Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od lutego 2020 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 72 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzamy aktualność oferty: Lipiec 2024

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

Kilkadziesiąt poradników

Na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące content lockingu, pozycjonowania stron oraz filmów w serwisie YouTube. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw.

Zarabianie od A do Z

SEO/SEM od A do Z

Spójna i kompletna strategia gray-hat-seo. Pozycjonowanie stron, zarówno w polskim jak i globalnym internecie. Omówienie 50 elementów typu on-page oraz 15 elementów off-page.

15 sposobów na zarabianie

20 skutecznych metod

Omówienie aż 20 sposobów na skuteczne znajdowanie własnych nisz w CPA (content locking). Sposoby zamiany niektórych nisz typu "blackhat" -> w "whitehat". Odzyskiwanie strony po banie.

Pomoc z wyborem niszy

Case Study

Vasaki po kolei przeprowadza przez cały proces, pokazuje własne ruchy i najnowsze strategie z wykorzystaniem AI. Dzięki case study, uczestnik może kopiować ruchy prowadzącego!

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: Mylead oraz FireAds!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Skuteczna pomoc w content lockingu oraz w tworzeniu i pozycjonowaniu stron. Nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów :)

Bonus do stawek (+5%) otrzymasz w sieciach afiliacyjnych:

Możliwości zarobkowe wynikające z pozycjonowania

Co wyróżnia ten mentoring?

Ten mentoring, to podejście w 100% praktyczne. Osobą prowdzącą mentoring jest Vasaki, jeden z najbardziej znanych autorów poradników na forum zarabiam.com. Vasaki od 2015 roku udowadnia publicznie, że da się zarabiać online wyłącznie w oparciu o ruch z wyszukiwarek. Co ważne - autor lubi i umie przekazywać swoją wiedzę. Prowadzony przez niego mentoring już jest niezwykle obszerny - a zawartość stale się poszerza.

Nazwa zawiera w sobie 'Pozycjonowanie' oraz 'Content Locking' - nie oznacza to jednak, że chodzi wyłącznie o pozycjonowanie stron pod content locking. To dwie niezależne tematyki, które można - ale nie trzeba ze sobą łączyć. Przedstawione w poradnikach strategie gray-hat-seo będą skuteczne przy wszystkich tematykach stron. Także Vasaki jest w stanie pomóc wszystkim posiadaczom stron www, nie tylko tym zarabiającym poprzez content locking.

Aby pozycjonować strony i zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, wykorzystywać prywatnych znajomości, podpisywać się, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim. To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Mentoring polecam wszystkim osobom, które chciałyby zacząć pozyskiwać ruch z wyszukiwarek - wszystko jest przygotowane tak, by można było zacząć swoją przygodę z SEO bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
~mysc
Odpowiednie pozycje w wyszukiwarkach internetowych to jedno z najbardziej stabilnych źródeł ruchu w zarabianiu przez internet. Wokół SEO narosło bardzo wiele mitów, niedomówień i wzajemnie sprzecznych ze sobą porad. Można śmiało mówić o teoretyzacji pozycjonowania w ogólnodostępnych tekstach na ten temat. To bardzo utrudnia konkurowanie na rynku globalnym CPA. Vasaki kompleksowo i zrozumiale przedstawia swoją strategię gray-hat-SEO.

W praktyce opłata za dołączenie do tego działu to koszt nawet nie jednego miesiąca pozycjonowania (i to taniej wersji). Wystarczy podesłać swoją stronę kilku agencjom seo do wyceny, aby się przekonać jakie w tej branży obowiązują stawki. Dodatkowo, znajdziesz tu również obszerne opracowanie zarabiania na content lockingu. Vasaki zdradza swoje unikalne metody oraz udostępnie autorskie landing page'e i skrypty.

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Wykorzystywanie chatu-GPT do generowania i redagowania treści artykułów sprzedażowych oraz zapleczowych.
Dział download: Kolekcja autorskich landing page'y oraz pakiet skryptów gotowych do implementacji na stronie.
Kompleksowe przewodniki po wszystkich najważniejszych zagadnieniach dotyczących pozycjonowania metodami gray-hat oraz content lockingu.
Instrukcje dotyczące poszukiwania opłacalnych wygasłych domen web 2.0 (także wyłącznie tematycznych!) oraz 3 sposoby na darmowy unikalny content na naszą stronę (sprawdź jak zaoszczędzić czas i pieniądze na copywritingu!).
Sposoby na optymalizację szybkości witryny wordpress (maksymalizacja wyniku w narzędziu pagespeed od google).
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków).
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Sposoby na automatyzację naszej pracy. Omówienie wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie.
Ogromna wiedza na temat pozycjonowania filmów w serwisie YouTube.
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych.
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie.
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż pozycjonowanie - tematyk.
Możliwość udziału w zlotach społeczności Get Paid 2.0 oraz branie udziału w konkursach z nagrodami.

Komentarze i opinie o Get Paid 2.0 znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków Get Paid 2.0

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

W ofercie Get Paid 2.0 są dwa mentoringi SEO. Czym się różnią?
Autorzy mentoringów SEO - Muraszczyk i Vasaki - prezentują dwa różne od siebie style pozycjonowania stron. To inne spojrzenia, doświadczenia, założenia i kierunki rozwoju. Vasaki opiera się na metodach gray-hat-seo. Muraszczyk natomiast stosuje sposoby white-hat-seo i opiera na nich całą założoną strategię. To dwie odrębne koncepcje, które bardziej się uzupełniają - niż ze sobą konkurują. Oba te mentoringi są przygotowane bardzo dobrze i oba są warte zgłębienia.
Kto prowadzi ten mentoring?
Prowadzącym mentoring jest Vasaki, znany jako tutor, autor licznych poradników, case study oraz popularnego projektu zarobkowego 'Beat the CPA' na forum zarabiam.com. Vasaki zarabia w internecie od przeszło 10 lat, a od 2015 roku udowadnia publicznie że da się zarabiać wyłącznie w oparciu o ruch z wyszukiwarek.
Warto też nadmienić, że jako jeden z nielicznych osób posiada dostęp do ukrytego działu Elita Zarabiam.com. Autor lubi i umie przekazywać swoją wiedzę. Prowadzony przez niego mentoring już jest niezwykle obszerny - a zawartość stale się poszerza.
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. W Polsce istnieje coś takiego jak działalność nierejestrowana, która w praktyce nie wymaga żadnych zgłoszeń - można po prostu zacząć zarabiać. W 2023 limit przychodu w tego typu działalności wynosi 2700zł/miesiąc.
Ponadto, zarabiając na reklamach CPA w internecie można się także rozliczać w oparciu o tzw. 'najem prywatny', ze stawką podatkową 8,5%. Wszystkie kwestie związane z rozliczaniem się są w tym mentoringu bardzo dobrze wyjaśnione, nie ma się czego obawiać. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
Nigdy nie miałem do czynienia z SEO. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się pozycjonowania?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z SEO bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.

Nazwa zawiera w sobie 'Pozycjonowanie' oraz 'Content Locking' - nie oznacza to jednak, że chodzi wyłącznie o pozycjonowanie stron pod content locking. To dwie niezależne tematyki, które można - ale nie trzeba ze sobą łączyć. Poradniki i rady dot. pozycjonowania będą skuteczne przy wszystkich tematykach stron. Także Vasaki jest w stanie pomóc wszystkim posiadaczom stron www, nie tylko tym zarabiającym poprzez content locking.
Czy opisywane sposoby są zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?
Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na ruchu motywowanym oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.
Zajmuję się pozycjonowaniem stron od X lat. Czy jest sens dołączać do mentoringu?
Ilu pozycjonerów - tyle strategii pozycjonowania. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny oraz możliwość konsultowania się z Vasakim. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy zarabianie w internecie wymaga zostania influencerem?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy są widoczni. Każdy kojarzy znanych youtuberów, blogerów, tik-tokerów. Natomiast ludzi zarabiających anonimowo się nie zauważa i o nich nie mówi. Aby zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, podpisywać się, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w Get Paid 2.0 przede wszystkim.

To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie do około tysiąca złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programach partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)
Czy otrzymam certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę?
Tak, wystawiamy certyfikaty bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy certyfikat zawiera imię i nazwisko kursanta, każdy ma swój indywidualny numer oraz datę wystawienia. Certyfikaty wysyłamy w wersji elektronicznej, w formacie PDF.

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
Pozycjonowania i Content Lockingu
Poradniki + Case Study + Podwyżka stawek + Wsparcie

Obrazek - mentoring pozycjonowania i content lockingu - vasaki - okładka - getpaid20.pl


859
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!
Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub FIREADS i/lub CONVERSAND.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Pozycjonowania i Content Lockingu - Vasaki" i opłać zamówienie.
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal, Blik, USDT, BUSD, Blik, USDT, BUSD
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz do nich za jednym razem!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Forum Make-Cash.pl: Załóż bezpłatne konto i wyślij wiadomość

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl