Potwierdzenie aktualności oferty: Marzec 2018

Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR
od A do Z

...

ZYSKAJ DOSTĘP DO PONAD 66 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

...

Produkt jest rozwijany od października 2015 roku!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Na czym polegają oferty typu SMS i IVR?

"Oferty tego typu stanowią przedsmak sprzedaży własnych produktów. W przeciwieństwie do klasycznej afiliacji, tutaj mamy możliwość samodzielnego kreowania produktów i "sprzedawania ich" przy pomocy "content locker'ów. ".
Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"

Zarabianie na ofertach MO/MT/IVR to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku wysłanie sms’a premium (MO), zapisanie się na płatną subskrypcję (MT) lub rozmowa telefoniczna (IVR).

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to trochę nazwa własna dostępu do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 66 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 12 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promocję ofert SMS MO/MT i IVR (bez wprowadzania odbiorców w błąd!)
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w SMS/IVR: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)), a także omówienia obsługi, optymalizacji i zabezpieczania wordpress'a
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak reklamować własny LP?", "Jak stworzyć skuteczny LP?", "Gdzie i jak reklamować oferty MO/MT/IVR?"
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do kanału TeamSpeak i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (boty, skrypty, SEO, kursy, itd.)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż SMS MO/MT/IVR - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej. Mentoring nie jest pewnym sposobem satysfakcjonującego e-zarabiania. Zarabianie w internecie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać - co omówiłem już w "Vademecum dla początkujących".

Ile zarobisz?

Przedział zarobków jest nieograniczony.. ale jak można przypuszczać najłatwiej jest nie zarobić niczego, a najtrudniej zarobić dużo. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej „branży” widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają do internetu zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

„Każdy może zarabiać dużo” – teoretycznie tak, a w praktyce kompletnie nie. Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej „szansy na sukces”. Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie stabilne dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: Najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i stosowanych metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych zarobków – ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 12 bezpośrednich metod reklamowania ofert SMS/IVR. 

Do wyjaśnianych metod należą m.in.:

Wybrane komentarze dot. Mentoringu SMS MO/MT/IVR

"Poradnik od mysc kupiłem na początku czerwca. Jest to raczej zbiór wiedzy/doświadczenia mysc'a. Jest tam poruszone wiele przydatnych tematów. Po przeczytaniu jeden raz możesz nie zrozumieć wszystkiego więc polecam przeczytać 2 razy. Dużym + jest forum. Oprócz wiedzy w poradnikach znajdziesz jej bardzo dużo na forum. Możesz poczytać dzienniki użytkowników (mój też). A jeżeli czegoś nie ma w poradniku możesz napisać na PW do mysc a odpowie na wszystkie twoje pytania, oceni niszę, da małą radę. Sam wcześniej zarabiałem na sms i były to marne grosze. Po kupnie poradnika i małej pomocy mysc zarobki naprawdę się zwiększyły. Dniówka parę stówek to nie problem. Jak przejrzysz dzienniki użytkowników (na grupie) to zobaczysz ładne sumki. Pomimo tego że obecnie jestem już bardziej zaawansowany w temacie to często piszę do mysc po rady, bo są naprawdę wartościowe :)
Początkującym bardzo polecam ten mentoring. Dzięki niemu i mysc naprawdę dużo się nauczyłem w tej branży, choć wiem że droga jeszcze daleka...."

mateusz68

"Zebrało mi się na króciutką recenzję, oto i ona :) Jeśli chodzi o cenę - myślę, że cena mentoringu jest jak najbardziej w porządku, szczególnie biorąc pod uwagę możliwość nawiązania kontaktu z innymi osobami w grupie (i samą grupę, na której jest masa wiedzy!). Na początku przeczytałem poradniki, wprowadzałem wiedzę, ale czegoś mi brakowało. Ciągle dodawane rozszerzenia poradników wypełniły mi tę pustkę. Część wiedziałem, ale takie uporządkowanie wiedzy i wiele nowych pojęć to było to, czego potrzebowałem. Wcześniej działałem chaotycznie, a dzięki pomocy mysc'a i jego przekładaniu wiedzy na praktykę zarobki ciągle rosną do góry.
Na grupie spotkałem też wspólnika z którym razem pracujemy - bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na zakup, bo bez tego by się to nie stało Big Grin
Jak dla mnie to w pełni zasłużone 10/10 za grupę i poradnik, nie żałuję ani złotówki, którą na niego wydałem - wszystko dawno się zwróciło. A niedawno (jak zresztą mysc wie) sam z siebie miałem ochotę podpiąć się jako jego polecony, jako forma podziękowania."

Lerum

Więcej recenzji i opinii znajdziesz na:

Proszę zwrócić uwagę, że pierwszą ofertę sprzedaży na forum dodałem 10 czerwca 2016 roku. Od wystawienia pierwszych komentarzy minęło bardzo dużo czasu. W tej chwili mentoring wygląda zupełnie inaczej - jest kilkukrotnie obszerniejszy i dużo lepiej przygotowany. Najmiarodajniejsze będzie kierowanie się (tym) opisem głównej oferty i TYLKO najświeższymi opiniami na forach.

Odpowiedzi na popularne pytania

Jak szybko zwróci mi się wydana kwota?

Podejście, które opisuję i radzę stosować, jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie zwróci Ci się wydana kwota, to jest już kwestia indywidualna - może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, a może jeszcze tego samego dnia. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet - nie tylko w MO/MT/IVR - ale statystyczny "earner" nie istnieje.

Czy opisywane w ramach mentoringu metody promocji są legalne?

Tak, wszystkie prezentowane metody promocji i nisze są w pełni legalne. Nie opisuję żadnych niezgodnych z regulaminami serwisów praktyk.

Zarobiłem już na SMS/IVR XXX złotych, czy jest sens abym dołączał do grupy?

Jeżeli uważasz, że wszystko już wiesz - oczywiście nie dołączaj :) Jeśli natomiast chciałbyś uporzadkować to co już wiesz i poszukać kolejnych inspiracji na sposoby i formy zarobku oraz poznać moje podejście do marketingu internetowego i budowania ofert reklamowych - ZAPRASZAM :)

Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Cena całego mentoringu to zaledwie:
139zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, powinieneś zdobyć - około, w zależności od stawki i serwisu - 14 leadów :>)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Uważam, że nie ma możliwości by te pieniądze się nie zwróciły. Ankieta przeprowadzona na członkach grupy wykazała, że zdaniem większości cena jest zbyt niska w stosunku do zawartości. Pytania ankietowe zostały rozesłane do 150 aktywnych osób.

Dostępne formy płatności: przelew, paypal

By wykupić mentoring postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w: MYLEAD i/lub EFORSA i/lub LEAD.NETWORK.
 • Krok 2 - Wyślij do mnie wiadomość zatytułowaną "Mentoring SMS" poprzez: zarabiam.com  LUB  make-cash.pl  LUB  hyipforum.pl  LUB  e-mail: mysc@getpaid20.pl.
 • Krok 3 - W treści wiadomości koniecznie podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal lub przelew) oraz upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:
  "Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania.".
 • Krok 4 - W odpowiedzi na wiadomość odeślę Ci dane do płatności i dalsze instrukcje.
 • Krok 5 - Po zaksięgowaniu się przelewu, otrzymasz dostęp do grupy mentorskiej oraz grupy Get Paid 2.0. Dostęp jest już na zawsze i nie wymaga ponownych opłat. Przyznawanie dostępu i księgowanie płatności wykonuję ręcznie - co pozwala uniknąć błędów/reklamacji związanych z szybkimi płatnościami.

Zapraszam :)

Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi. To całkowity koszt usługi, dostęp do aktualizowanych materiałów nie wymaga żadnych ponownych opłat.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 44zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych - 249zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 142zł zamiast 183zł, oszczędzasz 41zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 143zł zamiast 183zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 242zł zamiast 322zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 441zł zamiast 571zł, oszczędzasz 130zł


Jeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość :) Ceny które podaję w odpowiedzi nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.

BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WYSYŁANEJ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"!
 
Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. PW na hyipforum.pl: Wyślij

4. GG: 5975423

5. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

6. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2017 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.