Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych

od A do Z

...

Podczas gdy Twoja konkurencja opiera się na wskazówkach i poradnikach dostępnych dla wszystkich...

ZYSKAJ STAŁY DOSTĘP DO PONAD 63 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

Udoskonal metody działania - wyprzedź swoją konkurencję!

NA SKRÓTY:  --> LINK DO KASY <--

...

Mentoring Portali Randkowych i +18 rozwijam od czerwca 2016 roku!
W poradnikach omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
Materiały rozwijam bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Potwierdzam aktualność oferty: Wrzesień 2019

Na czym polega reklamowanie portali randkowych i erotycznych?

"Portale randkowe i portale erotyczne dają bardzo duże możliwości zarobkowe. Mamy tu do czynienia z ponadczasową niszą i silnymi emocjonalnymi potrzebami. Możemy zarabiać w dwóch modelach - CPR/CPL (nasi "klienci" nie wydają żadnych pieniędzy, po prostu się rejestrują) oraz CPS (otrzymujemy % prowizję od zakupów wewnątrz reklamowanych portali).
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"


Zarabianie na reklamowaniu portali to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku rejestracja, czasem połączona z określoną aktywnością (np. uzupełnieniem profilu), lub zakup konta premium wewnątrz reklamowanego portalu. Wynagrodzenie otrzymujemy więc za dostarczanie nowych użytkowników, którzy zarejestrują się w danym portalu. Najczęściej nikt nic nie traci na samej rejestracji – jest w pełni darmowa. Dokładniej oba modele nazywają się: CPR/CPL - Cost Per Registration/Lead oraz CPS - Cost Per Sale.

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to dostęp do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 63 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 15 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie portali randkowych i erotycznych w modelu CPL oraz CPS
 • Pełnego opracowania zarabiania na własnych stronach internetowych: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE, DOSKONALENIE, a także omówienia obsługi, optymalizacji i zabezpieczania wordpress'a
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak i gdzie skutecznie promować portale randkowe i erotyczne?", "Jak reklamować własny LP dodatkowy?", "Jak stworzyć skuteczny LP dodatkowy?"
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie
 • Informacji na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej
 • Omówienia wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do kanału Discord i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie portali - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości korzystania z profesjonalnych usług dodatkowych Get Paid 2.0
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować
 • Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: mylead.pl oraz lead.network!

Ile zarobisz?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. 

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 15 bezpośrednich metod reklamowania portali randkowych i erotycznych. 

Pełna oferta wszystkich mentoringów Get Paid 2.0 to m.in. wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:

Komentarze i opinie o mentoringu na forach 

Odpowiedzi na popularne pytania

Jestem całkowicie "zielony", nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?

Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", a następnie zacząć zarabiać przez internet.

Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?

Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na ruchu motywowanym oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.

W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?

Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - jest sens. Mentoring jest bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.

Dołącz do mentoringu już teraz i zacznij zarabiać w internecie!

Jednorazowa opłata za dołączenie do mentoringu to zaledwie:
199zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, wystarczy zdobyć około - w zależności od stawki i serwisu - 100 nowych rejestracji :>)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Warto dołączyć i korzystać już cały czas!

Dostępne formy płatności: przelew, paypal
Wystawiam rachunki BEZ VAT
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
 

By dołączyć postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w LEAD.NETWORK i/lub MYLEAD.
 • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring jest niższa w zestawie :)
 • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
 • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

---> DOŁĄCZ JUŻ TERAZ <---

W razie jakichkolwiek problemów, proszę o kontakt
Zapraszam serdecznie :)

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

*Wszystkie wymienione niżej opłaty są jednorazowe.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 49zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS/IVR z elementami PPA/PPI - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych - 199zł (ERO)

4. Kompleksowy Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych - 199zł (AFILIACJA)

5. Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów - 249zł (E-PRODUKTY)


PRZYKŁADOWE ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 148 zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 218zł zamiast 248zł, oszczędzasz 30zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 317zł zamiast 387zł, oszczędzasz 70zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + E-PRODUKTY -  417zł zamiast 497zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + ERO - 486zł zamiast 586zł, oszczędzasz 100zł

PEŁNA ZAWARTOŚĆ MENTORINGU GET PAID 2.0 - 685zł zamiast 835zł, oszczędzasz 150zł
 

---> WYBIERZ SWÓJ ZESTAW JUŻ TERAZ <---

Kontakt

Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest w pełni bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiem : )

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. GG: 5975423

4. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

5. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2019 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. 
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.
Regulamin | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.