Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od maja 2017 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 75 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzamy aktualność oferty: Lipiec 2024

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

Ponad 75 poradników

Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące promowania ofert afiliacyjnych oraz tematów pokrewnych związanych z zarabianiem przez internet. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw.

Zarabianie od A do Z

WWW od A do Z

Pełne opracowanie modelu zarabiania na własnych stronach internetowych: Projektowanie, Reklamowanie, Pozycjonowanie, Optymalizacja, Zabezpieczanie i Doskonalenie.

15 sposobów na zarabianie

13 skutecznych metod

Omówienie aż 13 różnych sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie ofert afiliacyjnych w modelu CPL oraz CPS. Rozszerzanie ścieżek sprzedażowych.

Pomoc z wyborem niszy

Konkretna wiedza

Konkretne i kompleksowo opracowane odpowiedzi na pytania: "Od czego zacząć?", "Jak i gdzie skutecznie promować oferty afiliacyjne?", "Jak stworzyć i reklamować własny LP?"

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: Mylead oraz FireAds!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Skuteczna pomoc w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie. Nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów :)

Bonus do stawek (+5%) otrzymasz w sieciach afiliacyjnych:

Możliwości zarobkowe wynikające z ofert afiliacyjnych

Co wyróżnia ten mentoring?

Afiliacja daje bardzo duże możliwości zarobkowe i jest dostępna dla każdego, bez formalności i bez rejestracji działalności gospodarczej. Całość polega na szeroko rozumianym reklamowaniu cudzych produktów i usług. Właściwie nie ma tematyki, której nie da się zmonetyzować za pomocą ofert afiliacyjnych.

Zarabianie polega na promowaniu gotowych już linków afiliacyjnych prowadzących do ofert reklamodawców. Sami wybieramy co i gdzie chcemy promować. Nie buduje się tutaj marki, nie ustawia płatności, nie ma zmiennych w postaci doboru stawek i wyglądu LP docelowego. Ta dziedzina jest stosunkowo prosta, stale się rozwija i zdecydowanie warto się nią zajmować oraz od niej zaczynać. Poradniki są przygotowane w taki sposób, by można było zacząć od całkowitego zera.

Aby zarabiać na afiliacji nie trzeba stawać się influencerem, wykorzystywać prywatnych znajomości, podpisywać się, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim. To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.

Gwarantuję dużo praktycznych przykładów, gotowych treści marketingowych, omówione kilka typów landing page'y, kilkanaście metod promocji. Poradniki są stale rozwijane i aktualizowane, to bardzo dobrze przygotowane materiały.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Afiliacja to bardzo rozwojowa dziedzina, dająca możliwość zarabiania na niezliczonej ilości dostępnych ofert.
~mysc
Zarabianie na afiliacji to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku bardzo szerokie pojęcie.

Afiliacja zwykle kojarzy się z ofertami CPS (cost per sale) polegającymi na sprzedaży, głównie produktów finansowych, ale w rzeczywistości jako "akcja" rozumieć można również wiele czynności niewymagjących ponoszenia żadnych opłat przez naszych "klientów", na przykład.: rejestrację w grze/portalu, wypełnienie formularza, podanie adresu e-mail. Reklamowanie tego typu ofert, również zawiera się w afiliacji i to właśnie na nich ten mentoring skupia się przede wszystkim. Obecnie najpopularniejsze kampanie afiliacyjne to:

- portale randkowe/erotyczne (omówione w osobnym mentoringu)
- konkursy
- pożyczki
- suplementy diety
- kampanie dot. filmów online
- gry przeglądarkowe
- aliexpress i inne platformy multiniszowe (allegro, ceneo)

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Kompleksowe przewodniki po wszystkich najważniejszych zagadnieniach zarabiania na afiliacji
Poradniki dot. reklamowania m.in. ofert: AliExpress, serwisów VOD, konkursów, pożyczek, suplementów diety, gier, książek i wielu innych popularnych tematyk afiliacyjnych.
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków).
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Omówienie wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie.
Ogromna wiedza na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online.
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych.
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie.
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie ofert afiliacyjnych - tematyk.
Możliwość udziału w zlotach społeczności Get Paid 2.0 oraz branie udziału w konkursach z nagrodami

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
Kto prowadzi ten mentoring?
Głównym prowadzącym jest iduser, jeden z czołowych polskich afiliantów. Swoją przygodę z zarabianiem rozpoczął w 2014 i tak do dziś to wszystko kontynuuje z bardzo wysokimi wynikami. Jest całkowitym samoukiem i wypracowuje własne schematy promocji. Iduser chętnie dzieli się wskazówkami i pomaga innym stawiać pierwsze kroki. Wszystko co robi i tworzy lubi dopracować w nawet najmniejszym szczególe – tak aby finalnie każdy był zadowolony z wykonanej pracy. Tą samą zasadą kieruje się w mentoringach, które prowadzi i do których serdecznie zaprasza.

Drugim prowadzącym mentoring jest mysc, założyciel marki i całego Mentoringu Get Paid 2.0. Mysc również zarabia w internecie od 2014 roku, doskonale orientuje się w obecnych trendach i co najważniejsze - skutecznie pomaga wszystkim swoim podopiecznym. Nie zawiedziesz się dołączając ;)
Czy muszę zarabiać w konkretnych sieciach afiliacyjnych?
Nie, nie ma tu takich ograniczeń. Członkowie mentoringu Get Paid 2.0 mogą zarabiać gdzie chcą i korzystać z zakupionych materiałów. Polecane sieci afiliacyjne są tylko wskazówkami, a nie ograniczeniami. Dyskusje i rozmowy o wszelakich sieciach/serwisach również są dozwolone - nie zamykamy się w bańce, rozwijamy się w afiliacji i jesteśmy otwarci na wszystko.
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. W Polsce istnieje coś takiego jak działalność nierejestrowana, która w praktyce nie wymaga żadnych zgłoszeń - można po prostu zacząć zarabiać. W 2023 limit przychodu w tego typu działalności wynosi 2700zł/miesiąc.
Ponadto, zarabiając na reklamach afiliacyjnych w internecie można się także rozliczać w oparciu o tzw. 'najem prywatny', ze stawką podatkową 8,5%. Wszystkie kwestie związane z rozliczaniem się są w tym mentoringu bardzo dobrze wyjaśnione, nie ma się czego obawiać. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Nikt nie wie wszystkiego. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania oraz możliwość konsultowanie się z ich autorem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Reklamowanie których typów ofert afiliacyjnych wyjaśnia ten mentoring?
Poradniki zawierające się w tym mentoringu są skuteczne przy promowaniu wszystkich typów ofert afiliacyjnych. Dokładnie wyjaśniam między innymi metody promowania ofert AliExpress, serwisów VOD, ofert finansowych, wszelkiej maści konkursów, suplementów diety, gier, książek i wielu innych popularnych tematyk afiliacyjnych. To bardzo obszerne opracowanie.
Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?
Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na ruchu motywowanym oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.
Czy zarabianie w internecie wymaga zostania influencerem?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy są widoczni. Każdy kojarzy znanych youtuberów, blogerów, tik-tokerów. Natomiast ludzi zarabiających anonimowo się nie zauważa i o nich nie mówi. Aby zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, podpisywać się, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w Get Paid 2.0 przede wszystkim.

To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie do około tysiąca złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programach partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Promowania Ofert Afiliacyjnych
Poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

Obrazek - mentoring promowania ofert afiliacyjnych okładka - getpaid20.pl


539
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub FIREADS i/lub CONVERSAND.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych" i opłać zamówienie.
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Forum Make-Cash.pl: Załóż bezpłatne konto i wyślij wiadomość

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl