Przemyślenia blogowe – część 4


Cześć !

Pomimo tego, że od 6 czerwca (dzisiaj jest 15.06) nie pojawił się żaden nowy wpis – blog codziennie odnotowywał kilkadziesiąt unikalnych odsłon (z czego prawie połowo, to użytkownicy – według google analytics – powracający). Ogromnie mnie to cieszy, dziękuję za odwiedzanie i obiecuję, że teraz wpisy będą dodawane częściej. Dzisiaj wydałem 410 zł na reklamę nowego poradnika, w której dodałem link do bloga – mam nadzieję, że nowym czytelnikom również „zasmakuje” tutejszy klimat : )

Cały ten zastój wynikał z pracy nad nową grupą, którą teraz zamierzam rozwijać. Ogólnie rzecz biorąc – wczoraj cały mój dotychczasowy sposób zarabiania się zmienił. Stało się tak już drugi raz – pierwszy gdy zaczynałem mentoring, drugi gdy go „kończę”.

Przypomnę zasady działania nowej grupy (opisywałem je już tutaj) 🙂 Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego poradnika. Obecnie oferuję dwa, na prawdę dobrze przygotowane produkty :

Oba poradniki mogę szczerze polecić 🙂

 

O sprzedży własnych poradników myślałem już wcześniej, a ostatecznie przekonał mnie do tego niedawny raport finansowy zarobków z poleconych oraz dokładna lektura bloga Michała Szafrańskiego. Taki sposób zarabiania jest zdecydowany komplementarny z prowadzeniem bloga. Jakieś trzy tygodnie temu trafiłem na wpis Michała odnoszący się do sprzedaży poradników – to była ta „iskra” : ) Jak już pisałem wcześniej, ściągnąłem sobie wszystkie wpisy Michała odnoszące się do zarabiania na blogu – i czytam je w wolnym czasie, na prawdę świetna lektura, polecam : )

W najbliższym czasie zajmę się drobnymi zmianami w układzie bloga + dodam zapowiadane już opisy kont osobistych w mbanku. Dodatkowo zachęcam wszystkich do głosowania na FP GET PAID 2.0 – w ostatnim poście zadałem pytanie odnośnie tematu kolejnego artykułu 🙂

 

Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków !
mysc

Dołącz do grupy Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać pieniądze!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *