Nest Bank – Konto osobiste za 0zł


Obrazek - nest bank konto osobiste indywidualne za 0zł - getpaid20.pl

Cześć! Jakiś czas temu zapowiadałem, że w związku z Waszymi pytaniami zacznę na blogu polecać rozwiązania finansowe – z których sam korzystam. W tym celu przystąpiłem do sieci afiliacyjnej dzięki której otrzymuję prowizję za każde poprawnie założone (za pośrednictwem mojego linku) konto 🙂 Oczywiście Ty, jako klient banku – nic na tym nie tracisz, po prostu zakładasz konto – tak jakbyś zakładał je bez mojego polecenia. Jeżeli ten opis zachęci Cię do założenia konta – bardzo proszę o złożenie wniosku za pośrednictwem jednego z podanych poniżej linków 🙂 Z góry dziekuję uprzejmie za pomoc w monetyzacji bloga!

 

Jeżeli jesteś zdecydowany, możesz od razu przejść do pełnej oferty i składania wniosku o konto w Nest Banku za 0zł.

 

Dlaczego polecam konto osobiste w Nest Banku?

  • 0zł za prowadzenie i założenie konta (bez warunków)
  • 0 zł za posiadanie karty debetowej bez dodatkowy warunków, czyli bez względu na ilość i wysokość transakcji w miesiącu
  • 0 zł za wykonywanie krajowych przelewów przez internet (bez warunków)
  • 0 zł za wypłaty (w PLN) ze wszystkich bankomatów w Polsce (ogromny plus – bez względu na bankomat i bez względu na wysokość wypłacanej kwoty – wypłata jest darmowa)
  • Nest Bank nie dzwoni do mnie co tydzień z „ofertą przygotowaną specjalnie dla Pana” – tak jak niektóre banki lub sieci komórkowe.
  • PEŁNA TABELA OPŁAT: https://www.nestbank.pl/download/toip-klienci-indywidualni.pdf

 

Jak wygląda zakładanie konta osobistego w Nest Banku?

  1. Zapoznaj się z pełną ofertą i złóż wniosek Online
  2. Wypełnij formularz, a następnie wybierz formę podpisania umowy. Do wyboru jest przelew na złotówkę (kwota podlega zwrotowi), przesyłka kurierska oraz podpisanie umowy w oddziale Nest Banku. Osobiście umowę podpisałem poprzez wykonanie przelewu autoryzacyjnego na 1zł – wówczas konto zakłada się dosłownie w ciągu chwili.
  3. Wypełnij dane we wniosku. Zwróć uwagę, że domyślnie jest ustawione zamawianie karty, ale możesz również zaznaczyć opcję „bez karty”.
  4. Podpisanie umowy – zależy od wybranego sposobu. Jeśli wybrałeś/aś przelew na 1zł – na adres e-mail dostaniesz swój LOGIN do bankowości internetowej. W SMS’ie przyjdzie natomiast hasło do Twojego panelu klienta w banku.

 

ZAŁÓŻ KONTO W NEST BANKU ZA 0zł

Dziękuję za pomoc w monetyzacji bloga i założenie konta z powyższego linku. Nic na tym nie tracisz, a ja otrzymuję prowizję za polecenie świetnego konta osobistego, które sam używam. Jeśli powyższy link nie działa to znaczy, że w sieci afiliacyjnej nie ma w tej chwili w/w oferty i nie możesz mi pomóc z monetyzacją. W takim wypadku wejdź na stronę banku i założ konto bezpośrednio, polecam je bez względu na to czy zarobię, czy nie 🙂

Pozdrawiam!
mysc

Dołącz do grupy Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać pieniądze!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *