Mentoring jest rozwijany i aktualizowany od października 2015 roku! Zyskasz stały dostęp do ponad 79 tematycznych poradników!
Pełna oferta Get Paid 2.0 zawiera wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:
Potwierdzamy aktualność oferty: Grudzień 2022

Wyprzedź swoją konkurencję!

Przestań opierać się na poradnikach dostępnych dla wszystkich!

Oferta Get Paid 2.0 to ogromna dawka praktycznej wiedzy na temat zarabiania w internecie. Stale rozwijane i aktualizowane poradniki to jednak nie wszystko.
Sprawdź co jeszcze zyskasz!

63 poradniki

Ponad 79 poradników

Kompleksowe, na bieżąco aktualizowane i rozwijane poradniki dotyczące zarabiania na płatnościach mobilnych DCB, SMS, IVR oraz w modelu PPA/PPI. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw.

Zarabianie od A do Z

WWW od A do Z

Pełne opracowanie modelu zarabiania na własnych stronach internetowych: Projektowanie, Reklamowanie, Pozycjonowanie, Optymalizacja, Zabezpieczanie i Doskonalenie.

15 sposobów na zarabianie

15 skutecznych metod

Omówienie aż 15 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez płatności mobilne DCB/SMS/IVR oraz model PPA/PPI. Sposoby zamiany niektórych nisz typu "blackhat" -> w "whitehat".

Pomoc z wyborem niszy

Konkretna wiedza

Konkretne i kompleksowo opracowane odpowiedzi na pytania: "Od czego zacząć?", "Jak i gdzie skutecznie promować swoje strony?", "Jak stworzyć i reklamować własny LP?"

Podwyżka stawek

Podwyżka stawek

Oferta specjalna dla członków mentoringu - podwyżka stawek (+5%) w sieciach afiliacyjnych: mylead.pl oraz eforsa.pl!

Wsparcie 24/7

Odpowiedzi na pytania

Skuteczna pomoc w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie. Nielimitowana możliwość zadawania pytań w przypadku indywidualnych problemów :)

Bonus do stawek otrzymasz w:

Możliwości zarobkowe płatności DCB/SMS/IVR

Co wyróżnia ten mentoring?

Jeśli śledzicie fora o zarabianiu online - na pewno spotkaliście się ze stwierdzeniami sugerującymi że nie warto zajmować się już SMS'ami. To nie jest prawda. Nisze monetyzowane za pomocą sms'ów w dalszym ciągu są jednymi z najbardziej dochodowych. W przeciwieństwie do klasycznej afiliacji, tutaj mamy możliwość samodzielnego kreowania produktów i "sprzedawania ich" przy pomocy odpowiednio dobranych okien płatności.

To stabilniejsze, aczkolwiek trudniejsze od afiliacji rozwiązanie. Oferty tego typu stanowią przedsmak sprzedaży własnych produktów. Przede wszystkim zarabia się tutaj na niszach związanych z szeroko rozumianym 'downloadem', tj. użytkownik musi wysłać sms'a aby pobrać określony plik. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Bramki płatności SMS można także dodawać do swoich metod promocji ofert afiliacyjnych - jako rozszerzenie ścieżki. Na przykład przy potwierdzeniach formularzy stanowiących test online dobierający odpowiednie oferty afiliacyjne w zależności od odpowiedzi.

Aby zarabiać w ten sposób nie trzeba stawać się influencerem, wykorzystywać prywatnych znajomości, podpisywać się, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w tym mentoringu przede wszystkim. To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz. Nie ma się więc czego wstydzić – nie chodzi tu o stawanie się osobą publiczną.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa! Mentoring jest aktualny, przygotowany bardzo dobrze - i cały czas aktywnie rozwijany. Wszystko jest wyjaśnione od podstaw, a zdobyta w tym mentoringu wiedza z całą pewnością zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarabiania. Nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej by zarabiać na SMS'ach.
~mysc
Zarabianie na ofertach DCB/SMS/IVR to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku dokonanie płatności mobilnej (DCB), wysłanie sms’a premium (MO), zapisanie się na płatną subskrypcję (MT) lub rozmowa telefoniczna (IVR).

Jeśli dany operator komórkowy nie obsługuje modelu MT lub konkretny użytkownik ma zablokowane subskrypcje, płatność zostaje automatycznie zamieniona (po wpisaniu numeru przez klienta) na model MO lub inny model MT. Także ograniczenia w tej kwestii nie wpływają na możliwość pozyskania leadów.

Ustawowy limit wydatków także nie jest ograniczający. Oficjalnie na usługi typu "premium rate" - mo/mt/ivr - limit wynosi 35zł/miesiąc. To oznacza, że standardowy użytkownik telefonu komórkowego nie może wydać w ten sposób więcej niż 35zł na miesiąc. Ustawowy limit nie dotyczy jednak modelu SMS+ (DCB). Sms+ może wynieść nawet 150 zł przy jednorazowej transakcji, a model subskrypcyjny działa tu w każdej sieci komórkowej bez ograniczeń. Ponadto warto zauważyć, że limit 35zł bardzo łatwo zwiększyć, czego żaden operator komórkowy nie utrudnia, a wręcz przeciwnie.

Mentoring Get Paid 2.0

Wybierz przemyślane, zorganizowane i sprawdzone rozwiązanie!

“Mentoring” polega na bezterminowym dostępie do autorskich poradników i nieograniczonej możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Opłata jest w pełni jednorazowa i dotyczy zakupu danego tematycznego “mentoringu”. Dostęp do aktualizacji oraz nowych materiałów z wybranej dziedziny jest stały i nie wymaga ponownych opłat.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcemy aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tu znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zapraszamy :)

Co jeszcze zyskasz po dołączeniu?

Wybrany mentoring to także:

Kompleksowe przewodniki po wszystkich najważniejszych zagadnieniach zarabiania na SMS'ach
Poradniki dot. reklamowania m.in. ofert: konkursowych, erotycznych, testów online, filmów online, hacków/generatorów, ezoteryki, szeroko rozumianego "downloadu" i wielu innych
Materiały dotyczące monetyzacji globalnej. Oprócz ofert dot. płatności mobilnych, mentoring zawiera również materiały odnośnie PPA i PPI. PPA - pay per action - potocznie oznacza model w którym klient płaci za otrzymywany plik wykonując "dla nas" wybraną akcję. Jesteśmy wynagradzani w zależności od wybranej przez klienta oferty i jej poprawnego wykonania. PPI - pay per install - umożliwia natomiast zarabianie na reklamowaniu aplikacji. Jesteśmy wynagradzani za każdą poprawną instalację.
Gotowe do wdrożenia metody maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na Facebooku i w innych social mediach (w tym metody publikacji zablokowanych domen/linków).
Informacje na temat możliwości odprowadzania podatków od zarobionych w internecie pieniędzy - bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej.
Ogromna wiedza na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama, youtube'a, twittera, linkedin'a i innych social mediów w kontekście zarabiania online.
Praktyczne porady i przykłady budowania skutecznych ofert marketingowych.
Dostęp do zamkniętego forum, kanału Discord i nowe znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
Dostęp do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl).
"Dożywotni" dostęp do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż promowanie DCB/SMS/IVR - tematyk.
Zniżki na wybrane mentoringi Get Paid 2.0
Możliwość udziału w konkursach z nagrodami, które w mentoringu trwają cały czas

Komentarze i opinie o mentoringu znajdują się na forach

Kliknij w logo, aby przejść do komentarzy na forum

Zarobki członków mentoringu

zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek
zarobek

Odpowiedzi na popularne pytania

Kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź

Nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?
Każdy Mentoring Get Paid 2.0 jest przygotowany w taki sposób, by wprowadzał w daną dziedzinę od samego początku. Materiały są rozwijane od 2015 roku, bardzo obszerne i serwowane w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Śmiało można dołączać do mentoringu będąc całkowicie "zielonym", wszystko jest przygotowane tak by można było zacząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.
Kto prowadzi ten mentoring?
Prowadzącym mentoring jest mysc, założyciel marki i całego Mentoringu Get Paid 2.0. Mysc zarabia w internecie od 2014 roku, doskonale orientuje się w obecnych trendach i co najważniejsze - skutecznie pomaga wszystkim swoim podopiecznym. Prowadzony przez niego mentoring jest konkretny, aktualny i stale rozwijany. Nie zawiedziesz się dołączając ;)
Czy aby zarabiać w ten sposób muszę rejestrować działalność gospodarczą?
Bez obaw, rejestracja firmy nie jest konieczna. W Polsce istnieje coś takiego jak działalność nierejestrowana, która w praktyce nie wymaga żadnych zgłoszeń - można po prostu zacząć zarabiać. Limit przychodu w tego typu działalności wynosi 1400zł/miesiąc.
Ponadto, zarabiając na reklamach w internecie można się także rozliczać w oparciu o tzw. 'najem prywatny', ze stawką podatkową 8,5%. Wszystkie kwestie związane z rozliczaniem się są w tym mentoringu bardzo dobrze wyjaśnione, nie ma się czego obawiać. Aby zarabiać przez internet, nie trzeba rejestrować działalności gospodarczej.
W Polsce obowiązują ustawowe limity wydatków na usługi premium rate. Czy to nie ogranicza moich potencjalnych zysków?
Nie, to nie jest problematyczne. Oficjalnie standardowy - ustawowy limit wydatków na usługi typu "premium rate" - mo/mt/ivr - wynosi 35zł/miesiąc. To oznacza, że standardowy użytkownik telefonu komórkowego nie może wydać w ten sposób więcej niż 35zł na miesiąc. Ustawowy limit nie dotyczy jednak modelu SMS+ (DCB). Sms+ może wynieść nawet 150 zł przy jednorazowej transakcji, a model subskrypcyjny działa tu w każdej sieci komórkowej bez ograniczeń. Ponadto warto zauważyć, że limit 35zł bardzo łatwo zwiększyć, czego żaden operator komórkowy nie utrudnia, a wręcz przeciwnie.
Czy opisywane sposoby nadają się do wykorzystywania także poza Polską, w modelu "globalnym"?
Zagraniczni klienci zobaczą angielską wersję landing page'y lub - jeśli dany serwis takie przygotował - wersję odpowiednią do ich miejsca zamieszkania. W niektórych krajach oferty globalne polegają, analogicznie do Polski, na płatnościach mobilnych - ale najczęściej zamieniają się w oferty PPA, które klient musi wykonać (zamiast płatności). W modelu PPA „klient” płaci nam wykonaniem danej oferty. Stawki i rodzaje takich ofert są różne w zależności od kraju klienta. Oprócz tego mentoring zawiera także opis wykorzystania modeli PPA/PPI nastawionych na promowanie globalne.
Czy działając 'globalnie' zarabia się więcej?
Tak mogłoby się z pozoru wydawać. Prawda jest jednak taka, że działając w modelu globalnym - konkuruje się z całym światem, zwłaszcza działając w j.ang. Działając w Polsce, tylko z Polakami. Paradoskalnie więc znacznie łatwiej o zadowalające efekty na rodzimym rynku.
W tym modelu zarobiłem już XXX złotych, czy jest sens dołączać do mentoringu?
Nikt nie wie wszystkiego. Jeśli chcesz uporzadkować to co już wiesz, a następnie poszukać kolejnych inspiracji na sposoby zarabiania przez internet - oczywiście jest sens. Mentoring jest unikalny, bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany. Dołączając, zyskujesz stały dostęp do wszystkich nowych poradników z tej dziedziny zarabiania oraz możliwość konsultowanie się z ich autorem. To opłacalne rozwiązanie, bez względu na dotychczasowe doświadczenie.
Czy zarabianie w internecie wymaga zostania influencerem?
Nie, to jeden z wielu mitów. Tak się powszechnie przyjęło uważać, poniewać influencerzy są widoczni. Każdy kojarzy znanych youtuberów, blogerów, tik-tokerów. Natomiast ludzi zarabiających anonimowo się nie zauważa i o nich nie mówi. Aby zarabiać w internecie nie trzeba stawać się influencerem, podpisywać się, wykorzystywać prywatnych znajomości, pokazywać twarzy, mieć bloga, kanału na YT, ani social mediów. Istnieje szereg możliwości zarabiania anonimowo, czym zajmujemy się w Get Paid 2.0 przede wszystkim.

To nie są poradniki o zostawaniu influencerem - to poradniki dla każdego kto chce zacząć zarabiać online. Nikt z Twoich znajomych nie dowie się że zarabiasz przez internet - chyba, że sam im o tym powiesz.
Ile zarobię?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie wysokie dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: każdy jest inny. Statystycznie najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych miesięcznych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

Czy jest możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, oczywiście. Podane ceny są cenami BRUTTO. W przypadku e-booków VAT wynosi 5%. Aby otrzymać fakturę VAT, po przejściu do kasy należy po prostu podać poprawny e-mail oraz pełne dane firmy (wraz z nipem). Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail :)

Już teraz zacznij zarabiać przez internet!

Dołącz do mentoringu

Dostęp do stale rozwijanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się na stałe. Bez haczyków.

Kompleksowy Mentoring
DCB/SMS/IVR z elementami PPA/PPI
Poradniki + Podwyżka stawek + Wsparcie i pomoc

299
Opłata za dostęp do mentoringu jest w pełni jednorazowa!

  • Krok 1 (opcjonalny) - Zarejestruj się w MYLEAD i/lub EFORSA.
  • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring DCB/SMS/IVR z elementami PPA/PPI" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring może być niższa w zestawie :)
  • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
  • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.
Dostępne formy płatności: Przelew, PayPal
Wystawiamy FAKTURY VAT - podane ceny są cenami BRUTTO.
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring?

Dołącz w zestawie i zapłać mniej!

Pełna oferta to:

WYBIERZ WŁASNY ZESTAW
Mentoring prowadzimy i rozwijamy od 2015 roku!
W e-zarabianie wprowadziliśmy już ponad 1200 osób!
Cały mentoring to stały dostęp do ponad 152 unikalnych poradników!

Kontakt

  • Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiemy :)

Kanał Discord: Dołącz za darmo i zadaj pytanie

Prywatna wiadomość na zarabiam.com: Wyślij

Prywatna wiadomość na make-cash.com: Wyślij

E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

Partnerzy Mentoringu Get Paid 2.0

(Otrzymasz bonus do stawek)