Przemyślenia blogowe – część 3


Cześć !

Po pierwsze chcę Ci podziękować za to, że czytasz mojego bloga : ) Na prawdę nie sądziłem, że tak szybko znajdę stałych czytelników. Nie będę ukrywał, że ogromną radość sprawia mi analizowanie statystyk – szczególnie opcji „na żywo”, w której widać że na blogu praktycznie cały czas ktoś jest i czyta. To zarazem olbrzymia ulga – że moje wpisy jednak kogoś interesują. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziesz do mnie zaglądać do czego Cię serdecznie namawiam : )
To już drugi wpis dzisiaj, ale zgodnie z harmonogramem zadań, publikuję jeszcze „przemyślenia blogowe”. Od ostatniego wpisu z tej kategorii znów minęło niewiele czasu – ale sporo się od tego czasu wydarzyło. Zacznę od tego, że na prawdę podoba mi się blogowanie, wiem na pewno, że podoba mi się to co robię – i chcę robić to dalej. Z całą pewnością możesz oczekiwać kolejnych wartościowych (mam nadzieję) wpisów : ) Listę kolejnych tematów na artykuły mam coraz dłuższą i póki co pomysłów mi nie brakuje. Zrozumiałem, że prowadzenie i zarabianie na blogu – to praktycznie zarabianie na swoim hobby. Moje hobby to zarabianie w internecie, więc blog jest zdecydowanie o właściwej tematyce : )

W dalszym ciągu czytam i analizuję wpisy Michała Szafrańskiego, odnośnie zarabiania na blogu. Niestety wciąż nie mam bladego pojęcia o np. wycenianiu wpisów sponsorowanych. Tak więc, póki co, w dalszym ciągu nie spodziewaj się ŻADNYCH osobno (w osobnym wpisie) reklamowanych serwisów. Na marginesie przypomnę tylko, że NIGDY nie będę reklamował firm których osobiście nie sprawdziłem 🙂 Jeśli chodzi o nowości w zarabianiu – to zacząłem sprzedawać poradnik dot. skracania, o czym można było przeczytać w poprzednim wpisie. Pomysł na sprzedaż własnego poradnika właściwie również wziąłem z bloga Michała – na prawdę polecam jego blog : http://jakoszczedzapieniadze.pl/ . W planach mam jeszcze dwa kompleksowe poradniki dotyczące zarabiania – niestety nie jestem w stanie wskazać dokładnego terminu kiedy powstaną. Drugim dość istotnym krokiem na przód jest zapisanie się do programu partnerskiego mBanku. Zapewne część się zastanawia dlaczego nie zapisałem się do jakiejś sieci afiliacyjnej za pomocą której mógłbym promować więcej banków i produktów finansowych. Otóż moi drodzy, jestem stałym klientem mbanku – a na blogu będę promował tylko i wyłącznie produkty, które sam przetestowałem (lub jestem ich autorem). W najbliższym czasie można się więc spodziewać wpisów opisujących konta osobiste w mbanku.

Ostatnim tematem, który chciałbym dzisiaj poruszyć są kategorię. Znów zrobiłem gruntowne przemeblowanie na blogu. Od dzisiaj każdy wpis będzie przyporządkowany tylko do jednej kategorii – co sprawi, że „spis treści” będzie zdecydowanie czytelniejszy,

 

Pozdrawiam serdecznie !
mysc

Dołącz do grupy Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać pieniądze!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *