Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od maja 2024 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 77 tematycznych poradników!
Międzynarodowa sprzedaż własnych grafik na ETSY.com, dla każdego, bez doświadczenia, bez talentu!
Potwierdzamy aktualność oferty: Lipiec 2024

Załóż sklep i zacznij zarabiać w przyśpieszonym tempie!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

50 poradników

Strategia od A do Z

Odkryjesz skuteczną strategię, która tylko w jednym sklepie pozwoliła autorowi sprzedać ponad 4000 produktów cyfrowych na platformie Etsy, generując przy tym 100 000 złotych zysku.

YouTube od A do Z

Sprawdzone produkty

Dostaniesz gotową listę produktów cyfrowych, które możesz sprzedawać bez doświadczenia w grafice komputerowej. Ponadto, autor nauczy Cię, jak je tworzyć krok po kroku od podstaw.

15 sposobów na zarabianie

Wykorzystanie AI

Nauczysz się wykorzystywać narzędzia sztucznej inteligencji, które pomogą Ci w szybkim tworzeniu produktów, od razu gotowych do sprzedaży na Etsy.

Pomoc z wyborem niszy

Gotowe szablony

Otrzymasz autorskie gotowe szablony autora oraz narzędzia, które znacząco przyspieszą Twój proces tworzenia produktów. Nie potrzebujesz doświadczenia!

Podwyżka stawek

Wystarczy godzina

Dowiesz się, jak krok po kroku stworzyć dodatkowe źródło dochodu na etsy, które możesz rozwijać, poświęcając na to zaledwie godzinę dziennie! Tyle wystarczy by prowadzić swój sklep!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Nielimitowana możliwość zadawania pytań i pełne wsparcie. Autor bardzo chętnie pomoże Ci zacząć działać i rozwijać swój własny sklep na ETSY od podstaw :)

ETSY.com stwarza ogromne możliwości, to portal o zasięgu międzynarodowym!

Twoimi klientami będą ludzie z całego świata!

Możliwości zarobkowe wynikające z własnego sklepu

Co wyróżnia ten mentoring?

Prowadzenie własnego sklepu z produktami wirtualnymi nie jest skomplikowane. Mogłoby się wydawać, że aby zarabiać w ten sposób trzeba mieć doświadczenie, umiejętności graficzne i wydawać sporo na reklamy. Nie jest to jednak prawda. Etsy to platforma przypominająca Allegro, jednak o zasięgu międzynarodowym - to stwarza ogromne możliwości, dostępne dla każdego kto zdecyduje się tu sprzedawać. Nie trzeba mieć doświadczenia, umiejętności graficznych, unikalnych strategii marketingowych, ani ponosić kosztów pozyskania produktów. Istnieją sprawdzone schematy działania, które dokładnie poznasz w tym mentoringu.

To nie są poradniki teoretyczne - to poradniki stworzone przez właściciela sklepu na Etsy, dla każdego kto chce zacząć zarabiać tu z głową. Można zarabiać na sprzedaży produktów wirtualnych bez umiejętności ich tworzenia. Ponadto - można to robić na skalę międzynarodową.

Grafiki które będziecie sprzedawać są proste w wygenerowaniu (w tym przez AI), są to na przykład produkty do wydrukowania przez klienta takie jak: kolorowanki dla dzieci, materiały do nauki czytania, materiały do nauki kolorów, fiszki, karty afirmacyjne. Możliwości jest wiele i wszystkie te możliwości są w tym mentoringu omówione oraz przeanalizowane. Dodatkowo, w kwestii wyboru odpowiednich produktów i strategii prowadzenia sklepu oczywiście można się konsultować z autorem mentoringu indywidulanie - bez żadnych ograniczeń ;)

Snaggy wyjaśnia tworzenie sklepu i obsługę niezbędnych narzędzi od całkowitych podstaw. Nauczysz się tworzyć produkty wirtualne, zakładać sklepy, dobierać grafiki reklamowe i prowadzić marketing na etsy. Od podstaw poznasz takie narzędzia jak: Photophea, Photoshop, Midjourney i inne generatory grafik AI. To bardzo kompleksowy mentoring - z którym każdy może skutecznie zacząć swoją przygodę z handlem na Etsy.com.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Nie trzeba mieć doświadczenia, talentu graficznego, ani rejestrować działalności gospodaraczej by zarabiać na Etsy!
~mysc
Zarabianie na portalu Etsy.com to bardzo szerokie pojęcie. W tym mentoringu skupiamy się jednak tylko i wyłącznie na produktach wirtualnych, możliwych do wygenerowania przez każdego. Wybór takiej niszy sprawia, że handel w Internecie jest bardzo prosty - odchodzą bowiem problemy ze zwrotami, magazynowaniem, dostawami, wysyłkami, itd. Można prowadzić swój sklep i pracować dosłownie godzinę dziennie nie ponosząc przy tym kosztów pozyskania produktów.

Warto też zaznaczyć, że Etsy działa międzynarodowo. Klientami sklepów są ludzie z całego świata, grupa potencjalnych klientów jest ogromna - co sprawia, że produkty wcale nie muszą być unikalne. Na start otrzymasz gotowe szablony autora oraz narzędzia, które znacząco przyspieszą Twój proces tworzenia produktów. Nie potrzebujesz doświadczenia by zacząć sprzedawać!

Prowadzącym mentoring jest Piotr Kielan (Snaggy), który na Etsy działa już 2 lata. Sklep na którym się obecnie skupia dot. właśnie wirtualnych produktów, których Snaggy sprzedał już ponad 4000 i wygenerował 100 tys. złotych zysku. Ponadto autor aktywnie zarabia online od 2014 roku – co można sprawdzić śledząc jego historię na forach: zarabiam.com oraz make-cash.pl. To właściwa osoba, we właściwym miejscu, która chętnie pomoże Ci zacząć działać i rozwijać swój własny sklep na Etsy.com :)

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

[VIDEO] Jak Zarobiłem Na Etsy Ponad 100 000 ZŁ (webinar)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Opracowanie i wyjaśnienie ponad 40 zagadnień związanych z prowadzeniem sklepu na Etsy
Szereg gotowych i pewnych pomysłów na wirtualne produkty z zerowym kosztem pozyskania
Omówienie analizy konkurencji, sprawdzanie popularności ich produktów oraz budowanie przewagi konkurencyjnej
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Optymalizacja sklepu i budowanie wizerunku na podstawie pozytywnych ocen (jak zadbać o dobre oceny)
Kompleksowe instrukcje dotyczące tworzenia różnych typów produktów graficznych (warsztat Photopea)
Konkretne odpowiedzi na pytania: "Jak budować własną markę i wizerunek sklepu na etsy?", "Jak maksymalizować zyski?" oraz "Jak reklamować i rozwijać swój sklep?"
Unikalne poradniki video wyjaśniające obsługę narzędzi: Photoshop, Photopea, MidJourney i innych generatorów AI
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych oraz ustalania cen dla produktów
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż zarabianie na Etsy - tematyk
Możliwość udziału w zlotach społeczności Get Paid 2.0 oraz branie udziału w konkursach z nagrodami

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
Kto prowadzi ten mentoring?
Prowadzącym mentoring jest Piotr Kielan (Snaggy), który na Etsy działa już od 2022 roku. Sklep na którym się obecnie skupia dot. właśnie wirtualnych produktów, których Snaggy sprzedał już ponad 4000 i wygenerował 100 tys. złotych zysku. Ponadto autor aktywnie zarabia online od 2014 roku – co można sprawdzić śledząc jego historię na forach: zarabiam.com oraz make-cash.pl. To właściwa osoba, we właściwym miejscu, która chętnie pomoże Ci zacząć działać i rozwijać swój własny sklep na Etsy.com :)

Nauczysz się tworzyć własne produkty bez ponoszenia dodatkowych kosztów, założysz sklep na Etsy i zaczniesz sprzedawać grafiki wśród osób z całego świata. To bardzo kompleksowy mentoring.
Prowadzę już swój sklep na Etsy, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Nikt nie wie wszystkiego. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania oraz możliwość konsultowanie się z ich autorem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy aby zacząć są potrzebne jakieś dodatkowe inwestycje w programy?
W dużym skrócie: nie. Mentoring nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji, można w pełni bazować na darmowych narzędziach. Jeśli masz dostęp do komputera z Internetem - możesz śmiało dołączać, to wystarczy aby zacząć!
Nie wiem jakie produkty sprzedawać. Czy w takiej sytuacji warto dołączyć?
To nie jest problematyczne. Grafiki które będziecie sprzedawać są proste w wygenerowaniu (w tym przez AI), są to na przykład produkty do wydrukowania przez klienta takie jak: kolorowanki dla dzieci, materiały do nauki czytania, materiały do nauki kolorów, fiszki, karty afirmacyjne. Możliwości jest wiele i wszystkie te możliwości są w tym mentoringu omówione oraz przeanalizowane. Dodatkowo, w kwestii wyboru odpowiednich produktów i strategii prowadzenia sklepu oczywiście można się konsultować z autorem mentoringu indywidulanie - bez żadnych ograniczeń ;)
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. Każdy może prowadzić legalną sprzedaż ciągłą bez rejestracji działalności gospodarczej do kwoty przychodów 3180zł/miesiąc (limit aktualny na rok 2024). Wszystkie kwestie prawne są odpowiednio wyjaśnione, nie ma się czym przejmować. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie do około tysiąca złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programach partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zacznij zarabiać na Etsy.com!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Zarabiania na własnym sklepie w ETSY.com
Video-poradniki + Nieograniczone wsparcie i pomoc

Obrazek - mentoring etsy.com - snaggy - okładka - getpaid20.pl


689
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Zarabiania na ETSY.com - Snaggy" i opłać zamówienie.
  • Krok 2 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 3 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Forum Make-Cash.pl: Załóż bezpłatne konto i wyślij wiadomość

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl