Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od czerwca 2016 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 74 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzam aktualność oferty: Październik 2021

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

Ponad 74 poradniki

Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące promowania ofert randkowych, erotycznych oraz tematów pokrewnych związanych z zarabianiem przez internet.

Zarabianie od A do Z

WWW od A do Z

Pełne opracowanie modelu zarabiania na własnych stronach internetowych: Projektowanie, Reklamowanie, Pozycjonowanie, Optymalizacja, Zabezpieczanie i Doskonalenie.

15 sposobów na zarabianie

15 skutecznych metod

Omówienie aż 15 różnych sposobów na skuteczne promowanie afiliacyjnych ofert randkowych i erotycznych w modelu CPL oraz CPS. Rozszerzanie ścieżek sprzedażowych.

Pomoc z wyborem niszy

Konkretna wiedza

Kompleksowo opracowane odpowiedzi na pytania: "Od czego zacząć?", "Jak i gdzie skutecznie promować portale randkowe i erotyczne?", "Jak stworzyć i reklamować własny LP?"

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: mylead.pl oraz eforsa.pl!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Skuteczna pomoc w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie. Nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów :)

Bonus do stawek otrzymasz w:

Możliwości zarobkowe ofert portali randkowych i erotycznych

Co wyróżnia ten mentoring?

Oferty portali randkowych i erotycznych są stosunkowo łatwe, jeśli nie najłatwiejsze do promowania. Potrzeby dot. poznawania i umawiania się z płcią przeciwną są potrzebami uniwersalnymi i ponadczasowymi. To pewna i stabilna nisza w której można zacząć działać bez wcześniejszego doświadczenia. Poradniki są przygotowane w taki sposób, by można było zacząć od całkowitego zera. Możemy zarabiać w dwóch modelach - CPR/CPL (nasi "klienci" nie wydają żadnych pieniędzy, po prostu się rejestrują) oraz CPS (otrzymujemy % prowizję od zakupów wewnątrz reklamowanych portali).

Gwarantuję dużo praktycznych przykładów, gotowych treści marketingowych, omówione kilka typów landing page'y, kilkanaście metod promocji. Nazwa zawiera w sobie wyłącznie 'portale randkowe' oraz 'portale erotyczne' - w praktyce dochodzi tu jednak dużo więcej sposobów monetyzacji tej samej niszy. Projektowaną ściężkę sprzedażową można rozszerzać, tak by każdą wizytę monetyzować kilkukrotnie. Poradniki są stale rozwijane i aktualizowane, to bardzo dobrze przygotowane materiały.

Aby zarabiać w ten sposób nie trzeba stawać się influencerem, wykorzystywać prywatnych znajomości, podpisywać się, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim. To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Wszystko jest przygotowane tak, by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. W tym mentoringu zaczyna się najłatwiej i pierwsze wyniki obserwuje najszybciej ze wszystkich ofert afiliacyjnych.
~mysc
Zarabianie na reklamowaniu tego typu portali to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku rejestracja, czasem połączona z określoną aktywnością (np. uzupełnieniem profilu), lub zakup konta premium wewnątrz reklamowanego portalu. Wynagrodzenie otrzymujemy więc za dostarczanie nowych użytkowników, którzy zarejestrują się w danym portalu.

Najczęściej sama rejestracja jest w pełni darmowa – i to wystarczy abyśmy otrzymali prowizję za każdego nowego użytkownika. Dokładniej oba modele których dotyczy ten mentoring nazywają się: CPR/CPL - Cost Per Registration/Lead oraz CPS - Cost Per Sale. Oprócz tego w poradnika znajduje się także wiele sposób na dodatkową monetyzację pozyskiwanego ruchu.

To bardzo dobry pomysł dla osób nowych, takich które wracają do zarabiania online po przerwie i liczą na szybkie efekty, oraz takich którym promowanie innych typów ofert afiliacyjnych idzie dość topornie. Łatwiejszych do promocji ofert (od randkowych/erotycznych) nie ma - więc warto od nich zaczynać.

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Kompleksowe przewodniki po wszystkich najważniejszych zagadnieniach zarabiania w niszy 'randki-erotyka'
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków).
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Omówienie wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie.
Ogromna wiedza na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online.
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych.
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl).
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie portali erotycznych/randkowych - tematyk.
Zniżki na wybrane mentoringi Get Paid 2.0
Możliwość udziału w konkursach z nagrodami, które w mentoringu trwają cały czas

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
Kto prowadzi ten mentoring?
Prowadzącym mentoring jest mysc, założyciel marki i całego Mentoringu Get Paid 2.0. Mysc zarabia w internecie od 2014 roku, doskonale orientuje się w obecnych trendach i co najważniejsze - skutecznie pomaga wszystkim swoim podopiecznym. Prowadzony przez niego mentoring jest konkretny, aktualny i stale rozwijany. Nie zawiedziesz się dołączając ;)
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. W Polsce istnieje coś takiego jak działalność nierejestrowana, która w praktyce nie wymaga żadnych zgłoszeń - można po prostu zacząć zarabiać. Limit przychodu w tego typu działalności wynosi 1400zł/miesiąc.
Ponadto, zarabiając na reklamach afiliacyjnych w internecie można się także rozliczać w oparciu o tzw. 'najem prywatny', ze stawką podatkową 8,5%. Wszystkie kwestie związane z rozliczaniem się są w tym mentoringu bardzo dobrze wyjaśnione, nie ma się czego obawiać. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
Czy zarabiając w taki sposób muszę obcować z materiałami erotycznymi?
Tak naprawdę większość polecanych metod promocji wcale takiego kontaktu nie wymaga, na strony XXX można w ogóle nie wchodzić w celu promocji, a na swoich LP nie trzeba takich elementów uwzględniać. Niestety same LP'ki (landing page) dostarczane przez reklamodawców często są już erotyczne same w sobie i od ich widoku przynajmniej od czasu do czasu się nie ucieknie. Jeśli Ci to nie przeszkadza, warto dołączyć. Tutaj zaczyna się najłatwiej i pierwsze wyniki obserwuje najszybciej ze wszystkich ofert afiliacyjnych.
Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?
Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na ruchu motywowanym oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.
W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Nikt nie wie wszystkiego. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania oraz możliwość konsultowanie się z ich autorem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy zarabianie w internecie wymaga zostania influencerem?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy są widoczni. Każdy kojarzy znanych youtuberów, blogerów, tik-tokerów. Natomiast ludzi zarabiających anonimowo się nie zauważa i o nich nie mówi. Aby zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, podpisywać się, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w Get Paid 2.0 przede wszystkim.

To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Promowania Portali Randkowych i Erotycznych
Poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

299
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub EFORSA.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring może być niższa w zestawie :)
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.
Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz w zestawie i zapłać mniej!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

Prywatna wiadomość na make-cash.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

Partnerzy Mentoringu Get Paid 2.0

(Otrzymasz bonus do stawek)