Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od września 2021 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 67 poradników!
Bezpieczeństwo i Anonimowość w Internecie, dla każdego, od podstaw!
Potwierdzamy aktualność oferty: Czerwiec 2024

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i anonimowość!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Ten mentoring to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat poruszania się po Internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko!

50 poradników

40+ zagadnień

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i anonimowość! Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące maskowania tożsamości w Internecie, zabezpieczania urządzeń oraz stron www (wyjaśnione ponad 40 zagadnień!).

YouTube od A do Z

Internet i Darknet

Konfiguracja TOR, usuwanie śladów, pliki szpiegujące, polecane wtyczki do przeglądarek, porównanie przeglądarek, instrukcje wdrożenia zabezpieczeń i maskowania. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw.

15 sposobów na zarabianie

Bezpieczne urządzenia

Zabezpieczanie komputera (windows) oraz urządzeń mobilnych (android). Nieodwracalne usuwanie plików z dysków, szyfrowanie danych, programy blokujące śledzenie, zdalne namierzanie zgubionych urządzeń.

Pomoc z wyborem niszy

Anonimowe transakcje

Instrukcje dotyczące płatności kryptowalutami. Anonimowe przelewanie i odbieranie pieniędzy. Anonimowe zamawianie i odbieranie przesyłek.

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: Mylead oraz FireAds!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów. Autor bardzo chętnie pomoże Ci zabezpieczyć swoje urządzenia oraz strony www :)

Bonus do stawek (+5%) otrzymasz w sieciach afiliacyjnych:

Zadbaj o prywatność i zabezpiecz swoje urządzenia

Co wyróżnia ten mentoring?

W Internecie da się skutecznie maskować swoją tożsamość. Mogłoby się wydawać, że surfując zostawiamy za dużo śladów by pozostać anonimowym. Zadbanie o swoją prywatność i bezpieczeństwo jest jednak jak najbardziej możliwe. Harry krok po kroku wyjaśnia jak to skutecznie zrobić.

To nie są poradniki teoretyczne - autor tego mentoringu jest praktykiem, który kwestiami bezpieczeństwa cybernetycznego interesuje się odkąd pamięta. Ponadto od 2014 świadczy profesjonalne usługi zabezpieczania stron www przed atakami. To poradniki dla każdego kto podchodzi poważnie do kwestii bezpieczeństwa i chce zadbać o swoją prywatność.

Zastanawiałeś się kiedyś co się stanie gdy ktoś obcy wejdzie w posiadanie Twojego telefonu komórkowego lub komputera? Co się stanie gdy go zgubisz lub zostanie skradziony? Do jakich informacji, aplikacji, zapisanych haseł uzyska dostęp osoba trzecia? Harry bardzo dokładnie wyjaśnie w jaki sposób zabezpieczyć urządzenia przed nieuprawnionym dostępem. Nauczysz się jak poprawnie zaszyfrować urządzenia i jak je (w przypadku utraty) zdalnie namierzyć.

Niezwykle ciekawym zagadnieniem wyjaśnionym w tym mentoringu jest także Darknet. Przeglądarka TOR, chociaż powszechnie ma opinię anonimowej - wcale taka nie jest bez odpowiedniej konfiguracji.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Kwestie bezpieczeństwa internetowego bez wątpienia będą odgrywały coraz ważniejszą rolę - i warto być z nimi na bieżąco.
~mysc
Bezpieczeństwo i anonimość w internecie to bardzo szerokie zagadnienia. Autor tego mentoringu na bieżąco aktualizuje swoje poradniki. W razie jakichkolwiek trudności, można zadawać pytania, bez limitów czasowych i bez limitów ilościowych.

Kluczowe tematyki wyjaśnione w materiałach to: Darknet, anonimość w Internecie, zabezpieczanie stron, zabezpieczania komputera (windows), zabezpieczania urządzeń mobilnych (android). Oprócz tego mentoring omawia także wiele mniejszych zagadnień powiązanych z cyberbezpieczeństwem - np. kwestię anonimowych płatności i obsługę portfeli kryptowalutowych.

Prowadzącym mentoring jest Harry, praktyk i pasjonat cyberbezpieczeństwa. Profesjonalnie świadczy usługi z zakresu zabezpieczania stron od 2014 roku – co można sprawdzić śledząc jego historię na forach: zarabiam.com oraz make-cash.pl. To właściwa osoba, we właściwym miejscu, która chętnie pomoże Ci zadbać o swoją prywatność :)

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Opracowanie i wyjaśnienie ponad 40 zagadnień związanych z maskowaniem tożsamości oraz zabezpieczeniami
Zabezpieczanie komputera (windows) i urządzeń mobilnych (android)
Wszystko o dobrze VPN i PROXY. Skuteczne ukrywanie tożsamości - także dla całej sieci wifi (VPN w routerze)
Usuwanie reklam w całej sieci WiFi przy pomocy routera
VeraCrypt – Instrukcja tworzenia szyfrowanego magazynu (wirtualnego dysku)
Zwiększenie bezpieczeństwa podczas korzystania z sieci P2P (Peer2Peer)
Usuwanie pozostawianych śladów
Konfiguracja przeglądarki tor (korzystaj naprawdę anonimowo) i poruszanie się po darknecie
Hostingi i domeny offshore oraz ukrywanie IP hostingu
Informacje na temat anonimowego zamawiania i odbierania przesyłek
Zabezpieczanie swoich stron na wordpress'ie przed atakami konkurencji - od A do Z
Kryptowaluta oraz schemat jak płacić i odbierać pieniądze anonimowo
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na YouTube i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków)
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie.
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż zarabianie na YouTube - tematyk.
Możliwość udziału w zlotach społeczności Get Paid 2.0 oraz branie udziału w konkursach z nagrodami

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie miałem do czynienia z tematyką cyberbezpieczeństwa. Czy ten mentoring będzie dla mnie zrozumiały?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są stale rozwijane, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zabezpieczeniami (i anonimowością) bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
Kto prowadzi ten mentoring?
Prowadzącym mentoring jest Harry, doświadczony praktyk i pasjonat cyberbezpieczeństwa. Profesjonalnie świadczy usługi z zakresu zabezpieczania stron od 2014 roku – co można sprawdzić śledząc jego historię na forach: zarabiam.com oraz make-cash.pl. To właściwa osoba, we właściwym miejscu, która chętnie pomoże Ci zadbać o swoją prywatność :)

Harry wyjaśnia kwestie techniczne od samiutkich podstaw. Nauczysz się pozostawać anonimowym w sieci oraz zadbasz o bezpieczeństwo swoich stron i urządzeń. To bardzo kompleksowy mentoring.
Myślę że maskuję się dostatecznie dobrze, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Nikt nie wie wszystkiego. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poznać kolejne metody na skuteczne zabezpieczenia - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny oraz możliwość konsultowanie się z ich autorem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zadbaj o swoją prywatność!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Bezpieczeństwo i Anonimowość
Poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

Obrazek - mentoring bezpieczeństwa i anonimowości okładka - getpaid20.pl


729
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub FIREADS i/lub CONVERSAND.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Bezpieczeństwa i Anonimowości - Harry" i opłać zamówienie.
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

Prywatna wiadomość na make-cash.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl