości, że pod okiem Muraszczyka nie zaczniesz zarabiać. Na pewno zaczniesz. Copywritng daje niemalże pewność zwrotu inwestycji w mentoring. Autor pomaga w rejestracji w popularnych serwisach copywriterskich, odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia krok po kroku jak zarabiać nawet na najmniej wymagających tekstach - takich jak treści preclowe czy zapleczowe.
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. W Polsce istnieje coś takiego jak działalność nierejestrowana, która w praktyce nie wymaga żadnych zgłoszeń - można po prostu zacząć zarabiać. W 2023 limit przychodu w tego typu działalności wynosi 2700zł/miesiąc.
Ponadto, zarabiając na reklamach afiliacyjnych w internecie można się także rozliczać w oparciu o tzw. 'najem prywatny', ze stawką podatkową 8,5%. Wszystkie kwestie związane z rozliczaniem się są w tym mentoringu bardzo dobrze wyjaśnione, nie ma się czego obawiać. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
Nigdy nie miałem do czynienia z SEO. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się pozycjonowania?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.

W tym mentoringu oczywiście nie chodzi wyłącznie o pozycjonowanie stron związanych z CPA i e-commerce. Poradniki i rady dot. pozycjonowania będą skuteczne przy wszystkich tematykach stron. To kompleksowa strategia white-hat-seo. Dodatkowo wszelkie indywidualne trudności można konsultować z Muraszczykiem bez żadnych limitów.
Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?
Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na ruchu motywowanym oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.
Zajmuję się pozycjonowaniem stron od X lat. Czy jest sens dołączać do mentoringu?
Ilu pozycjonerów - tyle strategii pozycjonowania. Jeśli chcesz uporządkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny oraz możliwość konsultowania się z Muraszczykiem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy zarabianie w internecie wymaga zostania influencerem?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy są widoczni. Każdy kojarzy znanych youtuberów, blogerów, tik-tokerów. Natomiast ludzi zarabiających anonimowo się nie zauważa i o nich nie mówi. Aby zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, podpisywać się, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w Get Paid 2.0 przede wszystkim.

To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Pozycjonowania i Copywritingu
Poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

Obrazek - mentoring pozycjonowania i copywritingu - muraszczyk - okładka - getpaid20.pl


589
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub FIREADS.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Pozycjonowania i Copywritingu - Muraszczyk" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring może być niższa w zestawie :)
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

Prywatna wiadomość na make-cash.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl