mBiznes – konto firmowe w mBanku


Cześć ! Jakiś czas temu zapowiadałem, że jako stały klient mbanku – zacznę polecać ich produkty. Tak na prawdę od zawsze je polecałem, ale nigdy nic z tego nie miałem – teraz przystąpiłem do programu partnerskiego, dzięki któremu otrzymuję prowizję za każde poprawnie założone (za pośrednictwem mojego linku) konto : ) Oczywiście Ty, jako klient banku – nic na tym nie tracisz, po prostu zakładasz konto – tak jakbyś zakładał je bez mojego polecenia. Jeżeli poniższy opis zachęci Cię do założenia konta – bardzo proszę o złożenie wniosku z podanych poniżej linków : )

 

Jeżeli jesteś zdecydowany, możesz od razu przejść do pełnej oferty i składania wniosku o konto firmowe mBiznes.

 

Dlaczego polecam konto mBiznes?

 • 0 zł za kartę debetową jeśli wydajesz co najmniej 200zł miesięcznie (używając karty, wypłaty z bankomatów się nie liczą). Niespełnienie tego warunku nalicza dodatkową opłatę w wysokości 5zł/miesiąc. Z karty można w każdej chwili zrezygnować bez dodatkowych opłat.
 • 0 zł za wykonanie 5 pierwszych przelewów w miesiącu w kraju i zagranicą. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, pamiętaj że możesz również używać rachunku osobistego – wówczas wszystkie przelewy będą za darmo.
  Pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym.
 • 0 zł za przelewy do ZUS’u i Urzędu Skarbowego
 • 0 zł za wypłaty (w PLN) z bankomatów kwot wyższych od 100zł : Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash – według mBanku tych bankomatów jest ponad 9000 tysięcy, nie wiem i nie wnikam – ale to dlatego, że nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem np. bankomatu „Euronetu” które obecnie są wszędzie.
 • Mbank nie dzwoni do mnie co tydzień z „ofertą przygotowaną specjalnie dla Pana” – tak jak niektóre banki lub sieci komórkowe.
 • Możliwość prostego wystawiania faktur dzięki mKsięgowości.
 • Możliwość zapożyczania się do 10 000 złotych. W przypadku braku gotówki – zawsze można skorzystać z gotówki banku, niestety oprocentowanej.
 • Oczywiście założenie i prowadzenie konta jest w 100% bezpłatne (przez pierwsze 12 miesięcy, póżniej konto zamienia się wybrane, inne, konto mbiznes – które może być już płatne, trzeba tego pilnować! Jeśli nie dokonamy wyboru, po 12 miesiącach konto zamieni się w mbiznes konto komfort z opłatą 25zł/miesiąc.)

 

Jak wygląda zakładanie konta firmowego mBiznes ?

 1. Zapoznaj się z pełną ofertą i złóż wniosek Online
 2. Wybierz sposób podpisania umowy. Do wyboru jest tylko przesyłka kurierska oraz podpisanie w placówce mBanku. Przy koncie firmowym nie ma możliwość podpisania umowy elektronicznie. Osobiście swoją umowę z mBankiem podpisywałem przez kuriera – ale to było bardzo dawno i wówczas nie było jeszcze tylu placówek.
 3. Wypełnij dane we wniosku. Zwróć uwagę, że domyślnie jest ustawione zamawianie karty.
 4. Podpisanie umowy – zależy od wybranego sposobu : )
 5. Po podpisaniu umowy otrzymasz pakiet aktywacyjny konta.

 

ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE MBIZNES

Pozdrawiam!
mysc

Komentarze (2)

 1. Jarosław

  Oferta korzystna ale wydaje mi się lepsze mBiznes konto Komfort – sam z niego korzystam już pół roku. Przede wszystkim polecam za bezpłatne przelewy w Polsce, bezpłatne wypłaty z bankomatów EuroNet i za zwrot comiesięczny 50zł.

  Zwrot taki otrzymujemy jeśli płacimy regularnie ZUS. 50zł co miesiąc dostaje się przez rok co daje łącznie 600zł – za darmo, bo ZUS i tak przecież musimy płacić 🙂

  Pozdrowienia, Jarek

  Odpowiedz
  1. mysc (Get Paid 2.0)

   Niestety to konto można było założyć tylko do 30.06.2016, teraz już nie ma promocji ze zwrotem 600 zł 🙁 Ciesz się, że się załapałeś 🙂

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *