Polecane programy partnerskie – sieci afiliacyjne


Obrazek - make money klawiatura enter - getpaid20.pl

Jeśli zdecydowałeś się na zarabianie w internecie i pracę w domu, zastanawiasz się, który program partnerski lub sieć afilicyjną wybrać – bardzo dobrze trafiłeś 🙂 Poniżej prezentujemy listę, tylko i wyłącznie, programów partnerskich i serwisów w których sami zarabiamy i/lub o których wiemy, że są sprawdzone i godne polecenia. Na forach i blogach regularnie pojawiają się nowe twory, które po hucznych reklamach i zapewnieniach o wyjątkowości – po prostu znikają. Nowym osobom, zainteresowanym pracą w domu, proponujemy zacząć przygodę z zarabianiem przez internet od sprawdzonych firm, a wspomniane nowe twory zostawić do testowania starszym (stażem) “earnerom”. Serwisy podzieliliśmy na odpowiednie kategorie, kolejność serwisów na liście jest przypadkowa 🙂 Wszystkie wymienione poniżej serwisy działają już długo, nie reklamujemy i nie będziemy reklamować żadnych nowych, niesprawdzonych programów partnerskich. Oczywiście do zrozumienia poniższego zestawienia niezbędna jest znajomość pojęć zawartych w vademecum.

 

1) CPC (ang. cost per click) – Skracanie linków

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na skróceniu dowolnego linku w swoim panelu, a następnie reklamowaniu go w taki sposób – by weszło w niego jak najwięcej osób. Jesteśmy wynagradzani za wejścia w skrócony link (najczęściej serwis wyświetla reklamy wchodzącym przez 5 sekund, a następnie przekierowuje ich na skracaną stronę).

1. ADFLY

Link : Zarejestruj się w Adfly

 

2) CPL (ang. cost per lead) – DCB, SMS MO/MT i oferty IVR

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na polecaniu różnego rodzaju konkursów, plików do pobrania i innych usług z podpiętą płatnością SMS (MO/MT) oraz Direct Billing (DCB). Jesteśmy wynagradzani za każdą pozyskaną jednorazową płatność mobilną lub za zapisanie się na subskrypcję (w zależności od wybranego modelu rozliczeniowego). Niektóre serwisy umożliwiają również promowanie usług IVR (płatne połączenia telefoniczne) oraz innych ofert CPA.

1. MYLEAD (mentoring / +5% do stawek dla członków mentoringu!)

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

2. EFORSA (mentoring / +5% do stawek dla członków mentoringu!)

Link : Zarejestruj się w Eforsa

 

3. HOTPAY (mentoring)

Link : Zarejestruj się w HotPay

 

3) CPR (ang. cost per registration) – Promowanie darmowych gier przeglądarkowych

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na polecaniu różnego rodzaju gier przeglądarkowych i klienckich gier online. Jesteśmy wynagradzani za każde nowo-zarejestrowane, poprzez nasz link, konto. Niektóre oferty – do poprawnego zaliczenia rejestracji – wymagają również wykonania przez graczy określonych czynności, np. przejścia samouczka lub zdobycia określonego poziomu w grze.

1. FUNHUB (mentoring)

Link : Zarejestruj się w FunHub

 

4) PPA (ang. pay per action) – Content locking – uploadowanie i promowanie dowolnych plików (zabezpieczonych ofertą CPA)

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na promowaniu pewnego rodzaju ofert CPD, z tą różnicą że w celu odblokowania pobierania pliku, klient musi wykonać ofertę CPA. Jesteśmy wynagradzani w zależności od wybranej przez klienta oferty i jej poprawnego wykonania.

1. MYLEAD (mentoring / +5% do stawek dla członków mentoringu!)

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

5) CPM (ang. cost per thousand ; “M” oznacza rzymski tysiąc)

CPM to model rozliczania sie z partnerami w którym wynagrodzenie otrzymuje się za samo wyświetlenia reklam. Posiadacze witryn internetowych mają możliwość czerpania pasywnego zysku naliczanego na podstawie samego ruchu na stronie. W poniższych serwisach model “CPM” dotyczy pop’upów.

1. ADFLY

Link : Zarejestruj się w Adfly

 

6) CPI/PPI (ang. cost per install)

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na promowaniu swojego linku i zachęcaniu do instalacji znajdującego się pod nim programu. Jesteśmy wynagradzani za każdą poprawną instalację.

1. MYLEAD (mentoring / +5% do stawek dla członków mentoringu!)

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

7) CPA (ang. cost per action) – Promowanie różnego rodzaju ofert w modelu CPA

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na promowaniu wszelkiego rodzaju dostępnych ofert CPA  (cost per action).

1. MYLEAD (mentoring / +5% do stawek dla członków mentoringu!)

Link : Zarejestruj się w MyLead

 

8) CPS (ang. cost per sale) – Uzyskiwanie prowizji od wygenerowanej sprzedaży

W wymienionych niżej serwisach mamy do czynienia ze sprzedażą afiliacyjną. Jako partnerzy tych firm, polecamy ich produkty i zarabiamy ustaloną prowizję od wygenerowanej dzięki nam sprzedaży.

1. ZŁOTEMYŚLI (sprzedaż książek/e-booków) (mentoring)

Link : Zarejestruj się w Złote Myśli

 

2. G2A (sprzedaż gier) (mentoring)

Link : Zarejestruj się w G2A

 

3. INTYMNOŚĆ (program partnerski +18) (mentoring)

Link: Zarejestruj się w Intymność

 

4. CASH IN PILLS (sprzedaż suplementów diety) (mentoring)

Link: Zarejestruj się w CashInPills

 

5. CUPSELL (sprzedaż koszulek/bluz/kubków z własnym nadrukiem; każdy partner ma możliwość założenia własnego sklepu i oferowania unikalnych projektów nadruków) (mentoring)

Link: Zarejestruj się w CupSell

 

9) PBL (ang. pay by link / szybkie płatności) – Sprzedaż własnych produktów poprzez szybkie płatności

W wymienionych niżej serwisach mamy do czynienia z pośrednictwem płatności. Jako partnerzy tych firm sprzedajemy własne produkty z wykorzystaniem dostępnych form płatności (np. szybki przelew, blik, karta płatnicza, itd.).

1. HOTPAY (mentoring)

Link : Zarejestruj się w HotPay

 

10) GPT (ang. get paid to) – Samodzielne wykonywanie tzw. ‘płatnych zadań’ w internecie

Zarabianie w podanych niżej serwisach polega na wykonywaniu różnego rodzaju akcji samodzielnie. Jesteśmy wynagradzani za klikanie w linki reklamowe, wypełnianie ankiet, copywriting i inne różnego rodzaj płatne zadania.

1. SEJFIK

Link : Zarejestruj się w Sejfiku

 

2. TEXTBOOKERS

Link : Zarejestruj się w Textbookers

 

Pozdrawiam
mysc

Dołącz do mentoringu Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać w internecie!
Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Mylead.Global   Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Eforsa   Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Hotpay