O blogu


Obrazek - o blogu biurko laptop - getpaid20.pl

Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem “mysc”. Od zawsze podpisuję się tak na forach o zarabianiu i taki przyjąłem model marketingowy na prowadzenie bloga – wpisy sygnuję nickiem, a nie imieniem i nazwiskiem.

Pierwsze nieśmiałe próby e-zarabiania podejmowałem już w 2010 roku, jednak na poważnie zacząłem działać dopiero od lipca 2014 roku. Przeszedłem przez skracanie linków (CPC), oferty SMS (CPL), reklamowanie gier przeglądarkowych (CPR) i zarobek w innych szeroko pojętych programach partnerskich opartych o model CPA (w tym klasyczne CPS). Przez pewien okres czasu miałem naweł własny serwis CPM – niestety upadł. Nie jestem już zainteresowany prowadzeniem własnego programu partnerskiego, dużo bardziej odpowiada mi rola ich użytkownika.

Blog getpaid20.pl istnieje od maja 2016 roku i dotyczy przede wszystkim zarabiania przez internet. Interesuję się e-marketingiem, e-commerce, programami partnerskimi (afiliacją) i lubię pracować w domu (aczkolwiek to naprawdę wymaga samodyscypliny :>).
Oprócz “e-biznesu” poruszam również tematy finansowe, takie jak “oszczędzanie pieniędzy”, “piramidy finansowe” i ciekawostki z całego tego, często zagadkowego, świata pieniędzy. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się czy zarabianie przez internet jest możliwe lub czy serwisy zarobkowe (programy partnerskie) naprawdę wypłacają pieniądze – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Zrobię co w mojej mocy by sukcesywnie wprowadzać Cię w prawdziwy świat, coraz to wyższych, internetowych zarobków. Misją bloga  “Get Paid 2.0” jest udostępnianie rzetelnej i praktycznej wiedzy z zakresu zarabiania pieniędzy w internecie.

Polecam, swoją przygodę z blogiem, zacząć od Podstaw. Zapraszam serdecznie do odwiedzania getpaid20.pl i poznawania internetowego biznesu razem ze mną.

 

logo - getpaid20.pl

Do prowadzenia bloga używam :

 1. Statystyki :
  1. Google Analytics
  2. Majestic.com
  3. SentiOne.pl
  4. Seo-Stat.pl
 2. Hosting i domena :
  1. Linuxpl.com
 3. CMS :
  1. WordPress

Pozdrawiam!
mysc

 

Dołącz do mentoringu Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać w internecie!
Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Mylead.Global   Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Lead.Network
Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Eforsa   Partner Mentoringu Get Paid 2.0 - Hotpay