Zasady działania newsletter’a Get Paid 2.0


Obrazek - newsletter - getpaid20.pl

Cześć!

Jeśli czytasz tę stronę – zapewne zastanawiasz się dlaczego warto zostawić nam swój e-mail lub obawiasz się, że zapis na newsletter może nieść ze sobą jakieś „ukryte minusy” 🙂 Żadnych ukrytych minusów nie ma, gramy w otwarte karty – dlatego przygotowaliśmy tę stronę informacyjną 🙂

Newsletter dotyczy tylko informowania o bardzo ważnych wpisach/podsumowaniach i nie wykorzystujemy go często. Żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi wpisami – polecamy polubić fanpage na Facebooku. Newsletter nie poinformuje Cię o każdej nowości na blogu od razu – dowiesz się o nich dopiero w wiadomości podsumowującej dany miesiąc.

 

Prowadzenie newsletter’a

a) Zapis na listę newsletter’ową wiąże się z akceptacją polityki prywatności na tym blogu 🙂 Najważniejszym punktem w polityce prywatności jest nasza gwarancja nie udostępniania Twoich danych żadnym podmiotom zewnętrznym!

b) Nie sprzedajemy i nie będziemy sprzedawać reklam wysyłanych za pośrednictwem e-maili. W praktyce oznacza to, że nigdy nie otrzymacie za naszym pośrednictwem e-maila od kogoś innego.

c) Wszystkie wysyłane wiadomości mają charakter informacyjny i są związane z artykułami na blogu, mentoringiem lub naszymi innymi przedsięwzięciami.

d) Nie wysyłamy więcej niż dwóch wiadomości na miesiąc kalendarzowy. W praktyce można spodziewać się tylko jednej wiadomości na koniec miesiąca z podsumowaniem nowych wpisów na blogu 🙂

e) Każdy może się trwale wypisać z newsletter’a bez żadnych problemów, w dowolnej chwili 🙂

 

Dlaczego warto się zapisać?

a) Będziesz informowany o najważniejszych wpisach i wydarzeniach, które mają miejsce na blogu.

b) Będziesz miał/a szansę wzięcia udziału w promocjach ograniczonych czasowo, bo informacje o nich otrzymasz od razu.

c) Newsletter to świetna alternatywa dla osób bez konta na Facebook’u.

d) W przeciwieństwie do Facebook’a – nowe informacje nie będą „ginęły w tłumie” innych postów, a inne posty nie będą Cię rozpraszać.

e) Nie musisz się obawiać o „spam”, Twój adres e-mail pozostaje tylko na nasz użytek.

f) Jeśli uznasz, że nie jesteś już zainteresowany naszym blogiem – w każdej chwili możesz się wypisać z newsletter’a.

 

Zachęcamy do zapisu – nic na tym nie stracisz, możesz tylko zyskać!

ZAPISUJĘ SIĘ