eKonto dla młodych – Konto osobiste od 13 roku życia


Cześć ! Jakiś czas temu zapowiadałem, że jako stały klient mbanku – zacznę polecać ich produkty. Tak na prawdę od zawsze je polecałem, ale nigdy nic z tego nie miałem – teraz przystąpiłem do programu partnerskiego, dzięki któremu otrzymuję prowizję za każde poprawnie założone (za pośrednictwem mojego linku) konto : ) Oczywiście Ty, jako klient banku – nic na tym nie tracisz, po prostu zakładasz konto – tak jakbyś zakładał je bez mojego polecenia. Jeżeli poniższy opis zachęci Cię do założenia konta – bardzo proszę o złożenie wniosku z podanych poniżej linków : )

 

Jeżeli jesteś zdecydowany, możesz od razu przejść do pełnej oferty i składania wniosku o eKonto dla młodych.

 

Kto może założyć eKonto dla młodych ?

Konto jest przeznaczone dla młodzieży od 13 roku życia i „opłaca się” bardziej niż eKonto do 24 roku życia. Jeśli masz więcej niż 24 lat – zapoznaj się z ofertą eKonta.

 

Dlaczego polecam eKonto dla młodych ? (dotyczy osób do 24 roku życia

  • 0 zł za kartę debetową (ale dla osób od 21 roku życia karta jest darmowa tylko pod warunkiem wykonania nią przynajmniej 5 transakcji w danym miesiącu  – wypłaty z bankomatów się nie liczą – w przeciwnym razie opłata za kartę wyniesie 4zł). Z karty można w każdej chwili zrezygnować bez dodatkowych opłat.
  • 0 zł za wykonywanie przelewów w kraju i zagranicą – nie ma żadnych limitów, co podczas zarabiania w internecie może być bardzo pomocne.
  • 0 zł za wypłaty (w PLN) ze wszystkich bankomatów w całej Polsce (bez ograniczeń do 20 roku życia, od 21 do 24 roku życia opłata wynosi 1,30zł przy wypłacaniu kwoty mniejszej od 50zł, a od 25 lat bezprowizyjna kwota wypłaty wynosi minimum 100zł). Ew. prowizja to w sumie nic złego.. trzeba się po prostu pilnować żeby nie wypłacić mniej, niż odpowiednie dla naszego wieku minimum. Mi to osobiście pomaga w odkładaniu pieniędzy, bo często taka opłata zniechęca do wypłat małych kwot, które miałyby zostać przeznaczone na „głupoty”.
  • Mbank nie dzwoni do mnie co tydzień z „ofertą przygotowaną specjalnie dla Pana” – tak jak niektóre banki lub sieci komórkowe.
  • Oczywiście założenie i prowadzenie konta jest w 100% bezpłatne (chyba, że masz więcej niż 25 lat – wówczas, jeśli na Twoje konto nie wpłynie co najmniej 1000zł w danym miesiącu, zapłacisz za konto 5zł)

 

 

Jak wygląda zakładanie eKonta dla młodych ?

  1. Zapoznaj się z pełną ofertą i złóż wniosek Online
  2. Wybierz sposób podpisania umowy. Do wyboru jest przesyłka kurierska, podpisanie w placówce mBanku lub zawarcie umowy elektronicznie. To ostatnie polega na potwierdzeniu tożsamości poprzez wykonanie przelewu z innego należącego do Ciebie rachunku. Jeśli nie masz innego rachunku – pozostają dwie pierwsze opcje. Osobiście umowę podpisywałem przez kuriera – ale to było bardzo dawno i wówczas nie było jeszcze tylu placówek mBanku.
  3. Wypełnij dane we wniosku. Zwróć uwagę, że domyślnie jest ustawione zamawianie karty.
  4. Podpisanie umowy – zależy od wybranego sposobu : )
  5. Po podpisaniu umowy otrzymasz pakiet aktywacyjny konta.

 

ZAŁÓŻ EKONTO DLA MŁODYCH JUŻ TERAZ

Pozdrawiam!
mysc

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *