Potwierdzenie aktualności oferty: Styczeń 2018

Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online
od A do Z

"Grupa Get Paid 2.0"

Produkt dotyczy reklamowania gier online z pogranicza erotyki i jest rozwijany od czerwca 2016 roku!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

LINKTOGAME | FUNHUB |

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. W internecie zarabiam od 2014 roku, to moje jedyne źródło utrzymania. Oprócz zarabiania w programach partnerskich, prowadzę blog getpaid20.pl i rozwijam grupę mentorską Get Paid 2.0.

Zarabianie poprzez promowanie gier poznałem około maja 2015 roku. Na początku "nie było kolorowo", ale z czasem wypracowałem skuteczne sposoby dzięki którym wygenerowałem 8119 leadów i zarobiłem 16,8 tys. złotych (ilość leadów i zarobki są zgodne na dzień 30.06.2016 - w chwili gdy to czytasz są już wyższe). Metody, które poznasz w tym mentoringu są raczej "nieoczywiste", a zarazem bardzo skuteczne i dokładnie przetestowane. Wszystko co wiem zebrałem w jedną porządną "encyklopedię", którą rozwijam od czerwca 2016 roku. Mentoring zawiera gotowe wzorce postępowania, zdradzam wszystkie swoje autorskie sposoby - a Ty masz szansę zacząć zarabiać sensowne kwoty praktycznie "z marszu".

Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!

Wykupując dostęp do "Mentoringu Promowania Gier Online", automatycznie stajesz się członkiem "Grupy Get Paid 2.0".

Grupa Get Paid 2.0

Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku (poniższa oferta dotyczy części poświęconej promowaniu gier online). Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego mentoringu. Po zakupie, każdy członek grupy, otrzymuje "dożywotni" dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników dot. danej dziedziny. 

Materiały dostępne w grupie TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w grupie za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej TERAZ. 

Pasjonuję się zarabianiem w internecie i chcę aby grupa stała się obiektywnym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie "z marszu". Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu. 

Nie współpracuję na wyłączność z żadnym serwisem zarobkowym, kieruję się tylko i wyłącznie Twoim zyskiem i udzielam bezstronnych porad.

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

Posiadania zaakceptowanego konta w przynajmniej jednej z dwóch wymienionych sieci z ofertami gier (Linktogame, Funhub)

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a.

Czego możesz się spodziewać:

 • Omówienia aż 13 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie gier online (lub portali randkowych) z pogranicza erotyki
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w promowaniu gier online: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron))
 • Treści reklamowych nadających się do stosowania "od zaraz", dzięki czemu możesz zacząć zarabiać od razu po zakupie
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak i gdzie skutecznie promować gry?", "Jak reklamować własny LP dodatkowy?", "Jak stworzyć skuteczny LP dodatkowy?"
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie
 • Omówienia wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do grupowego kanału TeamSpeak i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla grupy ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (boty, skrypty, SEO, graficy, itd.)
 • Stałego dostępu do materiałów udostępnianych w ramach Grupy Get Paid 2.0
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie gier - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe produkty mojego autorstwa

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej

Ile zarobisz?

Osobiście dzięki opisywanym metodom zarobiłem 16,8 tys. złotych (kwota jest zgodna na dzień 30.06.2016 - w chwili gdy to czytasz jest już wyższa). Szczerze mówiąc, uważam że niejeden kupujący da radę wygenerować wartość mentoringu w ciągu jednego dnia. Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce 1,5zł/rejestracja. 

Swoje działania zakończyłem w dniu 30.06.2016 i od tego czasu, dzięki stworzonemu wcześniej zapleczu, na promowaniu gier online zarabiam całkowicie pasywnie - co dokładnie wyjaśniam w tym mentoringu :) 

Recenzje Mentoringu Promowania Gier Online

Poradnik otrzymałem, przeczytałem. Co tu dużo mówić, Mysc zna się na robocie. Szczegółowo opisane metody, konkretnie i na temat bez lania wody. Pytanie czy zarobimy? Tak zarobimy, jeśli po przeczytaniu weźmiesz się do pracy to na pewno wygenerujesz z nowo nabytej wiedzy $$$.

Mamy wiele dróg promocji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Cena jest adekwatna co do zawartości.

Mocne 8/10

Klin

Zaznaczam na początku, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie zarabiania. Poradniki przedstawiają jak zarabiać w serwisach z ofertami gier. Autor opisuje sposób zarobku krok po kroku począwszy od rejestracji poprzez promocję, kończąc na wartościowych przykładach. Wiele z nas już słyszało o metodach zarobku bądź serwisach opisanych w poradniku; przewijało się już na forum. Jednak przypuszczam, że 99% osób nie wiedziało jak zacząć, jak rozwinąć wartościowy "biznes". Poradnik przeznaczony dla osób myślących, dysponujących czasem wolnym przynajmniej na początku. Nie bez powodu Mysc został mentorem 2015 roku na forum. Potrafi chłopak tłumaczyć; poradnik napisany w sposób zrozumiały i konkretny. Zainwestowana kwota w poradnik na pewno się wróci kilkukrotnie ale trzeba naprawdę się przyłożyć - sama się nie wróci.

Moja ocena:
8/10

Życzę WYSOKICH zarobków!

Majka

Więcej recenzji i opinii znajdziesz na:

Odpowiedzi na popularne pytania

Jak szybko zwróci mi się wydana kwota?

Podejście, które opisuję i radzę stosować, jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie zwróci Ci się wydana kwota, to jest już kwestia indywidualna - może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, a może jeszcze tego samego dnia. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet - nie tylko poprzez reklamowanie gier - ale statystyczny "earner" nie istnieje.

Jakie gry reklamujesz? Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami sieci reklamujących gry?

Wszystkie opisywane sposoby dotyczą przede wszystkim reklamowania gier z pogranicza erotyki (można ich używać również do promocji portali randkowych). Konsultowałem z administracją sieci każdy z nich i administracja żadnego serwisu nie widziała w nich problemu. Nigdy, czyli od maja 2015, nie miałem żadnych cofnięć leadów w związku z używaniem opisywanych metod. Oferuję bezpieczne i sprawdzone rozwiązania.

Czy sprzedaż zbyt dużej ilości sztuk spowoduje spadek dochodów?

Moim zdaniem nie. Zaplecze w postaci kanałów YouTube, FanPage'y lub grup - nie jest trwałe, to wieczna rotacja. Ponadto nisza nigdy sie nie wyczerpie, a metod można używać również gdzie indziej (niż opisywane w poradniku platformy), w tym za granicą. W mentoringu dokładnie wyjaśniam na czym polega schemat działania, dobór ofert i przygotowywania treści reklamowych. Każdy kupujący będzie mógł z powodzeniem rozszerzać działalność o własne pomysły - a tych na pewno nie zabraknie.

Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Cena całego mentoringu to zaledwie:
249zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, powinieneś zdobyć około - w zależności od stawki i serwisu - 166 leadów :>)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Uważam, że nie ma możliwości by te pieniądze się nie zwróciły. Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce za leada 1,5zł (320 leadów).

Dostępne formy płatności: przelew, paypal

By wykupić mentoring postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w LINKTOGAME i/lub FUNHUB.
 • Krok 2 - Wyślij do mnie wiadomość zatytułowaną "Mentoring GRY" poprzez: zarabiam.com  LUB  make-cash.pl  LUB  hyipforum.pl  LUB  e-mail: mysc@getpaid20.pl.
 • Krok 3 - W treści wiadomości koniecznie podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal lub przelew) oraz upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:
  "Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania.".
 • Krok 4 - W odpowiedzi na wiadomość odeślę Ci dane do płatności i dalsze instrukcje.
 • Krok 5 - Po zaksięgowaniu się przelewu, otrzymasz dostęp do grupy mentorskiej oraz grupy Get Paid 2.0. Dostęp jest już na zawsze i nie wymaga ponownych opłat. Przyznawanie dostępu i księgowanie płatności wykonuję ręcznie - co pozwala uniknąć błędów/reklamacji związanych z szybkimi płatnościami.

Zapraszam :)

Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi. To całkowity koszt usługi, dostęp do aktualizowanych materiałów nie wymaga żadnych ponownych opłat.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 44zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online - 249zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 142zł zamiast 183zł, oszczędzasz 41zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 143zł zamiast 183zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 242zł zamiast 322zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 441zł zamiast 571zł, oszczędzasz 130zł


Jeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość :) Ceny które podaję w odpowiedzi nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.

BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WYSYŁANEJ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"!
 
Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. PW na hyipforum.pl: Wyślij

4. GG: 5975423

5. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

6. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2017 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.