Kompleksowy Mentoring Afiliacji
od A do Z

...

ZYSKAJ DOSTĘP DO PONAD 64 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

NA SKRÓTY:  --> LINK DO KASY <--

...

Mentoring Afiliacji rozwijam od maja 2017 roku!
W poradnikach omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
Materiały rozwijam bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Potwierdzam aktualność oferty: Grudzień 2018

Na czym polega afiliacja produktów i usług?

"Klasyczna afiliacja to podstawowa metoda zarabiania w internecie. Nie mamy tu możliwości samodzielnego kreowania produktów - trzeba się dostosować do ofert widocznych w programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych. Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"

Zarabianie na afiliacji to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku przede wszystkim sprzedaż. W skrócie jest to więc polecania różnego rodzaju produktów i zarabianie na prowizji od ich sprzedaży. My, czyli wydawcy, jesteśmy swojego rodzaju pośrednikami pomiędzy klientami i sprzedawcami. Naszym zadaniem jest przekierowywanie potencjalnych klientów na stronę właściwą (należącą do sprzedawcy). 

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to trochę nazwa własna dostępu do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 64 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 12 sposobów na skuteczne sprzedawanie produktów w ramach programów partnerskich i promowanie poduktów finansowych!
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w afiliacji produktów: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)), a także omówienia obsługi, optymalizacji i zabezpieczania wordpress'a
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak reklamować własny LP?", "Jak stworzyć skuteczny LP?", "Gdzie i jak reklamować oferty CPL/CPS/CPO?", "Jak zarabiać na afiliacji OFFLINE?"
 • Unikalnych gotowych materiałów promocyjnych opisujących najkorzystniejsze dla klientów oferty (premie bankowe, "darmówki", itp.). Materiały nadają się do reklamowania online i offline.
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do kanału TeamSpeak i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (boty, skrypty, SEO, kursy, itd.)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż afiliacja - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować
 •  Oferta specjalna tylko dla członków mentoringu - stała podwyżka stawek (+5%) na wszystkie oferty w sieci afiliacyjnej mylead.pl

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej. Mentoring nie jest pewnym sposobem satysfakcjonującego e-zarabiania. Zarabianie w internecie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać - co omówiłem już w "Vademecum dla początkujących".

Ile zarobisz?

Przedział zarobków jest nieograniczony.. ale jak można przypuszczać najłatwiej jest nie zarobić niczego, a najtrudniej zarobić dużo. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

„Każdy może zarabiać dużo” – teoretycznie tak, a w praktyce kompletnie nie. Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie stabilne dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: Najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 12 bezpośrednich metod reklamowania ofert afiliacyjnych. 

Do wyjaśnianych metod należą m.in.:

Komentarze i opinie o mentoringu na forach

Odpowiedzi na popularne pytania

W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?

Jeżeli uważasz, że wszystko już wiesz - oczywiście nie dołączaj.  Jeśli natomiast chciałbyś uporzadkować to co już wiesz i poszukać kolejnych inspiracji na sposoby i formy zarobku oraz poznać moje podejście do marketingu internetowego i budowania ofert reklamowych - ZAPRASZAM.

Czy poradniki przedstawiają metody black-hat?

Tak, ale wyłącznie w negatywnym kontekście ("czego nie robić"). Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Żaden reklamodawca nie będzie wypłacał pieniędzy za dostarczanie danych do samych niezdecydowanych osób. Żaden bank nie będzie wypłacał pieniędzy za zamykane (tuż po otrzymaniu prowizji) rachunki.

Dołącz do mentoringu już teraz i zacznij zarabiać w internecie!

Jednorazowa opłata za dołączenie do mentoringu to zaledwie:
139zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, powinieneś wygenerować 1-2 wnioski o założenie konto bankowego)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Warto dołączyć!

Dostępne formy płatności: przelew, paypal
Wystawiam rachunki BEZ VAT
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

By dołączyć postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w Mylead i/lub Złote Myśli i/lub Cupsell i/lub PP Intymność i/lub G2A i/lub CashInPills.
 • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Afiliacji" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring jest niższa w zestawie :)
 • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
 • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

---> DOŁĄCZ JUŻ TERAZ <---

W razie jakichkolwiek problemów, proszę o kontakt
Zapraszam serdecznie :)

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

*Wszystkie wymienione niżej opłaty są jednorazowe.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 49zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS/IVR z elementami PPA/PPI - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych - 199zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)


PROPONOWANE ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 148 zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 148zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 247zł zamiast 327zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 416zł zamiast 526zł, oszczędzasz 110zł

---> WYBIERZ SWÓJ ZESTAW JUŻ TERAZ <---

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. GG: 5975423

4. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

5. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2018 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. 
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.
Regulamin | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.