GETPAID20.PL

4

Co nowego?

Polityka prywatności Get Paid 2.0

Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

 

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Mysc Tower z siedzibą w Swarzędzu (62-020), ul. Piaskowa 2. NIP: 7773208947 , REGON: 380912034 (zwana dalej Sprzedawcą, Autorem, Administratorem).
 
2. Czytając, przeglądając blog getpaid20.pl, akceptują Państwo zasady zawarte w polityce prywatności, znajdującej się na tej stronie. Jeśli nie zgadzają się Państwo z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać bloga i nie zapisywać się na newsletter.
 
3. Autor zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę : autor bloga nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych.
 
4. Każdego subskrybenta oraz klienta obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, znajdująca się pod tym adresem: https://getpaid20.pl/polityka-prywatnosci.
 
5. Decydując się na zakup oferowanych na blogu produktów, zostaniesz poproszony/a o wpisanie swoich danych niezbędnych do obsługi płatności i wygenerowania rachunku. Pozyskane w ten sposób dane nie są używane do żadnych innych celów.
 
6. Zapis na newsletter jest dobrowolny i wymaga podania adresu e-mail w odpowiednim formularzu. Dane w formularzu (adres e-mail) nie są udostępniane ani sprzedawane podmiotom trzecim. Jedynym administratorem danych (w tym wypadku wyłącznie adresu e-mail) jest autor bloga getpaid20.pl.
 
7. Przysługuje Państwu prawo żądania od Administratora: dostępu do danych osobowych Ciebie dotyczących, ich sprostowania, a także usunięcia.
 
8. Dane (adresy e-mail) chronione są z użyciem racjonalnych środków technicznych i organizacyjnych oraz procedur bezpieczeństwa, w celu zabezpieczenia ich przed dostępem osób nieupoważnionych lub ich nieupoważnionym wykorzystaniem.
 
9. Użytkownik może się w każdej chwili wypisać z listy newslettera. W tym celu należy wysłać e-mail na adres “mysc@getpaid20.pl” z treścią wskazującą na chęć rezygnacji z otrzymywania wiadomości. E-mail powinien być wysłany z adresu, który jest zapisany do listy subskrybentów newslettera.
 
10. Autor zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Jako subskrybent otrzymasz maksymalnie dwie wiadomości miesięcznie.
 
11. Dane osobowe i kontaktowe podawane w komentarzach do wpisów są dostępne dla wszystkich czytelników bloga. Autor nie ma możliwości zabezpieczenia odbiorców bloga przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności. Za treść komentarzy odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
 
12. Formularze znajdujące się gościnnie na blogu i dotyczące usług i produktów nieobsługiwanych przez autora bloga (co każdorazowo jest zaznaczone) nie podlegają Polityce Prywatności.
 
13. Zawartość stron w domenie getpaid20.pl oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z autorem bloga.
 
14. Materiały publikowane na blogu mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Autor nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń, rysunków lub innych informacji wyświetlanych na blogu lub rozpowszechnianych za jego pośrednictwem. Użytkownik akceptuje, że opieranie się na takich opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko.
 
15. Zawarte na blogu getpaid20.pl opisy i artykuły zawsze zgadzają się z opinią autora i są opinią. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy, jak niepunktualność lub nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na blogu.
 
16. Autor bloga nie bierze odpowiedzialności za zamieszczane reklamy. Sprawdzamy czy reklamodawcy są wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny.