6 sposobów na zdobywanie poleconych w programach partnerskich


Cześć !

Zacznę od kilku spraw organizacyjnych 🙂 Dawno nic nie dodawałem, co oczywiście nie oznacza że przestałem prowadzić bloga 🙂 Średni czas Waszych wizyt przekroczył juz prawie 2 minuty – za co serdecznie dziękuję 🙂 Brak wpisów był związany z pracą nad nową grupą. Od czasu publikacji raportu finansowego z mentoringu gorączkowo zastanawiałem się jak nie przerywać projektów i zwiększyć swoje zarobki. Rozwiązaniem tego dylematu jest nowa grupa, która wystartowała wczoraj. By zostać członkiem grupy, należy zakupić poradnik dot. danej dziedziny zarabiania. W tej chwili gotowy jest tylko dział „skracania”, ale już niedługo powstanie również dział „sub/premium sms” oraz „zarabiania na promowaniu gier przeglądarkowych”. Dzięki nowemu systemowi – wyeliminuję problem kont rejestrowanych pode mną tylko w celu „wyciągnięcia” poradników. Dodatkowo, poradniki które stworzę (i ten który stworzyłem) na prawdę będą bardzo dokładne i przydatne. Do sprzedaży poradników podchodzę bardzo poważnie – więc, gwarantuję Wam najwyższą jakość i treść jaką dam radę z siebie wydobyć. Powstały już poradnik skracania jest 2x dokładniejszy i konkretniejszy od całego wcześniej prowadzonego mentoringu. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą.

 

W tym wpisie, w nawiązaniu do pewnego pytania, które pojawia się od czasu do czasu na forach o zarabianiu – opiszę 6 sposób na zdobywanie poleconych w programach partnerskich, Obecnie mam ponad 500 poleconych w trzech serwisach sub/premium sms, oraz ponad 370 w serwisach zajmujących się skracaniem linków.
Zanim przejdziemy do głównej części wpisu, zachęcam do zapoznania się z moim zdaniem na temat systemu poleconych. Zdobywanie poleconych jest tak na prawdę bardzo proste – gorzej ze zdobywaniem aktywnych poleconych 🙂 Zarabianie w internecie dalej jest swojego rodzaju ciekawostką, więc zamieszczanie na innych forach (nie mających nic wspólnego z zarabianiem) tematów dotyczących programów partnerskich często jest nawet skuteczne – jeśli chodzi o rejestracje, niestety tylko puste rejestracje. Żeby zdobyć aktywynych poleconych, Twoje reklamy powinny być targetowane w ludzi już zainteresowanych zarabianiem w internecie. Dzięki temu nie będziesz musiał przekonywać i tłumaczyć, że nie trzeba chodzić do pracy – żeby zarabiać pieniądze. Poniżej prezentuję tytułowe „6 sposobów” : )

1. Przedstawienie serwisu zarobkowego jako pierwsza osoba na danym forum o zarabianiu
Czyli wprowadzenie danego serwisu do społeczności forum. Na forach zarabiam.com i make-cash.pl każdy może opisać dany serwis zarobkowy i podać w temacie swój reflink. Bardzo duży minus, to fakt – że trzeba być pierwszym, o co na tak dużych forach trudno – ale nie jest to niemożliwe (bo jednak zawsze ktoś jest tym pierwszym). Pamiętaj, że for o zarabianiu jest więcej i Twoja aktywność w związku z poszukiwaniem poleconych nie powinna się ograniczać tylko do tych dwóch wymienionych.

2. Oferowanie mentoringu lub po porstu poradników w zamian za zapis
To jest właśnie sposób, który przyniósł mi największą liczbę poleconych. Osoba rejestrująca się z linku tak na prawdę nic nie traci (chyba, że system poleconych jest źle skonstruowany), może jedynie zyskać poradnik – lub nawet mentoring. Jak zapewne już wiesz, w moim przypadku jest to mentoring. Jeżeli zdecydujesz się na takie działanie, powinieneś zadbać o jak najwyższą jakość swoich materiałów. Twoi poleceni powinni być zadowoleni z otrzymanych usług, poradników, odpowiedzi na pytania – wówczas będą aktywnie zarabiać.

3. Płatne reklamy
Jak sama nazwa wskazuje, chodzi tutaj o kupno reklam. Mogą być to bannery na blogach, forach i wszelkich innych stronach dotyczących zarabiania, może być to mailing reklamowy (pamiętaj o targetowaniu reklam pod grupę już zainteresowaną zarabianiem w internecie), a także wpisy sponsorowane. Z mojego doświedczenie mogę z całą pewność polecić mailing w serwisach GPTR – obierające te reklamy osoby to grupa zainteresowana zarabianiem w internecie – w końcu po to odbierają maile. Więcej o tym sposobie przeczytasz tutaj.

4. Darmowe poradniki
Kolejną metodą jest tworzenie i publikowanie na forach o zarabianiu darmowych poradników zarobkowych. Teoretyczna koncepcja polega na tym, że osoby odwiedzające Twój temat zaczną korzystać z opisywanego przez Ciebie sposobu i w ramach wdzięczności zarejestrują się z Twojego linku. Ciężko powiedzieć na ile ta koncepcja sprawdza się w praktyce – nie jesteśmy w stanie policzyć jaki % osób nie zarejestruje się z reflinku. Jeżeli stworzysz dobry poradnik i będziesz dbał o jego aktualność – nie zniknie z forum i cały czas będzie odwiedzany przez nowe osoby. Moim zdaniem tym sposobem możemy tylko zyskać poleconych – nie powinieneś się przejmować osobami, które się nie zarejestrują z Twojego linku. Dodatkowym plusem jest wzrost reputacji i rozpoznawalności na danym forum.

5. Darmowe mini e-booki
Mam tu na myśli poradniki skierowane do większego grona osób. Taki mini-ebook powinien zainteresować zarabianiem w internecie i przekonać do zarabiania w określony sposób w danym serwisie. Reflinki można bardzo łatwo zamaskować przy użyciu samych hiperłącz w wordzie. Do stworzenia takiego mini-ebooka wystarczy właśnie microsoft word lub damowy open office (zapisz plik jako PDF). Zapewne zastanawiasz się w jaki sposób dotrzeć z ebookiem do potencjalnych poleconych ? Otóż wbrem pozorom dość łatwo – wystarczy zauploadować go na chomikuj, warezach oraz torrentach. Taki wrzucony do internetu ebook – zostanie w internecie.

6. Prowadzenie dziennika pracy lub bloga dot. zarabiania
Osobiście prowadzę dziennik pracy na zarabiam.com i make-cash.pl praktycznie od początku mojego zarabiania w internecie. Taka metoda (analogicznie również blog) pozwala na korzystanie z tzw. „influence marketingu”. Czytelnicy, widząc jak Ci idzie, będą – przynajmniej w teorii – podążać Twoimi śladami.

 

Uprzedzam, że wpis może być uaktualniany – w razie gdybym rozszerzał lub dodawał kolejne sposoby 🙂 Życzę Ci wielu poleconych i zapraszam do dalszego czytania bloga Get Paid 2.0.

Pozdrawiam
mysc

Dołącz do grupy Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać pieniądze!

Komentarze (2)

  1. Michał

    Tak trafiłem na tego bloga z dziennika na forum;)

    Odpowiedz
  2. Zygmunt

    I ja też.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *