Potwierdzenie aktualności oferty: Marzec 2018

Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online

...i Portali Randkowych

od A do Z

...

ZYSKAJ DOSTĘP DO PONAD 63 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

...

Produkt dotyczy reklamowania gier online z pogranicza erotyki i jest rozwijany od czerwca 2016 roku!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

AD4MMO | FUNHUB | LEAD.NETWORK | MYLEAD |

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Na czym polega reklamowanie gier i portali?

"Gry online i portale randkowe dają bardzo duże możliwości zarobkowe - nasi "klienci" nie wydają pieniędzy, po prostu się rejestrują. Osobiście w modelu CPR zarabiam najwięcej, dlatego też ten mentoring jest najdroższy.
Niestety tutaj trzeba wziąć też pod uwagę możliwość odrzucenia leadów. Używając opisywanych w mentoringu metod nigdy (od 2 lat!) nie miałem odrzuconych leadów - ale taka możliwość istnieje, także muszę o tym wspomnieć aby być fair.
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"


Zarabianie na grach to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku rejestracja w grze, czasem połączona z określoną aktywnością (np. przejściem samouczka). Wynagrodzenie otrzymujemy więc za dostarczanie potencjalnych graczy, którzy zarejestrują się w danej grze. Nikt nic nie traci na rejestracji – jest w pełni darmowa. Ten rodzaj ofert nazywa się CPR - to jest "cost per registration" (wynagrodzenie otrzymujemy za pozyskanie zarejestrowanego gracza). Dokładnie tak samo działają oferty portali randkowych - w tym wypadku również zostajemy wynagrodzeni za pozyskanie nowych użytkowników.

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to trochę nazwa własna dostępu do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

Posiadania zaakceptowanego konta w przynajmniej jednej z trzech wymienionych sieci z ofertami gier i portali randkowych (Ad4MMO, Funhub, Lead.Network, Mylead)

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a.

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 63 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 13 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie gier online (i/lub portali randkowych) z pogranicza erotyki
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w promowaniu ofert gier i portali: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)), a także omówienia obsługi, optymalizacji i zabezpieczania wordpress'a
 • Treści reklamowych nadających się do stosowania "od zaraz", dzięki czemu możesz zacząć zarabiać tuż po zakupie
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak i gdzie skutecznie promować gry i portale randkowe?", "Jak reklamować własny LP dodatkowy?", "Jak stworzyć skuteczny LP dodatkowy?"
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie
 • Omówienia wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do kanału TeamSpeak i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (boty, skrypty, SEO, kursy, itd.)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie gier i portali - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej. Mentoring nie jest pewnym sposobem satysfakcjonującego e-zarabiania. Zarabianie w internecie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać - co omówiłem już w "Vademecum dla początkujących".

Ile zarobisz?

Przedział zarobków jest nieograniczony.. ale jak można przypuszczać najłatwiej jest nie zarobić niczego, a najtrudniej zarobić dużo. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

„Każdy może zarabiać dużo” – teoretycznie tak, a w praktyce kompletnie nie. Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie stabilne dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: Najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair.

Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce 1,5zł/rejestracja. Takie, a nawet wyższe dniówki są jak najbardziej możliwe - nie są jednak regułą i stałą dzienną stawką.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 13 bezpośrednich metod reklamowania gier i portali randkowych. 

Do wyjaśnianych metod należą m.in.:

Recenzje Mentoringu 

Poradnik otrzymałem, przeczytałem. Co tu dużo mówić, Mysc zna się na robocie. Szczegółowo opisane metody, konkretnie i na temat bez lania wody. Pytanie czy zarobimy? Tak zarobimy, jeśli po przeczytaniu weźmiesz się do pracy to na pewno wygenerujesz z nowo nabytej wiedzy $$$.

Mamy wiele dróg promocji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Cena jest adekwatna co do zawartości.

Mocne 8/10

Klin

Zaznaczam na początku, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie zarabiania. Poradniki przedstawiają jak zarabiać w serwisach z ofertami gier. Autor opisuje sposób zarobku krok po kroku począwszy od rejestracji poprzez promocję, kończąc na wartościowych przykładach. Wiele z nas już słyszało o metodach zarobku bądź serwisach opisanych w poradniku; przewijało się już na forum. Jednak przypuszczam, że 99% osób nie wiedziało jak zacząć, jak rozwinąć wartościowy "biznes". Poradnik przeznaczony dla osób myślących, dysponujących czasem wolnym przynajmniej na początku. Nie bez powodu Mysc został mentorem 2015 roku na forum. Potrafi chłopak tłumaczyć; poradnik napisany w sposób zrozumiały i konkretny. Zainwestowana kwota w poradnik na pewno się wróci kilkukrotnie ale trzeba naprawdę się przyłożyć - sama się nie wróci.

Moja ocena:
8/10

Życzę WYSOKICH zarobków!

Majka

Więcej recenzji i opinii znajdziesz na:

Proszę zwrócić uwagę, że pierwszą ofertę sprzedaży na forum dodałem 29 czerwca 2016 roku. Od wystawienia pierwszych komentarzy minęło bardzo dużo czasu. W tej chwili mentoring wygląda zupełnie inaczej - jest kilkukrotnie obszerniejszy i dużo lepiej przygotowany. Najmiarodajniejsze będzie kierowanie się (tym) opisem głównej oferty i TYLKO najświeższymi opiniami na forach.

Odpowiedzi na popularne pytania

Jak szybko zwróci mi się wydana kwota?

Podejście, które opisuję i radzę stosować, jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie zwróci Ci się wydana kwota, to jest już kwestia indywidualna - może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, a może jeszcze tego samego dnia. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet - nie tylko poprzez reklamowanie gier - ale statystyczny "earner" nie istnieje.

Jakie gry reklamujesz? Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami sieci reklamujących gry?

Wszystkie opisywane sposoby dotyczą przede wszystkim reklamowania gier z pogranicza erotyki (z powodzeniem można ich używać również do promocji portali randkowych). Konsultowałem z administracją sieci każdy z nich i administracja żadnego serwisu nie widziała problemu. Nigdy, czyli od maja 2015, nie miałem żadnych cofnięć leadów w związku z używaniem opisywanych metod. Oferuję bezpieczne i sprawdzone na sobie rozwiązania.

Czy sprzedaż zbyt dużej ilości sztuk spowoduje spadek dochodów?

Moim zdaniem nie. Zaplecze w postaci kanałów YouTube, FanPage'y lub grup - nie jest trwałe, to wieczna rotacja. Ponadto nisza nigdy sie nie wyczerpie, a metod można używać również gdzie indziej (niż opisywane w poradniku platformy), w tym za granicą. W mentoringu dokładnie wyjaśniam na czym polega schemat działania, dobór ofert i przygotowywania treści reklamowych. Każdy kupujący będzie mógł z powodzeniem rozszerzać działalność o własne pomysły - a tych na pewno nie zabraknie. Tych samych metod moża używać też do promocji innych - niż gry i portale randkowe - ofert w modelu CPR.

Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Cena całego mentoringu to zaledwie:
249zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, powinieneś zdobyć około - w zależności od stawki i serwisu - 166 leadów :>)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Uważam, że nie ma możliwości by te pieniądze się nie zwróciły. Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce za leada 1,5zł (320 leadów).

Dostępne formy płatności: przelew, paypal

By wykupić mentoring postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w AD4MMO i/lub FUNHUB i/lub LEAD.NETWORK i/lub MYLEAD.
 • Krok 2 - Wyślij do mnie wiadomość zatytułowaną "Mentoring GRY" poprzez: zarabiam.com  LUB  make-cash.pl  LUB  hyipforum.pl  LUB  e-mail: mysc@getpaid20.pl.
 • Krok 3 - W treści wiadomości koniecznie podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal lub przelew) oraz upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:
  "Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania.".
 • Krok 4 - W odpowiedzi na wiadomość odeślę Ci dane do płatności i dalsze instrukcje.
 • Krok 5 - Po zaksięgowaniu się przelewu, otrzymasz dostęp do grupy mentorskiej oraz grupy Get Paid 2.0. Dostęp jest już na zawsze i nie wymaga ponownych opłat. Przyznawanie dostępu i księgowanie płatności wykonuję ręcznie - co pozwala uniknąć błędów/reklamacji związanych z szybkimi płatnościami.

Zapraszam :)

Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi. To całkowity koszt usługi, dostęp do aktualizowanych materiałów nie wymaga żadnych ponownych opłat.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 44zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych - 249zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 142zł zamiast 183zł, oszczędzasz 41zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 143zł zamiast 183zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 242zł zamiast 322zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 441zł zamiast 571zł, oszczędzasz 130zł


Jeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość :) Ceny które podaję w odpowiedzi nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.

BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WYSYŁANEJ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"!
 
Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. PW na hyipforum.pl: Wyślij

4. GG: 5975423

5. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

6. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2017 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.