Grupa Get Paid 2.0 – dołącz i zacznij zarabiać online!


Grupa Get Paid 2.0 - getpaid20.pl

Jeśli szukasz uporządkowanej wiedzy na temat zarabiania przez internet w modelu CPA – bardzo dobrze trafiłeś/aś. Na tej stronie znajdziesz linki do ofert kompleksowych mentoringów (instrukcji) mojego autorstwa, dzięki którym dowiesz się jak dokładnie zarabiać w internecie. W tej chwili zakupu można dokonać przede wszystkim poprzez zarabiam.com (w wyjątkowych sytutacjach również poprzez e-mail) – toteż zachęcam do rejestracji na tym forum 🙂

Wykupienie dowolnego mentoringu, z poniższej listy, wiąże się z uzyskaniem dostępu do grupy Get Paid 2.0. Po zakupie, każdy członek grupy, otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników ogólnych i tych dotyczących konkretnej (zakupionej) dziedziny. Materiały dostępne w grupie TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w grupie za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej TERAZ.
Pasjonuję się zarabianiem w internecie i chcę aby grupa stała się obiektywnym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.
Więcej, o tym co zawierają reklamowane mentoringi, dowiesz się z poniższych ofert:

Obrazek - Kompleksowy Mentoring Skracania Linków - CPC - getpaid20.pl

Obrazek - Kompleksowy Mentoring SMS MO/MT/IVR - CPL CPS - getpaid20.pl

Obrazek - Kompleksowy Mentoring Afiliacji - CPL CPS CPO - getpaid20.pl

Obrazek - Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online - CPR - getpaid20.pl

W przypadku otwarcia nowych kompleksowych mentoringów – oczywiście pojawią się na tej liście 🙂

Pozdrawiam
mysc