GetPaid 2.0 dołącza do zbiórki na pomoc Ukrainie


Doświadczeni mentorzy, zamknięta społeczność i ponad 152 poradniki w jednym miejscu!
--> Dołącz i zacznij zarabiać przez internet! <--


Minęły już dwa tygodnie odkąd Rosja, na rozkaz Putina, zdecydowała się napaść sąsiadujące nam, niezależne państwo – Ukrainę. I choć nikt nie dawał Ukrainie większych szans na obronę, a mówiono raczej o wojnie „blitzkrieg,” czyli błyskawicznym zajęciu jej terenów, to dzielny naród broni się do dzisiaj. Postawa Ukraińców jest iście bohaterska, jednak każda wojna, szczególnie o takiej skali, niesie za sobą katastrofę humanitarną.

Ukrainę opuściło już dwa miliony osób, z czego milion do Polski, co oznacza największy ruch migracyjny od czasów drugiej wojny światowej. Do Polski przyjmowani są uchodźcy nieposiadający nawet  paszportu, do czego odniósł się nawet sam prezydent Volodymyr Zelenskyy, mówiąc w jednym ze swoich wystąpień, że granica Polsko – Ukraińska w praktyce nie istnieje, zaznaczając swoją wdzięczność za pomoc.

Przyjęcie takiej liczby uchodźców – głównie kobiet z dziećmi i osób starszych, wymaga jednak ogromnej mobilizacji nie tylko rządzących naszego kraju, a wszystkich obywateli, z czego Polacy wywiązują się wzorowo, choć pomocy w takich chwilach nigdy za mało.

Dlatego branża Marketingu Internetowego postanowiła zebrać się pod hasztagiem #digitALLforUkraine, a GetPaid 2.0, jako jedna z największych grup w branży, postanowiła dołączyć do akcji.

Marketing Internetowy dla Ukrainy

Celem zbiórki jest pomoc pokrzywdzonym, czyli pomoc humanitarna dla Ukrainy. Liczy się każda złotówka, choć równie ważne jest, żeby była ona dobrze spożytkowana. Dlatego postanowiliśmy połączyć się pod hasztagiem #digitALLforUkraine na jednej zbiórce i zweryfikowanym portalu z wieloma firmami z branży Marketingu Internetowego.

Oczywiście zbiórka nie jest jedynie dla firm z branży, a pomóc może każdy przekazując symboliczną złotówkę, część swojej dzisiejszej dniówki z danej sieci, czy inną, dowolną kwotę, na zbiórkę pod hasztagiem #digitALLforUkraine. Jeśli ktoś nie może pomóc lub zrobił to już na innej zbiórce, to pamiętajmy, że równie pomocne są udostępniania, a przy nich pamiętajmy o hasztagu #digitALLforUkraine, żeby akcja niosła się dalej.

Dziękujemy każdemu, kto zaangażował się w naszą, lub dowolną akcję na rzecz pomocy humanitarnej dla Ukrainy.

Marketing Internetowy dla Ukrainy

 

Komentarze (1)

  1. Marek

    Świetna inicjatywna, dobrze że też się angażujecie!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *