Kompleksowy Mentoring Skracania
od A do Z

...

Podczas gdy Twoja konkurencja opiera się na wskazówkach i poradnikach dostępnych dla wszystkich...

ZYSKAJ STAŁY DOSTĘP DO PONAD 59 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

Udoskonal metody działania - wyprzedź swoją konkurencję!

NA SKRÓTY:  --> LINK DO KASY <--

...

Mentoring Skracania rozwijam od stycznia 2015 roku!
Poradniki są dostosowane do serwisów:

SHORTE | ADFLY |

Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce! 
Materiały rozwijam bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Potwierdzam aktualność oferty: Wrzesień 2019

Na czym polega skracanie linków?

"Dzięki skracaniu można się wiele nauczyć i zrozumieć mechanizmy rządzące marketingiem internetowym oraz całym zarabianiem w sieci. Polecam je każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z zarabianiem - a także tym którym to zarabianie zwyczajnie nie idzie i chcą zacząć od początku :)
Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"

Zarabianie na skracaniu to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku po prostu wejście w link i odczekanie 5 sekund. Dokładniej ten model jest czymś pomiędzy CPC - czyli "cost per click" - i CPM - czyli "cost per mille".

Uważam tego typu oferty za doskonałe dla nowych osób – po pierwsze, możesz skrócić dowolną stronę (dzięki czemu nie ogranicza Cię określona tematyka oferty – sam decydujesz o tematyce), a po drugie – uczysz się zdobywać ruch. Korzystniejsze finansowo oferty CPA polegają na zdobywaniu ruchu + wykorzystywaniu tych wejść w taki sposób, by odwiedzający wykonali określoną akcję (np. kupili coś, pobrali, wysłali sms’a, itd.). Bez umiejętności zdobywania ruchu – nie zarobisz kompletnie niczego, a dzięki skracaniu – ze wględu na brak ograniczeń tematyki – możesz tą umiejętność skutecznie rozwijać.

Przykłady skróconych linków prowadzących do mojego bloga:
(gdy wejdziesz na bloga poprzez te linki –> otrzymam wynagrodzenie, tak to działa)

1) http://adf.ly/1fGyTM (oferta typu framed banner – otrzymasz wynagrodzenie od razu gdy ktoś wejdzie w Twój link, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)

2) http://viid.me/qeLdJA (oferta „klasyczna” – otrzymasz wynagrodzenie gdy ktoś wejdzie w Twój link, odczeka 5 sekund i kliknie „skip this ad” w prawym górnym rogu, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to dostęp do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 59 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 9 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez skracanie linków
 • "Nisz" wraz z gotowymi materiałami promocyjnymi (możesz zacząć zarabiać od pierwszego dnia!)
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie - m.in. stron typu "evergreen" opartych o Wordpress'a
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Dostępu do kanału Discord i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (np. STREFA SEO na Make-Cash.pl)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż skracanie - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości korzystania z profesjonalnych usług dodatkowych Get Paid 2.0
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować

Ile zarobisz?

Skoro chcesz spróbować zarabiać w internecie, zapewne interesują Cię potencjalne zarobki. Niestety nie da się ich uśrednić. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Skracanie polecam traktować wyłącznie treningowo, to nie jest sposób na duże zyski - to sposób rozwijanie bezcennych w e-zarabianiu umiejętności pozyskiwania ruchu. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie - a z czasem okaże się czy jesteś w stanie zamienić to hobby na stałe źródło utrzymania.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: Najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie DO 50-150 złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od rozwijania zaplecza reklamowego, stawek i stosowanych metod promowania. Są szanse, że dojdziesz do wyższych zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. Jeśli chodzi o skracanie, nawet odradzam zarabianie więcej od 50-60$ na miesiąc. Ten ruch można już zmonetyzować dużo korzystniej lepiej płatnymi ofertami CPA :)

Poniżej wrzucam screeny archiwalnych-najwyższych dniówek członków mentoringu. Takie dniówki są jak najbardziej możliwe, jednak statystycznie szanse na ich osiągnięcie są niestety dość niskie. W CPA nie ma stałych wynagrodzeń. To nie praca na etacie.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 9 bezpośrednich metod reklamowania skróconych linków. 

Pełna oferta wszystkich mentoringów Get Paid 2.0 to m.in. wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:

Komentarze i opinie o mentoringu na forach

Odpowiedzi na popularne pytania

Jestem całkowicie "zielony", nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny i nauczę się zarabiać?

Właśnie skracanie linków uważam za idealne rozwiązania na rozpoczącie swojej przygody z CPA. Tego typu oferty są doskonałe dla nowych osób – po pierwsze, możesz skrócić dowolną stronę (dzięki czemu nie ogranicza Cię określona tematyka oferty – sam decydujesz o tematyce), a po drugie – uczysz się zdobywać ruch. Jeśli chcesz zacząć, to właśnie od skracania - to najłatwiejszy typ ofert CPA.

Już kiedyś próbowałem/am zarabiać w tym modelu, ale mi nie wychodziło. Czy jest sens dołączać do mentoringu?

W tym mentoringu znajduje się bardzo obszerne opracowanie zarabiania na skracaniu linków oraz kilkadziesiąt poradników uzupełniających. Uważam, że niemożliwym jest nie zarobienie niczego, także serdecznie zapraszam do podjęcia drugiej próby - tym razem z dużo większym zapleczem "know-how".

Dołącz do mentoringu już teraz i zacznij zarabiać w internecie!

Jednorazowa opłata za dołączenie do mentoringu to zaledwie:
49 zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, wystarczy że dotrzesz do około 1200 osób z Polski lub 500 osób z USA, które wejdą w Twój link 5x :> Jedna osoba = 1 adres IP/24h)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Warto dołączyć i korzystać już cały czas!

Dostępne formy płatności: przelew, paypal
Wystawiam rachunki BEZ VAT
Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
 

By dołączyć postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

Uwaga! Poradniki dotyczące skracania zawierają linki do stron z materiałami +18!

 

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w shorte i/lub adfly.
 • Krok 2 - Przejdź do kasy, wybierz "Mentoring Skracania Linków" i opłać zamówienie. Zwróć uwagę, że opłata za ten mentoring jest niższa w zestawie :)
 • Krok 3 - Pobierz instrukcję wprowadzającą i postępuj według niej :)
 • Krok 4 - Rachunek otrzymasz na adres e-mail podany przy opłacaniu zamówienia.

--> DOŁĄCZ JUŻ TERAZ <--

W razie jakichkolwiek problemów, proszę o kontakt.
Zapraszam serdecznie :)

Interesuje Cię więcej niż jeden mentoring? 

*Wszystkie wymienione niżej opłaty są jednorazowe.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 49zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS/IVR z elementami PPA/PPI - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych - 199zł (ERO)

4. Kompleksowy Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych - 199zł (AFILIACJA)

5. Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów - 249zł (E-PRODUKTY)


PRZYKŁADOWE ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 148 zł zamiast 188zł, oszczędzasz 40zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 218zł zamiast 248zł, oszczędzasz 30zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 317zł zamiast 387zł, oszczędzasz 70zł

- Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + E-PRODUKTY -  417zł zamiast 497zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + ERO - 486zł zamiast 586zł, oszczędzasz 100zł

PEŁNA ZAWARTOŚĆ MENTORINGU GET PAID 2.0 - 685zł zamiast 835zł, oszczędzasz 150zł

--> WYBIERZ SWÓJ ZESTAW JUŻ TERAZ <--

Kontakt

Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest w pełni bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiem : )

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. GG: 5975423

4. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

5. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2019 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przebywanie na stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 
Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem musisz natychmiast opuścić stronę. 
Informacje na stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.
Regulamin | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.