eKonto – Konto osobiste dla osób pełnoletnich


Cześć ! Jakiś czas temu zapowiadałem, że jako stały klient mbanku – zacznę polecać ich produkty. Tak na prawdę od zawsze je polecałem, ale nigdy nic z tego nie miałem – teraz przystąpiłem do programu partnerskiego, dzięki któremu otrzymuję prowizję za każde poprawnie założone (za pośrednictwem mojego linku) konto : ) Oczywiście Ty, jako klient banku – nic na tym nie tracisz, po prostu zakładasz konto – tak jakbyś zakładał je bez mojego polecenia. Jeżeli poniższy opis zachęci Cię do założenia konta – bardzo proszę o złożenie wniosku z podanych poniżej linków : )

 

Jeżeli jesteś zdecydowany, możesz od razu przejść do pełnej oferty i składania wniosku o eKonto.

 

Kto może założyć eKonto ?

Ekonto jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ale jeśli masz mniej niż 25 lat – sprawdź koniecznie eKonto dla młodych.

 

Dlaczego polecam eKonto ?

  • 0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu – transakcje mogą być zrealizowane na dowolną kwotę, nawet groszową. W przypadku gdy jednak się nie wywiążesz z 5 transakcji w miesiącu (co jest bardzo trudne), zapłacisz 4zł. Z karty możesz w każdej chwili zrezygnować lub w ogóle jej nie zamawiać podczas zakładania konta.
  • 0 zł za wykonywanie krajowych przelewów przez internet – nie ma żadnych limitów, co podczas zarabiania w internecie może być bardzo pomocne.
  • 0 zł za wypłaty (w PLN) z bankomatów kwot wyższych od 100zł : Euronet, BZ WBK S.A. i Planet Cash – według mBanku tych bankomatów jest ponad 9000 tysięcy, nie wiem i nie wnikam – ale to dlatego, że nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem np. bankomatu „Euronetu” które obecnie są wszędzie. W przypadku wypłaty kwoty niższej od 100zł, prowizja wynosi 1,30zł. Ta ew. prowizja to w sumie nic złego.. trzeba się po prostu pilnować żeby nie wypłacić mniej. Mi to osobiście pomaga w odkładaniu pieniędzy, bo często taka opłata zniechęca do wypłat małych kwot, które miałyby zostać przeznaczone na „głupoty”.
  • Mbank nie dzwoni do mnie co tydzień z „ofertą przygotowaną specjalnie dla Pana” – tak jak niektóre banki lub sieci komórkowe.
  • Oczywiście założenie i prowadzenie konta (bez karty) jest w 100% bezpłatne.

 

Promocja „Zyskuj z eKontem” dla nowych klientów mBanku – czyli zwrot do 300zł

Jeżeli jesteś już klientem (masz konto w mBanku), niestety ta promocja – tak jak i mnie – już Cię nie dotyczy. Poniższa oferta jest skierowana tylko do nowych klientów.

Do promocji można przystąpić do 19.04.2017 r.. Dzięki tej ofercie możesz uzyskać zwrot do 300zł w ciągu 5 miesięcy prowadzenia konta.

Aby otrzymać zwrot musisz w każdym z pięciu miesięcy zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej, zapewnić minimum 1000zł jednorazowego wpływu na konto oraz wykonać transakcję kartą za co najmniej 250zł. Oczywiście do transakcji nie wliczamy wypłat z bankomatów. Jeżeli spełnisz warunki np. tylko w pierwszych 3 miesiącach – otrzymasz 150 zł (50zł/miesiąc).
Myślę, że warunki promocji nie są ciężkie do spełnienia – a 300zł piechotą nie chodzi : )

 

Jak wygląda zakładanie eKonta ?

  1. Zapoznaj się z pełną ofertą i złóż wniosek Online
  2. Wybierz sposób podpisania umowy. Do wyboru jest przesyłka kurierska, podpisanie w placówce mBanku lub zawarcie umowy elektornicznie. To ostatnie polega na potwierdzeniu tożsamości poprzez wykonanie przelewu z innego należącego do Ciebie rachunku. Jeśli nie masz innego rachunku – pozostają dwie pierwsze opcje. Osobiście umowę podpisywałem przez kuriera – ale to było bardzo dawno i wówczas nie było jeszcze tylu placówek mBanku.
  3. Wypełnij dane we wniosku. Zwróć uwagę, że domyślnie jest ustawione zamawianie karty – w razie potrzeby możesz z niej od razu zrezygnować.
  4. Podpisanie umowy – zależy od wybranego sposobu : )
  5. Po podpisaniu umowy otrzymasz pakiet aktywacyjny konta.

 

ZAŁÓŻ EKONTO JUŻ TERAZ

Pozdrawiam!
mysc

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *