Polecane sieci afiliacyjne – programy partnerskie


Obrazek - make money klawiatura enter - getpaid20.pl

Jeśli zdecydowałeś się na zarabianie w internecie i pracę w domu, zastanawiasz się, który program partnerski lub sieć afiliacyjną wybrać – bardzo dobrze trafiłeś 🙂 Poniżej prezentujemy listę, tylko i wyłącznie, programów partnerskich i serwisów w których sami zarabiamy i/lub o których wiemy, że są sprawdzone i godne polecenia. Na forach i blogach regularnie pojawiają się nowe twory, które po hucznych reklamach i zapewnieniach o wyjątkowości – po prostu znikają. Nowym osobom, zainteresowanym pracą w domu, proponujemy zacząć przygodę z zarabianiem przez Internet od sprawdzonych firm, a wspomniane nowe twory zostawić do testowania starszym (stażem) „earnerom”. Serwisy podzieliliśmy na odpowiednie kategorie, kolejność serwisów na liście jest przypadkowa 🙂 Wszystkie wymienione poniżej serwisy działają już długo, nie reklamujemy i nie będziemy reklamować żadnych nowych, niesprawdzonych programów partnerskich. Oczywiście do zrozumienia poniższego zestawienia niezbędna jest znajomość pojęć zawartych w vademecum.

 

1) CPC (ang. cost per click) – Skracanie linków

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na skróceniu dowolnego linku w swoim panelu, a następnie reklamowaniu go w taki sposób – by weszło w niego jak najwięcej osób. Jesteśmy wynagradzani za wejścia w skrócony link (najczęściej serwis wyświetla reklamy wchodzącym przez 5 sekund, a następnie przekierowuje ich na skracaną stronę).

• LINKVERTISE

Link : Zarejestruj się w Linkvertise

 

2) CPL (ang. cost per lead) – DCB, SMS MO/MT i oferty IVR

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na polecaniu różnego rodzaju konkursów, plików do pobrania i innych usług z podpiętą płatnością SMS (MO/MT) oraz Direct Billing (DCB). Jesteśmy wynagradzani za każdą pozyskaną jednorazową płatność mobilną lub za zapisanie się na subskrypcję (w zależności od wybranego modelu rozliczeniowego). Niektóre serwisy umożliwiają również promowanie usług IVR (płatne połączenia telefoniczne) oraz innych ofert CPA.

• MYLEAD

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

• HOTPAY

Link : Zarejestruj się w HotPay

 

3) CPR (ang. cost per registration) – Promowanie darmowych portali i gier

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na polecaniu różnego rodzaju portali (np. portali randkowych) i gier przeglądarkowych. Jesteśmy wynagradzani za każde nowo-zarejestrowane, poprzez nasz link, konto. Niektóre oferty – do poprawnego zaliczenia rejestracji – wymagają również wykonania przez graczy/użytkowników określonych czynności, np. przejścia samouczka, wypełnienie profilu lub zdobycia określonego poziomu w grze. Rejestracja w portalach jest darmowa.

• MYLEAD

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

• FIREADS

Link : Zarejestruj się w FireAds

 

4) PPA (ang. pay per action) – Content locking

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na promowaniu pewnego rodzaju ofert CPD, z tą różnicą że w celu odblokowania pobierania pliku, klient musi wykonać ofertę CPA. Jesteśmy wynagradzani w zależności od wybranej przez klienta oferty i jej poprawnego wykonania.

• MYLEAD

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

5) CPM (ang. cost per thousand ; „M” oznacza rzymski tysiąc)

CPM to model rozliczania sie z partnerami w którym wynagrodzenie otrzymuje się za samo wyświetlenia reklam. Posiadacze witryn internetowych mają możliwość czerpania pasywnego zysku naliczanego na podstawie samego ruchu na stronie. W poniższych serwisach model „CPM” dotyczy pop’upów.

• ADFLY

Link : Zarejestruj się w Adfly

 

6) CPI/PPI (ang. cost per install)

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na promowaniu swojego linku i zachęcaniu do instalacji znajdującego się pod nim programu. Jesteśmy wynagradzani za każdą poprawną instalację.

• MYLEAD

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

7) CPA (ang. cost per action) – Promowanie różnego rodzaju ofert w modelu CPA

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na promowaniu wszelkiego rodzaju dostępnych ofert CPA  (cost per action).

• MYLEAD

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

• FIREADS

Link : Zarejestruj się w FireAds

 

8) CPS (ang. cost per sale) – Uzyskiwanie prowizji od wygenerowanej sprzedaży

W wymienionych niżej serwisach mamy do czynienia ze sprzedażą afiliacyjną. Jako partnerzy tych firm, polecamy ich produkty i zarabiamy ustaloną prowizję od wygenerowanej dzięki nam sprzedaży.

• MYLEAD

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

• FIREADS

Link : Zarejestruj się w FireAds

 

9) PBL (ang. pay by link / szybkie płatności) – Sprzedaż własnych produktów poprzez szybkie płatności

W wymienionych niżej serwisach mamy do czynienia z pośrednictwem płatności. Jako partnerzy tych firm sprzedajemy własne produkty z wykorzystaniem dostępnych form płatności (np. szybki przelew, blik, karta płatnicza, itd.).

• HOTPAY

Link : Zarejestruj się w HotPay

 

10) GPT (ang. get paid to) – Wykonywanie tzw. 'płatnych zadań’ w internecie

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na wykonywaniu różnego rodzaju akcji samodzielnie. Jesteśmy wynagradzani za klikanie w linki reklamowe, wypełnianie ankiet, copywriting i inne różnego rodzaj płatne zadania.

• SEJFIK

Link : Zarejestruj się w Sejfiku

 

• TEXTBOOKERS

Link : Zarejestruj się w Textbookers

 

Pozdrawiam
mysc