Wielkimi krokami nadciąga Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów – startujemy w połowie lutego!A gdyby tak zacząć projekt niezależny od dostępnych kampanii afiliacyjnych?

Brak dezaktualizacji zaplecza reklamowego, brak rotacji w kampaniach
= 100% stabilności

Własny e-produkt, własny landing page, własna marka
= 100% kontroli

Na start – obniżona prowizja za szybkie przelewy w HotPay
= 100% możliwości

Sprzedaż własnych produktów nie wymaga prowadzenia działalności gospodarczej i jest dużo łatwiejsza niż mogłoby się to z pozoru wydawać!:)

Od prawie 2 lat w ofercie mentoringu nie pojawiło się nic nowego – cały ten czas skupiałem się przede wszystkim na rozwijaniu już dostępnych rozwiązań oraz pomaganiu osobom, które do nich dołączyły.

Ostatnie “pustki” na blogu to nie przypadek, Mentoring Get Paid 2.0 już niedługo wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom, oferując dużo większe możliwości budowania stabilnych przychodów z internetu. Nowe rozwiązanie, które już niebawem dołączy do oferty, zapewnia pełną kontrolę nad własnym zapleczem. Pełna kontrola to możliwość wpływania na produkt, cenę, landing page i dostępne formy reklamowania. Dla niektórych to koniec z rotacją kampanii, dezaktualizującym się zapleczem reklamowym, koniecznymi landing page’ami dodatkowymi i – co najważniejsze – z otrzymywaniem wyłącznie prowizji. Oferty produktowe CPS to przeważnie 10-40% prowizja. Własny e-produkt to “100% prowizja”, dzięki czemu w wielu niszach można znacząco zwiększyć swoje przychody.

Nad mentoringiem pracę zacząłem od razu gdy pojawiła się potwierdzona informacja, że w sprzedaży ciągłej do określonej kwoty nie będzie potrzebna działalność gospodarcza. Ta zmiana, to możliwość sprzedaży własnych e-produktów dla każdego. Pracę trwały długo, miałem sporo przerw, w między czasie pojawiało się sporo innych ważnych zadań do wykonania – ale całość jest już na ukończeniu.

Już niedługo oficjalnie otwieram nową część mentoringu – “Mentoringu Sprzedaży E-produktów”. Przedstawiam od A do Z – jak wybrać niszę, jak stworzyć e-produkt, jak stworzyć landing page, jak podpiąć szybkie przelewy i zautomatyzować proces sprzedaży, jak budować markę i jak skutecznie docierać do potencjalnych klientów.

Firma HotPay już oficjalnie zadeklarowała obniżenie prowizji za szybkie przelewy dla członków tego mentoringu. Na start. Dla każdego.
Nowy sposób zarabiania, nowe możliwości i od razu niespodziewany bonus.

Cały nowy mentoring będzie działał na dokładnie takiej samej zasadzie jak wcześniejsze cztery 🙂
Jednorazowa opłata za dołączenie = stały dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji + stała możliwość konsultacji swoich pomysłów.
Pora wejść na “wyższy poziom”, ten poziom to tworzenie niezależnych, w 100% własnych kampanii 🙂

 

Obrazek - mentor coaching nauczyciel lekcja - getpaid20.pl

Dla kogo jest mentoring sprzedaży e-produktów?

E-produkty rozumiem przede wszystkim jako różnego rodzaju e-booki, kursy, szkolenia, poradniki i dowolne inne PDF’y. Do tej kategorii można zaliczyć także różnego rodzaju autorskie aplikacje,boty, arkusze kalkulacyjne, projekty graficzne, szablony stron www, itd. Ich także będzie dotyczył ten mentoring, ale zdecydowanie skupiam się na materiałach poradnikowych.

Biorąc pod uwagę fakt, że każdy może prowadzić sprzedaż bez działalności gospodarczej do kwoty przychodów 1125zł/miesiąc – śmiało można powiedzieć, że ten mentoring jest dla każdego. Każdego kto chciałby zbudować stosunkowo stabilniejsze (od afiliacji) źródło przychodów i jest w stanie napisać swój poradnik rozwiązujący dany problem. Warto żebyście sobie uświadomili, że w przypadku wirtualnych e-produktów poradnikowych, nie ma żadnych kosztów produkcji, transportu, magazynowania – więc przychód jest praktycznie równoznaczny z naszym zyskiem.

Ocenianie potencjału i odpowiedni dobór niszy jest wyjaśniony w materiałach – ale w razie problemów, jak zwykle, również każdemu pomogę z dokonaniem wyboru.
Napisanie własnego poradnika pomagającego rozwiązać określony (często bardzo niszowy!) problem, nie jest czymś specjalnie trudnym. Każdy ma różne doświadczenia życiowe, wiedzę na określone tematy i na pewno jest w stanie znaleźć problem, który kiedyś miał i go rozwiązał. To idealna tematyka na poradnik. Wiele ludzi zmaga się z takimi samymi trudnościami, co czyni z nich idealną grupę docelową 🙂

Mile widziane jest doświadczenie w afiliacji, zwłaszcza w promowaniu kampanii CPS – nie jest jednak konieczne. Do wszystkiego podchodzę kompleksowo, od A do Z. Śmiało można dołączyć będąc totalnie “zielonym”. Zapraszam, bo warto 🙂

 

Obrazek - zadania spis lista - getpaid20.pl

Uproszczony spis treści

Poniższe punkty mają bardzo dużo podpunktów, których tutaj nie wymieniam. Gwarantuję wysoką jakość. Materiały są BARDZO przydatne i kompleksowo omówione na przykładzie własnych doświadczeń.

1. Vademecum sprzedaży e-produktów
2. Wybór odpowiedniej niszy
3. Rozszerzanie grupy docelowej
4. Projektowanie wiarygodnej strony – od A do Z
5. Copywriting – tworzenie skutecznych artykułów
6. Newsletter – kompleksowe omówienie obsługi i zastosowań
7. Projektowanie landing page’y sprzedażowych
8. Dodawanie szybkich płatności internetowych
9. Doskonalenie strony i LP (+ opis darmowych narzędzi)
10. Omówienie marketingu forumowego i budowania własnej marki w internecie (!)
11. Nawiązywanie współprac i wzajemna promocja
12. Marketing offline
13. Materiały reklamowe w formie darmowych e-booków, poradników, raportów, itd. (tworzenie + dystrybucja)
14. Serwisy ogłoszeniowe/aukcyjne, grupy FB i platformy sprzedażowe
15. Inne metody reklamowania strony – 11 metod (!)
16. Pozycjonowanie – SEO strony i LP
17. Najpopularniejsze błędy dot. sprzedaży e-produktów
18. Wprowadzanie nowego produkty na już działającej stronie/blogu
19. Tworzenie, rozwijanie i rola społeczności w sprzedaży internetowej
20. Rozwiązywanie kryzysów (reakcje na negatywne komentarze, hejt, reklamacje, itd.)

 

Uruchomienie sprzedaży to kwestia najbliższych dwóch tygodni (połowa lutego!). Cena nie przekroczy 300zł, co w tej tematyce jest absolutną rzadkością. Tego typu kursy są sprzedawane nawet za kilka tysięcy złotych. Mentoring Get Paid 2.0 zapewnia kompleksowe omówienie tematyki, jednorazową opłatę + stały dostęp do aktualizacji. O tym, że stale rozwijam materiały wie każdy kto skorzystał już z dowolnej oferty mentoringu!:) Dla dotychczasowych klientów cena oczywiście będzie odpowiednio niższa 🙂

Zapraszam serdecznie, bo warto!:) Tworząc własne produkty – przejmujesz kontrolę i zapewniasz sobie stabilność 🙂 O rozpoczęciu sprzedaży poinformuję… wszędzie. Zachęcam do zapisu na newsletter i/lub polubienia fanpage’a Get Paid 2.0 na facebooku – aby być w pełni na bieżąco 🙂

Pozdrawiam!
mysc

Dołącz do mentoringu Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać w internecie!
Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Mylead.Global   Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Lead.Network

Komentarze (4)

 1. TomekTomek

  Mentoring, na który czekam od dawna. Czuję, że będzie absolutna kosa 😀

 2. FilipFilip

  O akurat za coś podobnego już się wziąłem jakiś czas temu 😉 Można naprawdę ładnie zarobić na tym.

 3. MarcinMarcin

  zrobisz w pakiecie z afiliacją (CPL/CPS)?

  1. myscmysc (Get Paid 2.0)

   Cześć Marcin! Każdy mentoring można wykupić w zestawie z każdym 🙂 Identycznie będzie z “e-produktami”. Tak wyglądają obecne połączenia (zaznaczasz samodzielnie): https://getpaid20.pl/mentoring/
   Do tej listy dojdzie nowy mentoring po prostu 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *