Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online

...i Portali Randkowych

od A do Z

...

ZYSKAJ DOSTĘP DO PONAD 63 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

NA SKRÓTY:  --> LINK DO KASY <--

...

Mentoring Gier i Portali rozwijam od czerwca 2016 roku!
W poradnikach omawiam promowanie kampanii (z pogranicza erotyki)  dostępnych m.in. w:

Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
Materiały rozwijam bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Potwierdzam aktualność oferty: Marzec 2019

Na czym polega reklamowanie gier i portali?

"Gry online i portale randkowe dają bardzo duże możliwości zarobkowe - nasi "klienci" nie wydają pieniędzy, po prostu się rejestrują. Osobiście w modelu CPR zarabiam najwięcej, dlatego też ten mentoring jest najdroższy.
Niestety tutaj trzeba wziąć też pod uwagę ewentualną możliwość odrzucenia leadów. Używając opisywanych w mentoringu metod nigdy (od 2 lat!) nie miałem odrzuconych leadów - ale taka możliwość istnieje, także muszę o tym wspomnieć aby być fair.
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"


Zarabianie na grach to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku rejestracja w grze, czasem połączona z określoną aktywnością (np. przejściem samouczka). Wynagrodzenie otrzymujemy więc za dostarczanie potencjalnych graczy, którzy zarejestrują się w danej grze. Nikt nic nie traci na rejestracji – jest w pełni darmowa. Ten rodzaj ofert nazywa się CPR - to jest "cost per registration" (wynagrodzenie otrzymujemy za pozyskanie zarejestrowanego gracza). Dokładnie tak samo działają oferty portali randkowych - w tym wypadku również zostajemy wynagrodzeni za pozyskanie nowych użytkowników.

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to trochę nazwa własna dostępu do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

Posiadania zaakceptowanego konta w przynajmniej jednej z trzech wymienionych sieci z ofertami gier i portali randkowych (Funhub, Lead.Network, Mylead)

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a.

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 63 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 15 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promowanie gier online (i/lub portali randkowych) z pogranicza erotyki
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w promowaniu ofert gier i portali: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)), a także omówienia obsługi, optymalizacji i zabezpieczania wordpress'a
 • Treści reklamowych nadających się do stosowania "od zaraz", dzięki czemu możesz zacząć zarabiać tuż po dołączeniu do mentoringu
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak i gdzie skutecznie promować gry i portale randkowe?", "Jak reklamować własny LP dodatkowy?", "Jak stworzyć skuteczny LP dodatkowy?"
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie
 • Omówienia wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do kanału Discord i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie gier i portali - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości korzystania z profesjonalnych usług dodatkowych Get Paid 2.0
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować
 • Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: mylead.pl oraz lead.network!

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej. Mentoring nie jest pewnym sposobem satysfakcjonującego e-zarabiania. Zarabianie w internecie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać - co omówiłem już w "Vademecum dla początkujących".

Ile zarobisz?

Przedział zarobków jest nieograniczony.. ale jak można przypuszczać najłatwiej jest nie zarobić niczego, a najtrudniej zarobić dużo. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

„Każdy może zarabiać dużo” – teoretycznie tak, a w praktyce kompletnie nie. Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie stabilne dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: Najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair.

Moja najwyższa dniówka wygenerowana w całości dzięki opisywanym sposobom to 480 zł - przy stawce 1,5zł/rejestracja. Takie, a nawet wyższe dniówki są jak najbardziej możliwe - nie są jednak regułą i stałym dziennym wynagrodzeniem. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 15 bezpośrednich metod reklamowania gier i portali randkowych. 

Pełna oferta wszystkich mentoringów Get Paid 2.0 to m.in. wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:

Komentarze i opinie o mentoringu na forach 

Odpowiedzi na popularne pytania

Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?

Wszystkie opisywane sposoby dotyczą przede wszystkim reklamowania gier z pogranicza erotyki (z powodzeniem można ich używać również do promocji portali randkowych). Nigdy, czyli od maja 2015, nie miałem żadnych cofnięć leadów w związku z używaniem opisywanych metod. Oferuję przetestowane na sobie rozwiązania.

W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?

Jeżeli uważasz, że wszystko już wiesz - oczywiście nie dołączaj.  Jeśli natomiast chciałbyś uporzadkować to co już wiesz i poszukać kolejnych inspiracji na sposoby i formy zarobku oraz poznać moje podejście do marketingu internetowego i budowania ofert reklamowych - ZAPRASZAM.

Dołącz do mentoringu już teraz i zacznij zarabiać w internecie!

Jednorazowa opłata za dołączenie do mentoringu to zaledwie:
199zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, powinieneś zdobyć około - w zależności od stawki i serwisu - 130 nowych rejestracji :>)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Warto dołączyć!

Dostępne formy płatności: przelew, paypal
Wystawiam rachunki BEZ VAT
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

By dołączyć postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w FUNHUB i/lub LEAD.NETWORK i/lub MYLEAD.
 • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring jest niższa w zestawie :)
 • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
 • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

---> DOŁĄCZ JUŻ TERAZ <---

W razie jakichkolwiek problemów, proszę o kontakt
Zapraszam serdecznie :)

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

*Wszystkie wymienione niżej opłaty są jednorazowe.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 49zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS/IVR z elementami PPA/PPI - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych - 199zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)

5. Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów - 249zł (E-PRODUKTY)


PRZYKŁADOWE ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 148 zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 148zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 247zł zamiast 327zł, oszczędzasz 80zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + E-PRODUKTY -  347zł zamiast 437zł, oszczędzasz 90zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 416zł zamiast 526zł, oszczędzasz 110zł

PEŁNA ZAWARTOŚĆ MENTORINGU GET PAID 2.0 - 615zł zamiast 775zł, oszczędzasz 160zł
 

---> WYBIERZ SWÓJ ZESTAW JUŻ TERAZ <---

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. GG: 5975423

4. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

5. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2019 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. 
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.
Regulamin | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.