Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od czerwca 2016 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 75 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzam aktualność oferty: Październik 2019

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

Ponad 75 poradników

Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące promowania ofert afiliacyjnych oraz tematów pokrewnych związanych z zarabianiem przez internet.

Zarabianie od A do Z

WWW od A do Z

Pełne opracowane zarabiania na własnych stronach internetowych: Projektowanie, Reklamowanie, Pozycjonowanie, Zabezpieczanie, Optymalizacja i Doskonalenie.

15 sposobów na zarabianie

13 skutecznych metod

Omówienie aż 13 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie ofert afiliacyjnych w modelu CPL oraz CPS.

Pomoc z wyborem niszy

Konkretna wiedza

Konkretne odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak i gdzie skutecznie promować oferty afiliacyjne?", "Jak stworzyć i reklamować własny LP?"

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: mylead.pl oraz lead.network oraz eforsa.pl!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Skuteczna pomoc w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie. Odpowiadam na wszystkie pytania :)

+5% do stawek otrzymasz w:

Możliwości zarobkowe ofert afiliacyjnych

Na czym polega reklamowanie?

Afiliacja jest podstawową możliwością zarabiania w internecie. Całość polega na reklamowaniu ofert dostępnych w programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych. Właściwie nie ma tematyki, której nie da się zmonetyzować za pomocą afiliacji. Ta dziedzina stale się rozwija i zdecydowaniem warto się nią zajmować.
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!
~mysc
Zarabianie na afiliacji to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku bardzo szerokie pojęcie. Afiliacja zwykle kojarzy się z ofertami CPS (cost per sale) polegającymi na sprzedaży, głównie produktów finansowych, ale w rzeczywistości jako "akcja" rozumieć można również wiele czynności niewymagjących ponoszenia żadnych opłat przez naszych "klientów", na przykład.: rejestrację w grze/portalu, wypełnienie formularza, podanie adresu e-mail. Reklamowanie tego typu ofert, również zawiera się w afiliacji i może być bardzo dochodowe.

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

„Mentoring” to dostęp do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Poradniki dot. reklamowania m.in. ofert: AliExpress, serwisów VOD, konkursów, pożyczek, suplementów diety, inwestycji internetowych, gier, książek i wielu innych
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków).
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Omówienie wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie.
Ogromna wiedza na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online.
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych.
Dostęp do kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl).
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie ofert afiliacyjnych - tematyk.
Ciągła pomoc z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
Możliwość korzystania z profesjonalnych usług dodatkowych Get Paid 2.0.
Możliwość udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Jestem całkowicie "zielony", nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", a następnie zacząć zarabiać przez internet.
W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - jest sens. Mentoring jest bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Reklamowanie których typów ofert afiliacyjnych wyjaśnia ten mentoring?
Poradniki zawierające się w tym mentoringu są skuteczne przy promowaniu wszystkich typów ofert afiliacyjnych. Dokładnie wyjaśniam między innymi metody promowania ofert AliExpress, serwisów VOD, ofert finansowych (pożyczki/inwestycje), wszelkiej maści konkursów, suplementów diety, gier, książek i wielu innych. To bardzo obszerne opracowanie zarabiania na afiliacji.`
Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?
Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na ruchu motywowanym oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Promowania Ofert Afiliacyjnych
Poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

199
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w Mylead i/lub Lead.Network i/lub Cupsell i/lub Eforsa i/lub G2A i/lub CashInPills.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring jest niższa w zestawie :)
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.
Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal
Wystawiam rachunki BEZ VAT.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz w zestawie i zapłać mniej!

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzę i rozwijam od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziłem już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiem :)

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

Prywatna wiadomość na make-cash.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

Partnerzy Mentoringu Get Paid 2.0

(Otrzymasz bonus do stawek)