Potwierdzenie aktualności oferty: Marzec 2018

Kompleksowy Mentoring Skracania
od A do Z

...

ZYSKAJ DOSTĘP DO PONAD 59 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

...

Produkt jest rozwijany od stycznia 2015 roku!
Mentoring jest dostosowany do serwisów:

SHORTE | ADFLY |

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Na czym polega skracanie linków?

"Dzięki skracaniu można się wiele nauczyć i zrozumieć mechanizmy rządzące marketingiem internetowym oraz całym zarabianiem w sieci. Polecam je każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z zarabianiem - a także tym którym to zarabianie zwyczajnie nie idzie i chcą zacząć od początku :)
Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!"

Zarabianie na skracaniu to nic innego, jak zarabianie w modelu CPA. CPA (ang. cost per action) oznacza rozliczanie prowizyjne (z nami) za wszystkie wygenerowane dla programu akcje (ang. action). „Akcja” to w tym przypadku po prostu wejście w link i odczekanie 5 sekund. Dokładniej ten model jest czymś pomiędzy CPC - czyli "cost per click" - i CPM - czyli "cost per mille".

Uważam tego typu oferty za doskonałe dla nowych osób – po pierwsze, możesz skrócić dowolną stronę (dzięki czemu nie ogranicza Cię określona tematyka oferty – sam decydujesz o tematyce), a po drugie – uczysz się zdobywać ruch. Korzystniejsze finansowo oferty CPA polegają na zdobywaniu ruchu + wykorzystywaniu tych wejść w taki sposób, by odwiedzający wykonali określoną akcję (np. kupili coś, pobrali, wysłali sms’a, itd.). Bez umiejętności zdobywania ruchu – nie zarobisz kompletnie niczego, a dzięki skracaniu – ze wględu na brak ograniczeń tematyki – możesz tą umiejętność skutecznie rozwijać.

Przykłady skróconych linków prowadzących do mojego bloga:
(gdy wejdziesz na bloga poprzez te linki –> otrzymam wynagrodzenie, tak to działa)

1) http://adf.ly/1fGyTM (oferta typu framed banner – otrzymasz wynagrodzenie od razu gdy ktoś wejdzie w Twój link, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)

2) http://viid.me/qeLdJA (oferta „klasyczna” – otrzymasz wynagrodzenie gdy ktoś wejdzie w Twój link, odczeka 5 sekund i kliknie „skip this ad” w prawym górnym rogu, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)

Mentoring Get Paid 2.0

„Mentoring” to trochę nazwa własna dostępu do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje, rozmowy telefoniczne, itd.

Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Każdy użytkownik otrzymuje „dożywotni” dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników.

Materiały dostępne w mentoringu TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w nim miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w mentoringu za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych TERAZ. Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.

Zawartość mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności do czytania. Zapraszam :)

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a

- Zainstalowanego programu "Microsoft Excel" lub "Open Office"

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 59 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 9 sposobów na skuteczne zarabianie poprzez skracanie linków
 • "Nisz" wraz z gotowymi materiałami promocyjnymi (zaczniesz zarabiać od pierwszego dnia!)
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Skutecznej pomocy w tworzeniu i rozwijaniu zaplecza reklamowego w internecie - m.in. stron typu "evergreen" opartych o Wordpress'a
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet
 • Dostępu do kanału TeamSpeak i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla członków mentoringu ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (boty, skrypty, SEO, kursy, itd.)
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż skracanie - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe mentoringi mojego autorstwa
 • Możliwości udziału w konkursach z nagrodami, które zdarza mi się organizować

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej. Mentoring nie jest pewnym sposobem satysfakcjonującego e-zarabiania. Zarabianie w internecie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać - co omówiłem już w "Vademecum dla początkujących".

Ile zarobisz?

Przedział zarobków jest nieograniczony.. ale jak można przypuszczać najłatwiej jest nie zarobić niczego, a najtrudniej zarobić dużo. Skracanie polecam traktować treningowo, to nie jest sposób na duże zyski - ale rozwijanie bezcennych umiejętności pozyskiwania ruchu.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: Najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie od kilkunastu do 200-300 złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od rozwijania zaplecza reklamowego, stawek i stosowanych metod promowania. Są szanse, że dojdziesz do wyższych zarobków – jednak „nakręcanie Cię” statystycznie byłoby nie fair. Jeśli chodzi o skracanie, nawet odradzam zarabianie więcej od 50-60$ na miesiąc. Ten ruch można już zmonetyzować dużo korzystniej lepiej płatnymi ofertami :)

Poniżej wrzucam screeny archiwalnych-najwyższych dniówek członków mentoringu. Takie dniówki są możliwe.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 9 bezpośrednich metod reklamowania skróconych linków. 

Do wyjaśnianych metod należą m.in.:

Wybrane komentarze dot. Mentoringu Skracania

"Widzę, że z tego jednego poradnika uzyskam więcej rzetelnej informacji aniżeli ze wszystkich innych poradników pisanych przez reflinkowych naganiaczy.

Jeśli ktoś jeszcze, podobnie jak ja, błądzi po omacku w świecie skracania to brać śmiało. Opisane wszystko krok po kroku, a jeśli coś niejasne - autor odpisuje bardzo szybko.

Jednym słowem: warto."

brombor

"Naprawdę muszę polecić mysc jako mentora. Wszytko po kolei wytłumaczył bez nerwów nawet dla takiego "kogoś" jak ja. Udostępnił cała bazę danych i autorski poradnik."

Nathus

Więcej recenzji i opinii znajdziesz na:

Proszę zwrócić uwagę, że pierwszą ofertę sprzedaży na forum dodałem 27 maja 2016 roku. Od wystawienia pierwszych komentarzy minęło bardzo dużo czasu. W tej chwili mentoring wygląda zupełnie inaczej - jest kilkukrotnie obszerniejszy i dużo lepiej przygotowany. Najmiarodajniejsze będzie kierowanie się (tym) opisem głównej oferty i TYLKO najświeższymi opiniami na forach.

Odpowiedzi na popularne pytania

Jak szybko zwróci mi się wydana kwota?

Podejście, które opisuję i radzę stosować, jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Jak widać, recenzenci również nie widzą w nim nic złego - średnia ocen dla mentoringu wynosi 7/10. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie zwróci Ci się wydana kwota. Uważam, że skracanie powinno się traktować bardziej jako "trening" pozyskiwania ruchu - w mojej opinii to najlepsza metoda od której można zacząć zarabianie w internecie. Przeważnie ze skracanie rezygnuje się po osiągnięciu dniówek 2-5$ i zaczyna się promować bardziej dochodowe oferty. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet, a już na pewno w pełni odrobić wydane na mentoring pieniądze.

Jestem całkowicie "zielony", nigdy nie miałem do czynienia z zarabianiem przez internet. Czy ten mentoring będzie dla mnie przydatny?

Właśnie skracanie linków uważam za idealne rozwiązania na rozpoczącie swojej przygody z CPA. Tego typu oferty są doskonałe dla nowych osób – po pierwsze, możesz skrócić dowolną stronę (dzięki czemu nie ogranicza Cię określona tematyka oferty – sam decydujesz o tematyce), a po drugie – uczysz się zdobywać ruch. Jeśli chcesz zacząć, to właśnie od skracania.

Gwarancja satysfakcji

Uwaga! Z myślą o osobach, które są nowe na blogu lub boją się "zainwestować" z obawy przed "zmarnowaniem" pieniędzy, wprowadzam gwarancję satysfakcji. W praktyce oznacza to, że w razie gdyby ktoś uznał, że produkt jest "beznajdziejny" i nie spełnia jego oczekiwań - po prostu, bez gadania, oddam mu pieniądze. Jedyny wymóg, aby odzyskać środki, to napisanie z tym do mnie w ciągu 7 DNI od otrzymania dostępu do materiałów. Oczywiście po skorzystaniu z gwarancji - taka osoba traci dostęp do grupy i wszystkich zawartych tam materiałów oraz przyszłych aktualizacji i prawa do zniżek.
Myślę, że to bardzo dobra oferta dla osób obawiających się nieudanego zakupu :) Gwarancją satysfakcji objęty jest tylko "Mentoring Skracania" kupowany samodzielnie. W przypadku zakupu w zestawie - ze względu na niższe ceny, nie udzielam takiej gwarancji.

Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Cena całego mentoringu to zaledwie:
44zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, musisz dotrzeć do około 1200 osób z Polski lub 500 osób z USA, które wejdą w Twój link 5x :> Jedna osoba jest rozumiana jako IP/24h)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Uważam, że nie ma możliwości by te pieniądze się nie zwróciły. Wystarczy postępować krok po kroku według instrukcji :) Jeżeli jakimś cudem inwestycja się nie zwróci z samego skracania - to zwróci się ze sprzedaży FanPage'y.

Dostępne formy płatności: przelew, paypal

By wykupić mentoring postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

Uwaga! Poradniki dotyczące skracania zawierają linki do stron z materiałami +18!

 

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w shorte i/lub adfly.
 • Krok 2 - Wyślij do mnie wiadomość zatytułowaną "Mentoring Skracanie" poprzez: zarabiam.com  LUB  make-cash.pl  LUB  hyipforum.pl  LUB  e-mail: mysc@getpaid20.pl.
 • Krok 3 - W treści wiadomości koniecznie podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal lub przelew) oraz upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:
  "Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania.".
 • Krok 4 - W odpowiedzi na wiadomość odeślę Ci dane do płatności i dalsze instrukcje.
 • Krok 5 - Po zaksięgowaniu się przelewu, otrzymasz dostęp do grupy mentorskiej oraz grupy Get Paid 2.0. Dostęp jest już na zawsze i nie wymaga ponownych opłat. Przyznawanie dostępu i księgowanie płatności wykonuję ręcznie - co pozwala uniknąć błędów/reklamacji związanych z szybkimi płatnościami.

Zapraszam :)

Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi. To całkowity koszt usługi, dostęp do aktualizowanych materiałów nie wymaga żadnych ponownych opłat.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 44zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych - 249zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 142zł zamiast 183zł, oszczędzasz 41zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 143zł zamiast 183zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 242zł zamiast 322zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 441zł zamiast 571zł, oszczędzasz 130zł


Jeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość :) Ceny które podaję w odpowiedzi nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.

BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WYSYŁANEJ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"!
 
Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. PW na hyipforum.pl: Wyślij

4. GG: 5975423

5. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

6. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2017 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.