eKonto dla młodych – Konto osobiste od 13 roku życia


Obrazek - ekonto m dla młodych 13 lat - getpaid20.pl

Cześć! Jakiś czas temu zapowiadałem, że w związku z Waszymi pytaniami zacznę na blogu polecać rozwiązania finansowe – z których sam korzystam. W tym celu przystąpiłem do sieci afiliacyjnej dzięki której otrzymuję prowizję za każde poprawnie założone (za pośrednictwem mojego linku) konto 🙂 Oczywiście Ty, jako klient banku – nic na tym nie tracisz, po prostu zakładasz konto – tak jakbyś zakładał je bez mojego polecenia. Jeżeli ten opis zachęci Cię do założenia konta – bardzo proszę o złożenie wniosku za pośrednictwem jednego z podanych poniżej linków 🙂 Z góry dziekuję uprzejmie za pomoc w monetyzacji bloga!

 

Jeżeli jesteś zdecydowany, możesz od razu przejść do pełnej oferty i składania wniosku o eKonto dla młodych.

 

Kto może założyć eKonto dla młodych?

Konto jest przeznaczone dla młodzieży od 13 roku życia i moim zdaniem „opłaca się” tylko do 20 roku życia. Jeśli masz więcej niż 20 lat – zapoznaj się z innymi ofertami kont osobistych.

 

Dlaczego polecam eKonto dla młodych?

  • 0 zł za kartę debetową bez dodatkowych warunków (ale dla osób od 21 roku życia karta jest darmowa tylko pod warunkiem wykonania nią przynajmniej 5 transakcji w danym miesiącu  – wypłaty z bankomatów się nie liczą – w przeciwnym razie opłata za kartę wyniesie 4zł). Z karty można w każdej chwili zrezygnować bez dodatkowych opłat.
  • 0 zł za wykonywanie przelewów w kraju i zagranicą – nie ma żadnych limitów, co podczas zarabiania w internecie może być bardzo pomocne.
  • 0 zł za wypłaty (w PLN) ze wszystkich bankomatów w całej Polsce (bez ograniczeń do 20 roku życia, od 21 do 24 roku życia opłata wynosi 1,30zł przy wypłacaniu kwoty mniejszej od 50zł, a od 25 lat bezprowizyjna kwota wypłaty wynosi minimum 100zł)
  • Mbank nie dzwoni do mnie co tydzień z „ofertą przygotowaną specjalnie dla Pana” – tak jak niektóre banki lub sieci komórkowe.
  • Oczywiście założenie i prowadzenie konta jest w 100% bezpłatne (chyba, że masz więcej niż 24 lata – wówczas, jeśli na Twoje konto nie wpłynie co najmniej 1000zł w danym miesiącu, zapłacisz za konto 5zł)

 

Jak wygląda zakładanie eKonta dla młodych?

  1. Zapoznaj się z pełną ofertą i złóż wniosek Online
  2. Wybierz sposób podpisania umowy. Do wyboru jest przesyłka kurierska, podpisanie w placówce mBanku lub zawarcie umowy elektronicznie. To ostatnie polega na potwierdzeniu tożsamości poprzez wykonanie przelewu z innego należącego do Ciebie rachunku. Jeśli nie masz innego rachunku – pozostają dwie pierwsze opcje. Osobiście umowę podpisywałem przez kuriera – ale to było bardzo dawno i wówczas nie było jeszcze tylu placówek mBanku.
  3. Wypełnij dane we wniosku. Zwróć uwagę, że domyślnie jest ustawione zamawianie karty.
  4. Podpisanie umowy – zależy od wybranego sposobu : )
  5. Po podpisaniu umowy otrzymasz pakiet aktywacyjny konta.

 

ZAŁÓŻ EKONTO DLA MŁODYCH JUŻ TERAZ

Dziękuję za pomoc w monetyzacji bloga i założenie konta z powyższego linku. Nic na tym nie tracisz, a ja otrzymuję prowizję za polecenie świetnego konta osobistego, które sam używam (ale mnie już dotyczą warunki dla 25 lat+). Jeśli powyższy link nie działa to znaczy, że w sieci afiliacyjnej nie ma w tej chwili w/w oferty i nie możesz mi pomóc z monetyzacją. W takim wypadku wejdź na stronę banku i założ konto bezpośrednio, polecam je bez względu na to czy zarobię, czy nie 🙂

Pozdrawiam!
mysc

Dołącz do grupy Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać pieniądze!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *