Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od czerwca 2021 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 83 tematycznych poradników!
Zarabianie na własnych kanałach YouTube, dla każdego, bez pokazywania twarzy!
Potwierdzamy aktualność oferty: Maj 2024

Zostań YouTuberem w przyśpieszonym tempie!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

50 poradników

50+ zagadnień

Zostań YouTuberem bez pokazywania twarzy! Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące zarabiania na własnych kanałach YouTube (wyjaśnione ponad 50 zagadnień!).

YouTube od A do Z

YouTube od A do Z

Szereg gotowych pomysłów na tematykę i formę Twojego anonimowego kanału. Analiza konkurencji, optymalizacja, reklamowanie, monetyzowanie. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw.

15 sposobów na zarabianie

Bez inwestycji

Otrzymasz potrzebne programy. Nagrywanie telefonem, obsługa Open Broadcaster Software, obsługa HitFilm, obsługa programów typu 'animator', optymalizacja obrazu i dźwięku.

Pomoc z wyborem niszy

Checklista Sukcesu

Nie musisz być specjalistą w danej dziedzinie by móc zacząć nagrywać o tym popularne filmy. Co więc pozytywnie wpływa na rozwój kanału YouTube?

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: Mylead oraz FireAds!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów. Autor bardzo chętnie pomoże Ci zacząć działać i rozwijać swój własny kanał na YouTubie od podstaw :)

Bonus do stawek (+5%) otrzymasz w sieciach afiliacyjnych:

Możliwości zarobkowe wynikające z własnego kanału

Co wyróżnia ten mentoring?

Prowadzenie własnego kanału na YouTube nie jest trudne, ani drogie, jest dostępne dla każdego. Mogłoby się wydawać, że aby zarabiać na YouTubie trzeba być rozpoznawalnym influencerem. Nie jest to jednak prawda. Nie trzeba się podpisywać, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, ani używać swojego prawdziwego głosu. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo (pod pseudonimem), czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim.

To nie są poradniki zachęcające do stawiania wszystkiego na jedną kartę - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać na YouTube z głową. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną. Można zostać YouTuberem i nie ujawniać swojej tożsamości, ani wizerunku, ani prawdziwego głosu.

Anonimowe kanały YouTube to na przykład różnego rodzaju gameplay'e, shoty, dubbingowane animacje, filmiki intruktażowe, zestawienia (a'la 'topowa dycha'). Możliwości jest wiele i wszystkie te możliwości są w tym mentoringu omówione oraz przeanalizowane. Dodatkowo, w kwestii wyboru odpowiedniego tematu i formy prowadzenia kanału oczywiście można się konsultować z autorem mentoringu indywidulanie - bez żadnych ograniczeń ;)

Snaggy wyjaśnia tworzenie kanału i obsługę niezbędnych narzędzi od samiutkich podstaw. Nauczysz się nagrywać za pomocą własnego telefonu, montować materiały, zmieniać głos i tworzyć spójne filmy na swój własny kanał. Od podstaw poznasz takie programy jak: Open Broadcaster Software, HitFilm oraz narzędzia do tworzenia animacji. To bardzo kompleksowy mentoring - z którym każdy może zacząć swoją przygodę z własnym kanałem YouTube.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Nie trzeba pokazywać twarzy, używać własnego głosu, ani rejestrować działalności gospodaraczej by zarabiać na YouTubie!
~mysc
Zarabianie na własnych kanałach YouTube to bardzo szerokie zagadnienie. Można zarabiać na reklamach Google (adsense), ale można też promować oferty afiliacyjne, sprzedawać własne produkty oraz wchodzić we współprace reklamowe z konkretnymi markami. Wszystkie te metody będą skuteczne, pod warunkiem że odpowiednio rozwiniesz swój kanał.

Warto też zaznaczyć, że anonimowy kanał YouTube jest bezpieczny i dostępny dla każdego. Takie kanały polecamy na start, bo są stosunkowo proste do prowadzenia. Nie oznacza to jednak że trzeba na nich poprzestać. Z czasem Twój kanał może ewoluować do ujawnienia swojej tożsamości, wizerunku oraz głosu. To Twój kanał, możesz (choć nie ma takiej konieczności) odejść od 'modelu anonimowego' w każdej chwili :)

Prowadzącym mentoring jest Piotr Kielan (Snaggy), doświadczony grafik, montażysta i video-marketer zajmujący się oprawą i strategią rozwoju kanałów YouTube działających w ramach 'Instytutu Kryptografii'. W internecie aktywnie zarabia od 2014 roku – co można sprawdzić śledząc jego historię na forach: zarabiam.com oraz make-cash.pl. To właściwa osoba, we właściwym miejscu, która chętnie pomoże Ci zacząć działać i rozwijać swój własny kanał na YouTubie :)

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Opracowanie i wyjaśnienie ponad 50 zagadnień związanych ze skutecznym zarabianiem na YouTubie
Szereg gotowych pomysłów na tematykę i formę Twojego anonimowego kanału
Omówienie miarodajnej analizy konkurencji i jej praktycznych zastosowań!
Przewodniki po wszystkich najważniejszych zagadnieniach dotyczących zarabiania na YouTubie: Nagrywanie, Montowanie, Reklamowanie oraz Monetyzowanie. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw i nie wymaga dodatkowych inwestycji!
Optymalizacja na poziomie pomysłu na kanał, ustawień kanału oraz publikacji filmów (SEO i SEM na YouTubie)
Kompleksowe instrukcje dotyczące nagrywania materiałów, przygotowania ich do obróbki, montażu oraz nakładania filtrów poprawiających jakość
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Konkretne odpowiedzi na pytania: "Jak budować własną markę i wizerunek kanału?", "Jak zarabiać na swoim kanale?" oraz "Jak promować swój kanał poza platformą YouTube?"
Unikalne poradniki video wyjaśniające obsługę programów: Open Broadcaster Software, Hitfilm oraz programów do tworzenia animacji
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na YouTube i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków)
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych oraz tworzenia aktywnych społeczności internetowych przydatnych w monetyzacji
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie.
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż zarabianie na YouTube - tematyk.
Możliwość udziału w zlotach społeczności Get Paid 2.0 oraz branie udziału w konkursach z nagrodami

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
Czy zarabianie na YouTubie wymaga zostania osobą publiczną?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy rzucają się w oczy. Prawda jest jednak taka, że nie trzeba się podpisywać, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, ani używać swojego prawdziwego głosu. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo (pod pseudonimem), czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim.

To nie są poradniki zachęcające do stawiania wszystkiego na jedną kartę - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać na YouTube z głową. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną. Można zostać YouTuberem i nie ujawniać swojej tożsamości, ani wizerunku, ani prawdziwej barwy głosu.
Kto prowadzi ten mentoring?
Prowadzącym mentoring jest Piotr Kielan (Snaggy), doświadczony grafik, montażysta i video-marketer zajmujący się oprawą i strategią rozwoju kanałów YouTube działających w ramach 'Instytutu Kryptografii'. W internecie aktywnie zarabia od 2014 roku – co można sprawdzić śledząc jego historię na forach: zarabiam.com oraz make-cash.pl. To właściwa osoba, we właściwym miejscu, która chętnie pomoże Ci zacząć działać i rozwijać swój własny kanał na YouTubie.

Snaggy wyjaśnia tworzenie kanału i obsługę niezbędnych narzędzi od samiutkich podstaw. Nauczysz się nagrywać za pomocą własnego telefonu, montować materiały, zmieniać głos i tworzyć spójne filmy na swój własny kanał. Od podstaw poznasz takie programy jak: Open Broadcaster Software, HitFilm oraz narzędzia do tworzenia animacji. To bardzo kompleksowy mentoring.
Prowadzę już swój własny kanał, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Nikt nie wie wszystkiego. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania oraz możliwość konsultowanie się z ich autorem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy aby zacząć są potrzebne jakieś dodatkowe inwestycje?
W dużym skrócie: nie. Mentoring nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji, wszystkie niezbędne narzędzia otrzymasz po dołączeniu. Pracujemy na darmowych i dostępnych dla każdego rozwiązaniach, które są w pełni wystarczające. Jeśli masz dostęp do komputera lub telefonu - możesz śmiało dołączać!
Nie wiem o czym mógłbym prowadzić kanał. Czy w takiej sytuacji warto dołączyć?
To nie jest problematyczne, w razie potrzeby z wyborem odpowiedniej tematyki oraz formatu pomagamy każdemu indywidulanie. W mentoringu znajdziesz szereg pomysłów i analiz anonimowych kanałów YouTube.
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. W Polsce istnieje coś takiego jak działalność nierejestrowana, która w praktyce nie wymaga żadnych zgłoszeń - można po prostu zacząć zarabiać. W 2023 limit przychodu w tego typu działalności wynosi 2700zł/miesiąc.
Ponadto, zarabiając na reklamach w internecie można się także rozliczać w oparciu o tzw. 'najem prywatny', ze stawką podatkową 8,5%. Wszystkie kwestie związane z rozliczaniem się są w tym mentoringu bardzo dobrze wyjaśnione, nie ma się czego obawiać. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie do około tysiąca złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programach partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zacznij zarabiać na YouTubie!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Anonimowego Zarabiania na YouTube
Video-poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

Obrazek - mentoring anonimowych kanałów na youtube - snaggy - okładka - getpaid20.pl


549
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub FIREADS i/lub CONVERSAND.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Anonimowego Zarabiania na YouTube - Snaggy" i opłać zamówienie.
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

Prywatna wiadomość na make-cash.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl