O blogu


Obrazek - o blogu biurko laptop - getpaid20.pl

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem „mysc”. Niestety nie jestem jedynym „mysciem” w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania – nie mam konkurencji. Od zawsze podpisuję się tak w sieci i taki przyjąłem model marketingowy na prowadzenie bloga – wpisy sygnuję nickiem, a nie imieniem i nazwiskiem. Nie wykluczam że kiedyś ten model zmienię 🙂

Chociaż zarabianiem online (z długimi przerwami) interesowałem się już mniej więcej od 2010 roku – to jednak, na poważnie, zacząłem działać dopiero od lipca 2014 roku. Od samego początku postanowiłem założyć dziennik pracy na zarabiam.com i wkrótce później również na make-cash.pl – gdyby nie te dzienniki, myślę że nie byłoby mnie tu, gdzie teraz jestem. Przeszedłem przez skracanie linków (CPC), oferty sub/premium SMS (CPL), reklamowanie gier przeglądarkowych (CPR) i zarobek w innych szeroko pojętych programach partnerskich oparych o model CPA (w tym CPS i CPI). Przez pewien okres czasu miałem naweł własny serwis CPM – niestety upadł. Przez rok (uśredniając czas prowadzenia obu grup) prowadziłem dwie darmowe grupy mentorskie, które łącznie skupiały ponad 1000 osób – m.in. dzięki temu w forumowych (zarabiam.com) głosowaniach otrzymałem najwięcej głosów w kategorii „Mentor 2015 roku” oraz „Mentor 2016 roku”. Cały czas próbuję nowych form oraz testuję serwisy zarobkowe w internecie. Staram się jak najbardziej rozwijać w tej dziedzienie – czego efektem jest m.in. ten blog finansowy.

Blog getpaid20.pl istnieje od maja 2016 roku. Taki model zarabiania (blogowanie) odpowiada mi najbardziej. Prowadząc bloga i rozwijając „Grupę Get Paid 2.0” – jednocześnie zarabiam, pomagam zarabiać innym i rozwijam się w tym co robię. Mechanizmy służące do monetyzacji własnego bloga są dokładnie takie same jak te używane przy promocji innych (dowolnych) programów partnerskich – więc członkowie grupy, oraz czytelnicy getpaid20.pl, będą otrzymywać nowe materiały tak długo – jak długo będę zarabiał przez internet, a odchodzić stąd nie planuję.

Blog z oczywistych względów dotyczy przede wszystkim zarabiania przez internet. Pasonuję się e-marketingiem, e-commerce, programami partnerskimi (afiliacją) i lubię pracować w domu (aczkolwiek to naprawdę wymaga samodyscypliny :>), więc blog dotyczy głównie tematyki e-biznesu, w tym blogowania. Oprócz tego poruszam również tematy finansowe, takie jak „oszczędzanie pieniędzy”, „piramidy finansowe” i ciekawostki z całego tego, często zagadkowego, świata pieniędzy. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy zarabianie przez internet jest możliwe lub czy serwisy zarobkowe (programy partnerskie) naprawdę wypłacają pieniądze – ten blog jest właśnie dla Ciebie. Zrobię co w mojej mocy by sukcesywnie wprowadzać Cię w prawdziwy świat, coraz to wyższych, internetowych zarobków. Misją bloga  „Get Paid 2.0” jest udostępnianie rzetelnej i praktycznej wiedzy oraz obiektywnych, bezstronnych opini z zakresu zarabiania pieniędzy (nie tylko w internecie).

Polecam, swoją przygodę z blogiem, zacząć od Podstaw. Zapraszam serdecznie do odwiedzania getpaid20.pl i poznawania internetowego biznesu razem ze mną. Naprawdę warto zarabiać w sieci 🙂

 

logo - getpaid20.pl

Do prowadzenia bloga używam :

 1. Statystyki :
  1. Google Analytics
  2. Majestic.com
  3. SentiOne.pl
  4. Seo-Stat.pl
 2. Hosting i domena :
  1. Linuxpl.com
 3. CMS :
  1. WordPress
 4. Wtyczki WP :
  1. Akismet Anti-Spam
  2. Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall
  3. Contact Form 7
  4. Dagon Design Sitemap Generator
  5. All in One SEO Pack
  6. Google XML Sitemaps
  7. File Manager
  8. WP Super Cache
  9. Google Analytics by MonsterInsights
  10. Newsletter
  11. Limit Login Attempts

Pozdrawiam!
mysc

 

Dołącz do grupy Get Paid 2.0 i zacznij zarabiać pieniądze!