Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów
od A do Z

...

ZYSKAJ DOSTĘP DO PONAD 63 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

NA SKRÓTY:  --> LINK DO KASY <--

...

Mentoring Sprzedaży E-produktów rozwijam od lutego 2019 roku!
Całość omawia przede wszystkim sprzedaż e-poradników poprzez:

HOTPAY |

Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
Materiały rozwijam bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Potwierdzam aktualność oferty: Maj 2019

Na czym polega sprzedaż e-poradników?

"Pora wejść na wyższy poziom, ten poziom to tworzenie niezależnych, w 100% własnych kampanii. Napisanie własnego poradnika pomagającego rozwiązać określony (często bardzo niszowy!) problem, nie jest czymś specjalnie trudnym. Każdy ma różne doświadczenia życiowe, wiedzę na określone tematy i na pewno jest w stanie znaleźć problem, który kiedyś miał i już go rozwiązał. To idealna tematyka na poradnik. Wiele ludzi zmaga się z takimi samymi trudnościami, co czyni z nich idealną grupę docelową.
Biorąc pod uwagę fakt, że każdy może prowadzić legalną sprzedaż bez działalności gospodarczej do kwoty przychodów 1125zł/miesiąc – śmiało mogę powiedzieć, że ten mentoring jest dla każdego. Zapraszam serdecznie!"

Zarabianie na sprzedaży własnych e-poradników stało się dostępne dla każdego w momencie legalizacji prowadzenia tzw. "niezarejestrowanej działalności gospodarczej". Dawniej taka działalność wymagała prowadzenia firmy, co wiązało się z kosztami. Powyższe sprawiło, że cała branża sprzedaży e-poradników w Polsce nigdy nie rozwinęła skrzydeł. Możliwości rozwoju i "wybicia się" są więc cały czas bardzo duże.

Warto sobie uświadomić, że w przypadku wirtualnych e-produktów poradnikowych, nie ma żadnych kosztów produkcji, transportu, magazynowania – więc przychód jest praktycznie równoznaczny z naszym zyskiem. Ponadto własny produkt oznacza koniec z rotacją kampanii, dezaktualizującym się zapleczem reklamowym, koniecznymi landing page’ami dodatkowymi i – co najważniejsze – z otrzymywaniem wyłącznie prowizji.

Własny e-produkt, własny landing page, własna marka
= 100% kontroli

Brak dezaktualizacji zaplecza reklamowego, brak rotacji w kampaniach
= 100% stabilności

Na start – obniżona prowizja za szybkie przelewy w HotPay
= 100% możliwości

Sprzedaż własnych produktów jest dużo łatwiejsza niż mogłoby się to z pozoru wydawać, a ten mentoring wyjaśnia i omawia wszystkie niezbędne zagadnienia związane z tą branżą.

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to trochę nazwa własna dostępu do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 63 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia kilkunastu sposobów na skuteczne sprzedawanie własnych e-produktów poradnikowych
 • Pełnego opracowania własnych stron internetowych (w tym blogów i landing page'y): PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE, DOSKONALENIE, a także omówienia obsługi, optymalizacji i zabezpieczania wordpress'a
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak wybrać opłacalną tematykę na własny e-poradnik?", "Jak dalej rozwijać sprzedaż e-poradników?", "Jak budować własną markę w internecie?" oraz "jak wprowadzić sprzedaż poradnika na już działającej stronie/blogu?".
 • Instrukcji tworzenia własnych poradników PDF, dodatkowej monetyzacji oraz ustalania odpowiedniej ceny
 • Wyjaśnienia kwestii prawnych (regulamin sprzedaży, wystawianie rachunków, legalna sprzedaż bez działalności gospodarczej, ustawowe prawo do zwrotu)
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie oraz instrukcji użytkowania i podpinania szybkich płatności HOTPAY 
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych oraz tworzenia aktywnych społeczności internetowych przydatnych w sprzedaży
 • Informacji na temat poprawnych reakcji na negatywne komentarze i reklamacje (rozwiązywanie kryzysów w social mediach)
 • Dostępu do kanału Discord i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż sprzedaż e-poradników - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości korzystania z profesjonalnych usług dodatkowych Get Paid 2.0
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować
 • Oferta specjalna dla członków mentoringu - obniżka prowizji o 4% dla kont osobistych oraz o 7% dla kont firmowych za szybkie przelewy HotPay (najniższa prowizja na rynku e-płatności)!

HOTPAY |

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej. Mentoring nie jest pewnym sposobem satysfakcjonującego e-zarabiania. Zarabianie w internecie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać - co omówiłem już w "Vademecum dla początkujących".

Ile zarobisz?

Przedział zarobków jest nieograniczony.. ale jak można przypuszczać najłatwiej jest nie zarobić niczego, a najtrudniej zarobić dużo. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

„Każdy może zarabiać dużo” – teoretycznie tak, a w praktyce kompletnie nie. Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie stabilne dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie.

Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. 

...

Mentoring zawiera omówienie kilkunastu bezpośrednich metod reklamowania własnych e-poradników. 

Pełna oferta wszystkich mentoringów Get Paid 2.0 to m.in. wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:

Komentarze i opinie o mentoringu na forach

Odpowiedzi na popularne pytania

W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?

Jeżeli uważasz, że wszystko już wiesz - oczywiście nie dołączaj.  Jeśli natomiast chciałbyś uporzadkować to co już wiesz i poszukać kolejnych inspiracji na sposoby i formy zarobku oraz poznać moje podejście do marketingu internetowego i budowania ofert reklamowych - ZAPRASZAM.

Czym różni się afiliacja od sprzedaży własnych e-produktów?

Własny e-produkt to pełna kontrola - czyli możliwość wpływania na produkt, cenę, landing page i dostępne formy reklamowania. To koniec z rotacją kampanii, dezaktualizującym się zapleczem reklamowym, koniecznymi landing page’ami dodatkowymi i – co najważniejsze – z otrzymywaniem wyłącznie prowizji. Oferty produktowe CPS to przeważnie 10-40% prowizja. Własny e-produkt to “100% prowizja”, dzięki czemu w wielu niszach można znacząco zwiększyć swoje przychody.

Czy sprzedaż bez działalności gospodarczej na pewno jest legalna?

Tak, każdy może prowadzić legalną sprzedaż ciągłą bez rejestracji działalności gospodarczej do kwoty przychodów 1125zł/miesiąc. W mentoringu opisałem także co zrobić w sytuacji zbliżania się do przekraczania tej kwoty. Wszystkie kwestie prawne są odpowiednio wyjaśnione, nie ma się czym przejmować :)

Dołącz do mentoringu już teraz i zacznij zarabiać w internecie!

Jednorazowa opłata za dołączenie do mentoringu to zaledwie:
249zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, tak naprawdę wystarczy, że sprzedasz tylko jeden e-produkt własnego autorstwa - sam ustalasz cenę)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Warto dołączyć!

Dostępne formy płatności: przelew, paypal
Wystawiam rachunki BEZ VAT
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
 

By dołączyć postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w HotPay.
 • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring E-produktów" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring jest niższa w zestawie :)
 • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
 • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

---> DOŁĄCZ JUŻ TERAZ <---

W razie jakichkolwiek problemów, proszę o kontakt
Zapraszam serdecznie :)

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

*Wszystkie wymienione niżej opłaty są jednorazowe.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 49zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS/IVR z elementami PPA/PPI - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych - 199zł (ERO)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)

5. Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów - 249zł (E-PRODUKTY)


PRZYKŁADOWE ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 148 zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 148zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 247zł zamiast 327zł, oszczędzasz 80zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + E-PRODUKTY -  347zł zamiast 437zł, oszczędzasz 90zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + ERO - 416zł zamiast 526zł, oszczędzasz 110zł

PEŁNA ZAWARTOŚĆ MENTORINGU GET PAID 2.0 - 615zł zamiast 775zł, oszczędzasz 160zł

---> WYBIERZ SWÓJ ZESTAW JUŻ TERAZ <---

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. GG: 5975423

4. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

5. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2019 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. 
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.
Regulamin | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.