Kompleksowy Mentoring DCB/SMS/IVR
z elementami PPA/PPI

od A do Z

...

Podczas gdy Twoja konkurencja opiera się na wskazówkach i poradnikach dostępnych dla wszystkich...

ZYSKAJ STAŁY DOSTĘP DO PONAD 66 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

Udoskonal metody działania - wyprzedź swoją konkurencję!

NA SKRÓTY:  --> LINK DO KASY <--

...

Mentoring SMS rozwijam od października 2015 roku!
W poradnikach omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

EFORSAMYLEAD | LEAD.NETWORK | HOTPAY |

Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
Materiały rozwijam bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Potwierdzam aktualność oferty: Wrzesień 2019

Na czym polegają oferty SMS, IVR, PPA i PPI?

"Oferty tego typu stanowią przedsmak sprzedaży własnych produktów. W przeciwieństwie do klasycznej afiliacji, tutaj mamy możliwość samodzielnego kreowania produktów i "sprzedawania ich" przy pomocy "content locker'ów. ".
Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"

Zarabianie na ofertach SMS/IVR to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku dokonanie płatności mobilnej (DCB), wysłanie sms’a premium (MO), zapisanie się na płatną subskrypcję (MT) lub rozmowa telefoniczna (IVR).

Oprócz ofert dot. płatności mobilnych, mentoring zawiera również materiały odnośnie PPA i PPI. PPA - pay per action - potocznie oznacza model w którym klient płaci za otrzymywany plik wykonując "dla nas" wybraną akcję. Jesteśmy wynagradzani w zależności od wybranej przez klienta oferty i jej poprawnego wykonania.
PPI - pay per install - umożliwia natomiast zarabianie na reklamowaniu aplikacji. Jesteśmy wynagradzani za każdą poprawną instalację.

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to dostęp do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 66 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 12 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promocję ofert DCB, SMS MO/MT, IVR, a także PPA/PPI.
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w SMS/IVR: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)), a także omówienia obsługi, optymalizacji i zabezpieczania wordpress'a
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak reklamować własny LP?", "Jak stworzyć skuteczny LP?", "Gdzie i jak reklamować oferty SMS/IVR?"
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do kanału Discord i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż SMS/IVR - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości korzystania z profesjonalnych usług dodatkowych Get Paid 2.0
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować
 • Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w serwisach:  eforsa.pl oraz mylead.pl oraz lead.network!

EFORSA | LEAD.NETWORK | MYLEAD |

Ile zarobisz?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. 

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 12 bezpośrednich metod reklamowania ofert SMS/IVR. 

Pełna oferta wszystkich mentoringów Get Paid 2.0 to m.in. wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:

Komentarze i opinie o mentoringu na forach

Odpowiedzi na popularne pytania

Jestem całkowicie "zielony", nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?

Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", a następnie zacząć zarabiać przez internet.

Czy opisywane sposoby są legalne i zgodne z regulaminami używanych sieci afiliacyjnych?

Oferuję rozwiązania przetestowane na sobie i stale używane przez członków mentoringu. Mentoring nie porusza niezgodnych z regulaminami sieci praktyk polegających na nielegalnych sposobach promowania oraz szeroko rozumianym fraudowaniu. To bezpieczne metody reklamowania.

W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?

Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - jest sens. Mentoring jest bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.

Dołącz do mentoringu już teraz i zacznij zarabiać w internecie!

Jednorazowa opłata za dołączenie do mentoringu to zaledwie:
139zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, wystarczy że zdobędziesz - około, w zależności od stawki i serwisu - 14 leadów :>)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Warto dołączyć i korzystać już cały czas!

Dostępne formy płatności: przelew, paypal
Wystawiam rachunki BEZ VAT
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
 

By dołączyć postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w: MYLEAD i/lub EFORSA i/lub LEAD.NETWORK i/lub HOTPAY.
 • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring SMS/IVR z elementami PPA/PPI" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring jest niższa w zestawie :)
 • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
 • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

---> DOŁĄCZ JUŻ TERAZ <---

W razie jakichkolwiek problemów, proszę o kontakt
Zapraszam serdecznie :)

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

*Wszystkie wymienione niżej opłaty są jednorazowe.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 49zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS/IVR z elementami PPA/PPI - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych - 199zł (ERO)

4. Kompleksowy Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych - 199zł (AFILIACJA)

5. Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów - 249zł (E-PRODUKTY)


PRZYKŁADOWE ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 148 zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 218zł zamiast 248zł, oszczędzasz 30zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 317zł zamiast 387zł, oszczędzasz 70zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + E-PRODUKTY -  417zł zamiast 497zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + ERO - 486zł zamiast 586zł, oszczędzasz 100zł

PEŁNA ZAWARTOŚĆ MENTORINGU GET PAID 2.0 - 685zł zamiast 835zł, oszczędzasz 150zł

---> WYBIERZ SWÓJ ZESTAW JUŻ TERAZ <---

Kontakt

Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest w pełni bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiem : )

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. GG: 5975423

4. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

5. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2019 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. 
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.
Regulamin | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.