Blog i jego autorzy


getpaid20-miniaturka

Get Paid 2.0 to rozbudowana platforma dotycząca szeroko rozumianego zarabiania w internecie. Chociaż blog getpaid20.pl istnieje od maja 2016 roku, pierwsza wersja mentoringu powstała już na początku 2015 roku i od tego czasu stale się rozwija.

Chcemy aby blog oraz mentoring stawały się coraz przydatniejszym zbiorem poradników i artykułów od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje, rozwijamy i aktualizujemy w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Autorzy Get Paid 2.0:

avatar mysc - getpaid20.pl

Adam (mysc)

Założyciel marki oraz grupy Get Paid 2.0. Aktywnie zarabia w internecie i pomaga zarabiać innym od 2014 roku. Prowadzone przez niego mentoringi są konkretne, aktualne i stale rozwijane. Na pewno nie zawiedziesz się dołączając.

Prowadzący:

Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-Produktów (PBL)
Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych (CPR/CPS)
Kompleksowy Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych (CPL/CPS)

avatar muraszczyk - getpaid20.pl

Łukasz (iduser)

Jeden z czołowych polskich afiliantów. Swoją przygodę z zarabianiem rozpoczął w 2014 i tak do dziś to wszystko kontynuuje z bardzo wysokimi wynikami. Jest całkowitym samoukiem i wypracowuje własne schematy promocji. Iduser chętnie dzieli się wskazówkami i pomaga innym stawiać pierwsze kroki. Wszystko co robi i tworzy lubi dopracować w nawet najmniejszym szczególe – tak aby finalnie każdy był zadowolony z wykonanej pracy. Tą samą zasadą kieruje się w mentoringach, które prowadzi i do których serdecznie zaprasza.

Prowadzący:

Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych (CPR/CPS)
Kompleksowy Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych (CPL/CPS)

avatar muraszczyk - getpaid20.pl

Jakub Murawski (Muraszczyk)

Główny redaktor bloga getpaid20.pl. Muraszczyk zaczął być znany na forach o zarabianiu przez internet z cieszącego się bardzo dobrymi opiniami mentoringu – który to rozwija od 2017 roku. Bez wątpienia jest osobą kreatywną, od zawsze samodzielnie tworzył treści na swoje strony, które następnie pozycjonował. Pisanie, budowanie marki w social mediach i tworzenie treści to coś więcej niż jego hobby. Przebytą drogę z pisaniem można obserwować m.in. na największej otwartej platformie dla publicystów na świecie – Medium.com, gdzie Muraszczyk działa pod pseudonimem Jakemura.

Prowadzący:

Kompleksowy Mentoring Pozycjonowania i Copywritingu (WH-SEO/COPYWRITING)

avatar vasaki - getpaid20.pl

Krystian (vasaki)

Vasaki rozpoznawalność zaczął budować jako tutor na forum zarabiam.com. Jest autorem licznych poradników, case study oraz popularnego projektu zarobkowego 'Beat the CPA’. Zarabia w internecie od przeszło 10 lat, a od 2015 roku udowadnia publicznie że da się zarabiać wyłącznie w oparciu o ruch z wyszukiwarek. Jako jeden z nielicznych osób posiada dostęp do ukrytego działu 'Elita Zarabiam.com’. Autor lubi i umie przekazywać swoją wiedzę. Prowadzony przez niego mentoring jest niezwykle obszerny – a zawartość stale się poszerza.

Prowadzący:

Kompleksowy Mentoring Pozycjonowania i Content Lockingu (GH-SEO/C.LOCKING)

Harry

Moderator na zamkniętym forum Get Paid 2.0. Harry od kiedy pamięta interesuje się tematyką zabezpieczeń i maskowania tożsamości w internecie. Z jego pomocą dowiesz się jak prowadzić anonimową aktywność online, ukrywać zaplecze, korzystać z dobrodziejstw kryptowalut, usuwać ślady – a także skutecznie zabezpieczyć swoje komputery oraz urządzenia mobilne przed nieuprawnionym dostępem. Harry udostępnia absolutnie wszystko co wie o zabezpieczeniach, darknecie, kryptowalutach i tematykach pokrewnych. Profesjonalna wiedza przedstawiona w zrozumiałej formie, gotowa do wdrożenia.

Prowadzący:

Kompleksowy Mentoring Bezpieczeństwa i Anonimowości w Internecie

avatar snaggy - getpaid20.pl

Piotr Kielan (Snaggy)

Prowadzący kanał YouTube Get Paid 2.0. Doświadczony grafik, montażysta i video-marketer, który podczas pracy w agencjach marketingowych zajmował się budową, oprawą graficzną i promocją kanałów YT na wszelakie tematy. W internecie aktywnie zarabia od 2014 roku – co można sprawdzić śledząc jego historię na forach: zarabiam.com oraz make-cash.pl.

Prowadzący:

Kompleksowy Mentoring Anonimowego Zarabiania na YouTube’ie

"avatar

Paweł (Cherri)

Paweł jest związany z e-commerce od wielu lat – zarówno jeśli chodzi o produkty wirtualne, jak i fizyczne. Interesuje się zarabianiem, ma ogromne doświadczenie i zna nowoczesne schematy marketingowe. Współdziała również przy promocji i sprzedaży poradników Get Paid 2.0 – także w branży e-produktów na pewno jest stale „na czasie”. W Get Paid, oprócz prowadzenia mentoringu, zajmuje się też usługami. To doświadczony copywriter i ghostwriter, profesjonalista który jest w stanie napisać wartościowe treści na każdy temat.

Prowadzący:

Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-Produktów (PBL)

Wykonawca usług:

Kompleskowe usługi z zakresu copywritingu i ghostwritingu

"avatar

Michał (Programista)

Michał jest związany z Get Paid 2.0 praktycznie od początku istnienia tej marki. Aktywnie zarabia w internecie i zna wszystkie aktualne trendy. Jeśli chodzi o webmastering związany z e-commerce, afiliacją, content lockingiem i innymi wariantami monetyzacji stron – jego usługi sprawdzą się doskonale, bez zbędnych tłumaczeń i nieporozumień.

Wykonawca usług:

Kompleksowo: webmastering – skrypty – pomoc techniczna – wordPress
Kompleksowe pozycjonowanie stron i sklep SEO/SEM

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się czy zarabianie przez internet jest możliwe – zapraszamy do lektury. Zrobimy co w naszej mocy by sukcesywnie wprowadzać Cię w prawdziwy świat, coraz to wyższych, internetowych zarobków.

Swoją przygodę z blogiem polecamy zacząć od Podstaw. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania getpaid20.pl i poznawania internetowego biznesu razem ze nami.

Wpisy na blogu publikujemy w następujących kategoriach:

grafika - getpaid20.pl