Zasady działania newsletter’a Get Paid 2.0


Obrazek - newsletter - getpaid20.pl

Cześć!

Jeśli czytasz tą stronę – zapewne zastanawiasz się dlaczego warto zostawić mi swój e-mail lub obawiasz się, że zapis na newsletter może nieść ze sobą jakieś “ukryte minusy” 🙂 Żadnych ukrytych minusów nie ma, gram w otwarte karty – dlatego przygotowałem tą stronę informacyjną 🙂

Newsletter dotyczy tylko informowania o bardzo ważnych wpisach/podsumowaniach i nie wykorzystuję go często. Żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami – polecam polubić fanpage na Facebooku. Newsletter nie poinformuje Cię o każdej nowości na blogu od razu – dowiesz się o nich dopiero w wiadomości podsumowującej dany miesiąc.

 

Prowadzenie newsletter’a

a) Zapis na listę newsletter’ową wiąże się z akceptacją polityki prywatności na tym blogu 🙂 Najważniejszym punktem w polityce prywatności jest moja gwarancja nie udostępniania Twoich danych żadnym podmiotom zewnętrznym!

b) Nie sprzedaję i nie będę sprzedawał reklam wysyłanych za pośrednictwem e-maili. W praktyce oznacza to, że nigdy nie otrzymacie za moim pośrednictwem e-maila od kogoś innego.

c) Wszystkie wysyłane wiadomości mają charakter informacyjny i są związane z artykułami na blogu lub moimi innymi przedsięwzięciami.

d) Nie wysyłam więcej niż dwóch wiadomości na miesiąc kalendarzowy (planuję wysyłać jedną wiadomość miesięcznie, jako podsumowanie dodanych w danym miesiącu artykułów – mówię o dwóch tylko na wszelki wypadek – gdyby zaszła taka konieczność). Tak więc w praktyce możesz spodziewać się jednej wiadomości na koniec miesiąca z podsumowaniem nowych wpisów na blogu 🙂

e) Każdy może się wypisać z newsletter’a bez żadnych problemów 🙂

 

Dlaczego warto się zapisać?

a) Będziesz informowany o najważniejszych wpisach i wydarzeniach, które mają miejsce na blogu.

b) Będziesz miał/a szansę wzięcia udziału w promocjach ograniczonych czasowo, bo informacje o nich otrzymasz od razu.

c) Newsletter to świetna alternatywa dla osób bez konta na Facebook’u.

d) W przeciwieństwie do Facebook’a – nowe informacje nie będą “ginęły w tłumie” innych postów, a inne posty nie będą Cię rozpraszać.

e) Nie musisz się obawiać o “spam”, Twój adres e-mail pozostaje tylko na mój użytek.

f) Jeśli uznasz, że nie jesteś już zainteresowany moim blogiem – w każdej chwili możesz się wypisać z newsletter’a.

 

Zachęcam do zapisu – nic na tym nie stracisz, możesz tylko zyskać!

ZAPISUJĘ SIĘ

Pozdrawiam
mysc

Dołącz do mentoringu Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać w internecie!
Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Mylead.Global   Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Lead.Network
Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Eforsa   Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Hotpay