Potwierdzenie aktualności oferty: Styczeń 2018

Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR
od A do Z

"Grupa Get Paid 2.0"

Produkt jest rozwijany od października 2015 roku!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

MYLEAD | EFORSA | FASTLEAD | LEADNOW |

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. W internecie zarabiam od 2014 roku, to moje jedyne źródło utrzymania. Oprócz zarabiania w programach partnerskich, prowadzę blog getpaid20.pl i rozwijam grupę mentorską Get Paid 2.0.

W październiku 2015 roku zacząłem prowadzić darmową grupę mentorską dotyczącą zarabiania na usługach SMS. Grupa istniała ponad 8 miesięcy i skupiła około 500 osób. W czerwcu 2016 roku, ze względu na liczne nadużycia wynikające m.in. z braku opłat, grupa została zamieniona na tą - płatną (płatność jest jednorazowa). Od zamiany wszystkie oferowane materiały są systematycznie rozszerzane i udoskonalane - biorę pod uwagę każdą sugestię osób, które prowadzę. W tej chwili Mentoring SMS - MO/MT/IVR oferuje ogromną dawkę wiedzy i inspiracji. 

Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!

Wykupując dostęp do "Mentoringu SMS MO/MT/IVR", automatycznie stajesz się członkiem "Grupy Get Paid 2.0".

Grupa Get Paid 2.0

Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku (poniższa oferta dotyczy części poświęconej promowaniu ofert MO/MT/IVR). Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego mentoringu. Po zakupie, każdy członek grupy, otrzymuje "dożywotni" dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników dot. danej dziedziny. 

Materiały dostępne w grupie TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w grupie za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej TERAZ. 

Pasjonuję się zarabianiem w internecie i chcę aby grupa stała się obiektywnym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie "z marszu". Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu. 

Nie współpracuję na wyłączność z żadnym serwisem zarobkowym, kieruję się tylko i wyłącznie Twoim zyskiem i udzielam bezstronnych porad.

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a

Czego możesz się spodziewać:

 • Omówienia aż 12 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez promocję ofert SMS MO/MT i IVR (bez wprowadzania odbiorców w błąd!)
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w SMS/IVR: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron))
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak reklamować własny LP?", "Jak stworzyć skuteczny LP?", "Gdzie i jak reklamować oferty MO/MT/IVR?"
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do grupowego kanału TeamSpeak i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla grupy ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (boty, skrypty, SEO, graficy, itd.)
 • Stałego dostępu do materiałów udostępnianych w ramach Grupy Get Paid 2.0
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż SMS MO/MT/IVR - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Uzyskania dostępu do wszystkich "mini-poradników" za darmo - pod warunkiem spełniania określonych wymagań
 • Zniżki na pozostałe produkty mojego autorstwa

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej

Ile zarobisz?

Darmowa grupa mentorska liczyła niecałe 500 osób (z czego około 300-400 to konta zarejestrowane właściwie tylko w celu wydobycia poradników). Te 100 aktywnych osób zarobiło 60000zł. Sprawdza się tutaj zasada pareto i 80% z 60 000 zł zarobiło około 20% tej aktywnej grupy. Zdobycie swoich pierwszych leadów nie jest rzeczą specjalnie trudną - ale rozwijanie metod działania do momentu uzyskania stałego i w miarę satysfakcjonującego przychodu, nie jest dla każdego. Obecny mentoring skupia m.in. osoby zarabiające nawet, uśredniając, ponad 500 złotych dziennie. Zajmuję się mentoringiem od stycznia 2015 roku i na podstawie obserwacji mogę śmiało powiedzieć, że bardzo dużo osób rezygnuje/poddaje się zanim do końca zrozumie na czym polega reklama. Osoby oczekujące szybkich i łatwych wyników przeważnie przeliczają czas na pieniądze (obliczając sobie "godzinówkę"), a następnie stwierdzają że więcej zarobią robiąc w tym czasie coś innego (znajdując pracę). Coraz wyższe wyniki osiągają natomiast osoby traktujące ten czas przeznaczony na testowanie i "aktywne" (wymagające pracy działania) metody promocji - jako inwestycję, a nie jego stratę kosztem innej pracy. Wiesz już ile zarobisz?:)

Wybrane komentarze dot. Mentoringu SMS MO/MT/IVR

"Poradnik od mysc kupiłem na początku czerwca. Jest to raczej zbiór wiedzy/doświadczenia mysc'a. Jest tam poruszone wiele przydatnych tematów. Po przeczytaniu jeden raz możesz nie zrozumieć wszystkiego więc polecam przeczytać 2 razy. Dużym + jest forum. Oprócz wiedzy w poradnikach znajdziesz jej bardzo dużo na forum. Możesz poczytać dzienniki użytkowników (mój też). A jeżeli czegoś nie ma w poradniku możesz napisać na PW do mysc a odpowie na wszystkie twoje pytania, oceni niszę, da małą radę. Sam wcześniej zarabiałem na sms i były to marne grosze. Po kupnie poradnika i małej pomocy mysc zarobki naprawdę się zwiększyły. Dniówka parę stówek to nie problem. Jak przejrzysz dzienniki użytkowników (na grupie) to zobaczysz ładne sumki. Pomimo tego że obecnie jestem już bardziej zaawansowany w temacie to często piszę do mysc po rady, bo są naprawdę wartościowe :)
Początkującym bardzo polecam ten mentoring. Dzięki niemu i mysc naprawdę dużo się nauczyłem w tej branży, choć wiem że droga jeszcze daleka...."

mateusz68

"Zebrało mi się na króciutką recenzję, oto i ona :) Jeśli chodzi o cenę - myślę, że cena mentoringu jest jak najbardziej w porządku, szczególnie biorąc pod uwagę możliwość nawiązania kontaktu z innymi osobami w grupie (i samą grupę, na której jest masa wiedzy!). Na początku przeczytałem poradniki, wprowadzałem wiedzę, ale czegoś mi brakowało. Ciągle dodawane rozszerzenia poradników wypełniły mi tę pustkę. Część wiedziałem, ale takie uporządkowanie wiedzy i wiele nowych pojęć to było to, czego potrzebowałem. Wcześniej działałem chaotycznie, a dzięki pomocy mysc'a i jego przekładaniu wiedzy na praktykę zarobki ciągle rosną do góry.
Na grupie spotkałem też wspólnika z którym razem pracujemy - bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na zakup, bo bez tego by się to nie stało Big Grin
Jak dla mnie to w pełni zasłużone 10/10 za grupę i poradnik, nie żałuję ani złotówki, którą na niego wydałem - wszystko dawno się zwróciło. A niedawno (jak zresztą mysc wie) sam z siebie miałem ochotę podpiąć się jako jego polecony, jako forma podziękowania."

Lerum

Więcej recenzji i opinii znajdziesz na:

Odpowiedzi na popularne pytania

Jak szybko zwróci mi się wydana kwota?

Podejście, które opisuję i radzę stosować, jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie zwróci Ci się wydana kwota, to jest już kwestia indywidualna - może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, a może jeszcze tego samego dnia. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet - nie tylko w MO/MT/IVR - ale statystyczny "earner" nie istnieje.

Czy opisywane w ramach mentoringu metody promocji są legalne?

Tak, wszystkie prezentowane metody promocji i nisze są w pełni legalne. Nie opisuję żadnych niezgodnych z regulaminami serwisów praktyk.

Zarobiłem już na SMS/IVR XXX złotych, czy jest sens abym dołączał do grupy?

Jeżeli uważasz, że wszystko już wiesz - oczywiście nie dołączaj :) Jeśli natomiast chciałbyś uporzadkować to co już wiesz i poszukać kolejnych inspiracji na sposoby i formy zarobku oraz poznać moje podejście do marketingu internetowego i budowania ofert reklamowych - ZAPRASZAM :)

Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Cena całego mentoringu to zaledwie:
139zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, powinieneś zdobyć - około, w zależności od stawki i serwisu - 14 leadów :>)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Uważam, że nie ma możliwości by te pieniądze się nie zwróciły. Ankieta przeprowadzona na członkach grupy wykazała, że zdaniem większości cena jest zbyt niska w stosunku do zawartości. Pytania ankietowe zostały rozesłane do 150 aktywnych osób.

Dostępne formy płatności: przelew, paypal

By wykupić mentoring postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w: MYLEAD i/lub EFORSA i/lub FASTLEAD i/lub LEADNOW.
 • Krok 2 - Wyślij do mnie wiadomość zatytułowaną "Mentoring SMS" poprzez: zarabiam.com  LUB  make-cash.pl  LUB  hyipforum.pl  LUB  e-mail: mysc@getpaid20.pl.
 • Krok 3 - W treści wiadomości koniecznie podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal lub przelew) oraz upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:
  "Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania.".
 • Krok 4 - W odpowiedzi na wiadomość odeślę Ci dane do płatności i dalsze instrukcje.
 • Krok 5 - Po zaksięgowaniu się przelewu, otrzymasz dostęp do grupy mentorskiej oraz grupy Get Paid 2.0. Dostęp jest już na zawsze i nie wymaga ponownych opłat. Przyznawanie dostępu i księgowanie płatności wykonuję ręcznie - co pozwala uniknąć błędów/reklamacji związanych z szybkimi płatnościami.

Zapraszam :)

Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi. To całkowity koszt usługi, dostęp do aktualizowanych materiałów nie wymaga żadnych ponownych opłat.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 44zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online - 249zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 142zł zamiast 183zł, oszczędzasz 41zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 143zł zamiast 183zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 242zł zamiast 322zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 441zł zamiast 571zł, oszczędzasz 130zł


Jeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość :) Ceny które podaję w odpowiedzi nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.

BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WYSYŁANEJ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"!
 
Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. PW na hyipforum.pl: Wyślij

4. GG: 5975423

5. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

6. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2017 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.