Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od kwietnia 2017 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 71 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzamy aktualność oferty: Lipiec 2024

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

25+ tematów

Aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące całego procesu pozycjonowania i optymalizacji stron, przeznaczone dla początkujących oraz średniozaawansowanych, a także osób zaawansowanych chcących sprawnie odświeżyć wiedzę SEO po przerwie.

Zarabianie od A do Z

SEO od A do Z

Poradniki pozwalają od razu wdrożyć działania SEO na swoją stronę - temat po temacie: od audytu, optymalizacji technicznej, przez optymalizację treści, aż do właściwego linkowania. Mentoring jest praktyczny, kompletny i nie zostawia niedopowiedzeń.

15 sposobów na zarabianie

Dojrzałe SEO

Poradniki nie są nastawione na sztuczki i próby manipulacji algorytmem. Autor przekazuje rzetelną wiedzę, którą gromadzi od 2015 roku, będąc nieprzerwanie aktywnym w branży - własnych projektach oraz jako specjalista na rynku.

Pomoc z wyborem niszy

Praktyczne podejście

Opisana wiedza z nielimitowanym wsparciem i pomocą certyfikatu pozwoli również rozpocząć swoją przygodę jako specjalista SEO na rynku - w agencji lub jako freelancer, realizujący zlecenia.

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: Mylead oraz FireAds!

Wsparcie 24/7

Bądź na bieżąco

Autor stale realizuje własne projekty oraz działa jako specjalista SEO na rynku, dzięki czemu rozumie bieżące problemy, a kursantom oferuje nielimitowane konsultacje w ich działaniach SEO.

Bonus do stawek (+5%) otrzymasz w sieciach afiliacyjnych:

Możliwości zarobkowe wynikające z SEO i Copywritingu

Co wyróżnia ten mentoring?

Mentoring Muraszczyka jest bardzo obszerny - jego pierwotna wersja była bezpłatna, została napisana dla wąskiej grupy znajomych w postaci E-booka i w 2017 roku liczyła 50 stron A4. Po kilku aktualizacjach było to już ponad 151 stron A4, a ze względu na pozytywne opinie i sugestie znajomych - poradnik został wystawiony na sprzedaż. Niedługo po ostatniej aktualizacji E-booka, Muraszczyk dołączył do Get Paid 2.0 jako autor i od tego czasu rozwija i aktualizuje swoje poradniki w ramach "Kompleksowego Mentoringu SEO". To również ta historia sprawia, że tak ogromny materiał jest dostępny za tak niewielkie pieniądze - autor nie stara się żyć z kursów, nie organizuje szkoleń, a pozostaje praktykiem SEO, rozwijając produkt z pasji.

Autor przekazuje rzetelną i autorską wiedzę, popartą latami doświadczeń w pracy nad własnymi projektami oraz na rynku, jako niezależny specjalista SEO. Wiedza jest praktyczna i gotowa do wdrożenia, dzięki licznym przykładom oraz autorskim grafikom - jest to swoiste kompendium wiedzy SEO od A do Z.

Aby zacząć zarabiać pod okiem Muraszczyka nie trzeba stawać się influencerem, wykorzystywać prywatnych znajomości, podpisywać się, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim. To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną. Pozycjonowanie stron to jedna z najpewniejszych metod pozyskiwania ruchu w Internecie. To właśnie dzięki SEO można osiągnąć pasywne przychody, anonimowo.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Mentoring polecam wszystkim osobom, które chciałyby nauczyć się tworzyć dobrze zoptymalizowane strony i pozycjonować je w wyszukiwarkach - wszystko jest przygotowane tak, by można było zacząć bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
~mysc
Odpowiednie pozycje w wyszukiwarkach internetowych to jedno z najbardziej stabilnych źródeł ruchu w zarabianiu przez internet. Wokół SEO narosło bardzo wiele mitów, niedomówień i wzajemnie sprzecznych ze sobą porad. Można śmiało mówić o teoretyzacji pozycjonowania w ogólnodostępnych tekstach na ten temat, co bardzo utrudnia konkurowanie na rynku polskim i globalnym.

Nie dotyczy to jednak poradnika Muraszczyka, który przekazuje rzetelną i praktyczną wiedzę, popartą latami doświadczeń oraz bieżącymi doświadczeniami specjalisty na rynku SEO. Dzięki temu mamy pewność, że wiedza jest aktualna, gotowa do wdrożenia, a jeśli tylko mamy jakieś pytania to możemy zwrócić się do autora o indywidualne wsparcie - nielimitowane w cenie zakupu mentoringu.

Co więcej, opłata za dołączenie do tego mentoringu to koszt nawet nie jednego miesiąca pozycjonowania w bardzo ubogiej wersji - wystarczy przesłać swoją stronę kilku agencjom SEO, oferującym darmowe wyceny, żeby zrozumieć, jakie stawki obowiązują w tej branży.

Wielu klientów mentoringu przekonało się, że wcale nie potrzebuje współpracy z wielkimi agencjami do rozwijania swojego bloga, portalu czy nawet sklepu internetowego i że większość działań jest w stanie wykonać samodzielnie, zaoszczędzając bardzo dużo zasobów, które mogą następnie przeznaczyć na inne działania, np. płatne promocje.

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Wykorzystywanie chatu-GPT do generowania i redagowania treści artykułów sprzedażowych oraz zapleczowych!
Instrukcje dotyczące zwiększania konwersji za pomocą odpowiednio napisanych artykułów!
Kompleksowe przewodniki po wszystkich najważniejszych elementach skutecznego copywritingu oraz pozycjonowania stron metodami white-hat!
Aktualne i unikalne listy profili publicznych oraz blogów web 2.0!
Omówienie i ocena wykorzystywania wygasłych domen w pozycjonowaniu!
Budowanie wiarygodności witryn w SEO - budowa zaufania do strony!
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków).
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Sposoby na automatyzację naszej pracy. Omówienie wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie.
Porady dot. zarabiania w modelu CPA!
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych.
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie.
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż pozycjonowanie i copywriting - tematyk.
Możliwość udziału w zlotach społeczności Get Paid 2.0 oraz branie udziału w konkursach z nagrodami.

Komentarze i opinie o Get Paid 2.0

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Komentarze i opinie o poradnikach Muraszczyka

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków Get Paid 2.0

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

W ofercie Get Paid 2.0 są dwa mentoringi SEO. Czym się różnią?
Autorzy mentoringów SEO - Muraszczyk i Vasaki - prezentują dwa różne od siebie style pozycjonowania stron. To inne spojrzenia, doświadczenia, założenia i kierunki rozwoju. Vasaki opiera się na metodach gray-hat-seo. Muraszczyk natomiast stosuje sposoby white-hat-seo i opiera na nich całą założoną strategię. To dwie odrębne koncepcje, które bardziej się uzupełniają - niż ze sobą konkurują. Oba te mentoringi są przygotowane bardzo dobrze i oba są warte zgłębienia.
Kim jest autor mentoringu?
Autorem mentoringu jest Muraszczyk, znany na forach z cieszącego się bardzo dobrymi opiniami poradnika dot. SEO - który to rozwijał od 2017 roku. We wrześniu 2020 roku jego poradnik został przekształcony w Mentoring Get Paid 2.0 i stał się swoistym kompendium pozycjonowania stron, które jest stale rozwijane. Muraszczyk to praktyk oraz niezależny specjalista SEO na rynku, który stale udoskonala swoje strategie.
Studiuje i dorabiam w internecie, min. na copywritingu - czy ten mentoring pomoże mi rozwinąć wachlarz usług?
Zdecydowanie tak! Autor mentoringu jest weteranem freelance, mając za sobą również epizod bycia copywriterem. Obecnie Muraszczyk tworzy plany contentowe dla przeróżnych firm - od prostych stron sprzedażowych czy blogów do większych portali, a ostatecznie część treści pisze samodzielnie, jednocześnie nadzorując i redagując pracę zespołu copy, wyznaczonego do realizacji zlecenia.

Na podstawie tych doświadczeń w dziale mentoringu powstało kilka tematów łączących SEO z copywritingiem, między innymi: praktyczne zastosowanie AIDA, Content Marketing, Storytelling w sprzedaży czy optymalizacja treści pod SEO. Co więcej, Muraszczyk chętnie dzieli się swoją wiedzą o byciu freelancerem - szukaniu zleceń, budowaniu portfolio czy ustalaniu stawek, w ramach nielimitowanego wsparcia do mentoringu.

Tym samym każdy freelancer zyska dodatkową i popartą certyfikatem od GetPaid 2.0 wiedzę, która pozwoli mu realizować zlecenia z zakresu: copywritingu - teksty zapleczowe, blogowe, specjalistyczne, sprzedażowe, Content SEO, On-Page SEO - audyty, optymalizacja oraz Off-Page SEO - linkowanie. Taki wachlarz umiejętności daje gwarancję odrobienia inwestycji w mentoring przy choć minimalnym zaangażowaniu, pomijając nawet możliwości wykorzystania tych umiejętności na własny użytek.
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. W Polsce istnieje coś takiego jak działalność nierejestrowana, która w praktyce nie wymaga żadnych zgłoszeń - można po prostu zacząć zarabiać. W 2023 limit przychodu w tego typu działalności wynosi 2700zł/miesiąc.
Ponadto, zarabiając na reklamach afiliacyjnych w internecie można się także rozliczać w oparciu o tzw. 'najem prywatny', ze stawką podatkową 8,5%. Wszystkie kwestie związane z rozliczaniem się są w tym mentoringu bardzo dobrze wyjaśnione, nie ma się czego obawiać. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
Nigdy nie miałem do czynienia z SEO. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się pozycjonowania?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.

W tym mentoringu oczywiście nie chodzi wyłącznie o pozycjonowanie stron związanych z CPA i e-commerce. Poradniki i rady dot. pozycjonowania będą skuteczne przy wszystkich tematykach stron. To kompleksowa strategia white-hat-seo. Dodatkowo wszelkie indywidualne trudności można konsultować z Muraszczykiem bez żadnych limitów.
Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?
Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na ruchu motywowanym oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.
Zajmuję się pozycjonowaniem stron od X lat. Czy jest sens dołączać do mentoringu?
Ilu pozycjonerów - tyle strategii pozycjonowania. Jeśli chcesz uporządkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny oraz możliwość konsultowania się z Muraszczykiem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy zarabianie w internecie wymaga zostania influencerem?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy są widoczni. Każdy kojarzy znanych youtuberów, blogerów, tik-tokerów. Natomiast ludzi zarabiających anonimowo się nie zauważa i o nich nie mówi. Aby zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, podpisywać się, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w Get Paid 2.0 przede wszystkim.

To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie do około tysiąca złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programach partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
On-Page, Content SEO, Linkowanie
Poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

Obrazek - mentoring pozycjonowania i copywritingu - muraszczyk - okładka - getpaid20.pl


679
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub FIREADS i/lub CONVERSAND.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Pozycjonowania i Copywritingu - Muraszczyk" i opłać zamówienie.
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Forum Make-Cash.pl: Załóż bezpłatne konto i wyślij wiadomość

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl