Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od lutego 2019 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 74 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzamy aktualność oferty: Czerwiec 2024

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

Ponad 74 poradniki

Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące promowania własnych e-produktów oraz tematów pokrewnych związanych z zarabianiem przez internet.

Zarabianie od A do Z

WWW od A do Z

Pełne opracowanie modelu zarabiania na własnych stronach internetowych: Projektowanie, Reklamowanie, Pozycjonowanie, Optymalizacja, Zabezpieczanie i Doskonalenie.

15 sposobów na zarabianie

Sprawdzone schematy

Gotowe schematy postępowania - od wyboru niszy, przez budowę marki, obsługę klientów i techniczne przygotowanie LP, do reklamowania i podstaw pozycjonowania.

Pomoc z wyborem niszy

Konkretna wiedza

Konkretne odpowiedzi na pytania: "O czym napisać poradnik?", "Jak i gdzie go skutecznie promować?", "Jak stworzyć i reklamować własny LP?". Wszystko jest wyjaśnione od podstaw.

Podwyżka stawek

Obniżka prowizji

Członkowie mentoringu zyskują obniżkę prowizji o 4% dla kont osobistych oraz o 7% dla kont firmowych za szybkie przelewy w HotPay.pl

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Skuteczna pomoc w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie. Nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów :)

Dołączając, otrzymasz najniższą prowizję na rynku e-płatności dzięki:


Możliwości zarobkowe wynikające z własnych e-produktów

Co wyróżnia ten mentoring?

Tak naprawdę najstabilniejsze, jeśli chodzi o zarabianie w internecie, są metody oparte o własną działalność e-commerce. Programy afiliacyjne się zmieniają, zmieniają się stawki, pojawiają się nowe kampanie, stare są usuwane z oferty lub stopniowo 'wypalane na rynku'. Afiliacja jest idealna do rozpoczęcia swojej przygody z zarabianiem online, ale zwykle wymaga ciągłego pilnowania i aktualizowania zaplecza - co po pewnym czasie może stać się męczące. Takim osobom polecam zainteresowanie się sprzedażą własnych e-produktów i rozpoczęcie budowania stabilnej działalności w internecie.

Prowadzenie sprzedaży własnych poradników nie jest trudne, jest dostępne dla każdego. Mogłoby się wydawać, że aby skutecznie sprzedawać własne poradniki trzeba być influencerem. Nie jest to jednak prawda. Nie trzeba się podpisywać, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo (pod pseudonimem), czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim. To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online.. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.

Wirtualny produkt typu "poradnik" naszego autorstwa jest bezkonkurencyjny - bo NIKT inny nie sprzedaje dokładnie tego samego co my. Dostępność jest niczym nieograniczona - chyba, że sami sobie takie ograniczenie nałożymy. Sprzedaż e-produktów daje ogromne możliwości i stosunkowo zaniedbywalne ryzyko poniesienia strat finansowych. W praktyce takiego ryzyka praktycznie nie ma, bo koszty przygotowania większości produktów (nie licząc kosztów czasowych) to koszty pracy naszego komputera.

Pewną mentalną blokadą przed wejściem w tą dziedzinę może być problem z wybraniem odpowiedniego tematu. Tym nie ma się co przejmować ;) Napisanie własnego poradnika pomagającego rozwiązać określony (często bardzo niszowy!) problem, nie jest czymś specjalnie trudnym. Każdy ma różne doświadczenia życiowe, wiedzę na określone tematy i na pewno jest w stanie znaleźć problem, który kiedyś miał i już go rozwiązał. To właśnie idealna tematyka na poradnik. Wiele ludzi zmaga się z takimi samymi trudnościami, co czyni z nich idealną grupę docelową. Z wyborem odpowiedniego tematu oczywiście pomagamy również każdemu członkowi mentoringu indywidulanie ;)

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Wszystko jest wyjaśnione od podstaw, nie trzeba zostawać influencerem, ani rejestrować działalności gospodaraczej by zarabiać na tego typu sprzedaży!
~mysc
Zarabianie na sprzedaży własnych e-poradników stało się dostępne dla każdego w momencie legalizacji prowadzenia tzw. "niezarejestrowanej działalności gospodarczej". Dawniej taka działalność wymagała prowadzenia firmy, co wiązało się z kosztami. Powyższe sprawiło, że cała branża sprzedaży e-poradników w Polsce nigdy nie rozwinęła skrzydeł. Możliwości rozwoju i "wybicia się" są więc cały czas bardzo duże.

W przypadku wirtualnych e-produktów poradnikowych, nie ma żadnych kosztów produkcji, transportu, magazynowania – więc przychód jest praktycznie równoznaczny z naszym zyskiem. Ponadto własny produkt oznacza koniec z rotacją kampanii, dezaktualizującym się zapleczem reklamowym, koniecznymi landing page’ami dodatkowymi i – co najważniejsze – z otrzymywaniem wyłącznie prowizji. W tym modelu mamy pełną kontrolę nad produktem, wyglądem materiałów reklamowych i sposobami promocji.

Warto zaznaczyć, że od momentu posiadania strony sprzedażowej (LP) - tego typu działalność e-commerce jest podobna do afiliacji - ale jednak w wielu aspektach się różni. Oferty afiliacyjne typu CPS to przeważnie prowizja od sprzedaży w przedziale od 10% do 40%. To oznacza, że od 60% do 90% kwoty wydawanej przez klienta pobiera sieć afiliacyjna i reklamodawca udostępniający swój program partnerski. Własny e-produkt to natomiast tak jakby oferta CPS z prowizją o wysokości 100%. Czyli całość przychodu należy do nas.

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Kompleksowe przewodniki po wszystkich najważniejszych zagadnieniach zarabiania na sprzedaży własnych e-produktów
Instrukcja tworzenia własnych poradników PDF, dodatkowej monetyzacji oraz ustalania odpowiedniej ceny
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej. Wyjaśnienie kwestii prawnych (regulamin sprzedaży, wystawianie rachunków, legalna sprzedaż bez działalności gospodarczej, ustawowe prawo do zwrotu)
Konkretne odpowiedzi na pytania: "Jak budować własną markę w internecie od zera?", "Jak wprowadzić sprzedaż poradnika na już działającej stronie/blogu?" oraz "Jak rozwijać sprzedaż e-poradników?"
Informacje na temat poprawnych reakcji na negatywne komentarze i reklamacje (rozwiązywanie kryzysów w social mediach)
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków)
Omówienie "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie oraz instrukcji użytkowania i podpinania szybkich płatności HOTPAY
Ogromna wiedza na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online.
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych oraz tworzenia aktywnych społeczności internetowych przydatnych w sprzedaży
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie.
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie własnych e-produktów - tematyk.
Możliwość udziału w zlotach społeczności Get Paid 2.0 oraz branie udziału w konkursach z nagrodami

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
Kto prowadzi ten mentoring?
Głównym prowadzącym jest Paweł, używający nicku Cherri. Paweł jest związany z e-commerce od wielu lat - zarówno jeśli chodzi o produkty wirtualne, jak i fizyczne. Interesuje się zarabianiem, ma ogromne doświadczenie i zna nowoczesne schematy marketingowe. Co więcej, Cherri współdziała również przy promocji i sprzedaży poradników Get Paid 2.0 - także w branży e-produktów na pewno jest stale "na czasie".

Drugim prowadzącym ten mentoring jest mysc, założyciel marki i całego Mentoringu Get Paid 2.0. Mysc zarabia w internecie od 2014 roku, doskonale orientuje się w obecnych trendach i co najważniejsze - skutecznie pomaga wszystkim swoim podopiecznym. Nie zawiedziesz się dołączając ;)
W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Nikt nie wie wszystkiego. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania oraz możliwość konsultowanie się z ich autorem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czym różni się afiliacja od sprzedaży własnych e-produktów?
Własny e-produkt to pełna kontrola - czyli możliwość wpływania na produkt, cenę, landing page i dostępne formy reklamowania. To koniec z rotacją kampanii, dezaktualizującym się zapleczem reklamowym, koniecznymi landing page’ami dodatkowymi i – co najważniejsze – z otrzymywaniem wyłącznie prowizji. Oferty produktowe CPS to przeważnie 10-40% prowizja. Własny e-produkt to natomiast otrzymywanie 100% ceny, dzięki czemu w wielu niszach można znacząco zwiększyć swoje przychody.
Nie wiem o czym mam przygotować poradnik. Czy w takiej sytuacji warto dołączyć?
To nie jest problematyczne, z wyborem odpowiedniego tematu pomagam każdemu indywidulanie. Napisanie własnego poradnika pomagającego rozwiązać określony (często bardzo niszowy!) problem, nie jest czymś specjalnie trudnym. Każdy ma różne doświadczenia życiowe, wiedzę na określone tematy i na pewno jest w stanie znaleźć problem, który kiedyś miał i już go rozwiązał. To właśnie idealna tematyka na poradnik. Wiele ludzi zmaga się z takimi samymi trudnościami, co czyni z nich idealną grupę docelową.
Czy sprzedaż bez działalności gospodarczej na pewno jest legalna?
Tak, każdy może prowadzić legalną sprzedaż ciągłą bez rejestracji działalności gospodarczej do kwoty przychodów 3180zł/miesiąc (limit aktualny na rok 2024). W mentoringu opisano także co zrobić w sytuacji zbliżania się do przekraczania tej kwoty. Wszystkie kwestie prawne są odpowiednio wyjaśnione, nie ma się czym przejmować. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
Czy zarabianie w internecie wymaga zostania influencerem?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy są widoczni. Każdy kojarzy znanych youtuberów, blogerów, tik-tokerów. Natomiast ludzi zarabiających anonimowo się nie zauważa i o nich nie mówi. Aby zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, podpisywać się, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w Get Paid 2.0 przede wszystkim.

To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie do około tysiąca złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programach partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Sprzedaży E-produktów
Poradniki + Obniżka prowizji + Wsparcie i pomoc

Obrazek - mentoring sprzedaży e-produktów okładka - getpaid20.pl


749
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w HOTPAY.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Sprzedaży E-produktów" i opłać zamówienie.
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

Prywatna wiadomość na make-cash.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl