Potwierdzenie aktualności oferty: Luty 2018

Kompleksowy Mentoring Afiliacji
od A do Z

...

ZYSKAJ DOSTĘP DO PONAD 64 AKTUALNYCH PORADNIKÓW!

...

Produkt jest rozwijany od maja 2017 roku!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

Mentoringiem zajmuję się bez przerwy od stycznia 2015 roku!

Cześć!

Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. W internecie zarabiam od 2014 roku, to moje jedyne źródło utrzymania. Oprócz zarabiania w programach partnerskich, prowadzę blog getpaid20.pl i rozwijam grupę mentorską Get Paid 2.0.

Całość została przygotowana w oparciu o doświadczenie zbierane od 2015 roku. W produkcie omawiam afiliację produktów od postaw, przedstawiam szereg możliwości reklamowania ofert CPS/CPL/CPO (w tym reklamowania offline!), a także zapewniam stały dostęp do wszelkich aktualizacji.

Być może dałeś/aś się naciągnąć na oferty osób przedstawiające metody polegające na braniu pożyczek na siebie samego i podszywanie się pod osoby trzecie w rozmowach z konsultantami różnych firm. Być może nawet zapłaciłeś by otrzymywać opis w/w metod i wydaje Ci się, że ten mentoring jest czymś podobnym - nic bardziej mylnego.

Ten mentoring w 95% opisuje reklamowanie produktów obcym osobom w całkowicie legalny i zgodny z regulaminem sposób. To jest najważniejsza i najbardziej przyszłościowa część grupy - najprawdopodobniej afiliacja będzie dostępna w internecie już zawsze. Im szybciej ją poznasz i nauczysz się na niej zarabiać, tym stabilniejsze będą Twoje źródła przychodów. Dzięki dostępowi do grupowych materiałów nauczysz się tworzyć oferty sprzedażowe i reklamować w internecie wszelkiego rodzaju programy dostępne w sieciach afiliacyjnych.

Wszystko czego się tu nauczysz zaprocentuje również w innych dziedzinach internetowego zarobku. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!

Wykupując dostęp do "Mentoringu Afiliacji", automatycznie stajesz się członkiem "Grupy Get Paid 2.0".

Grupa Get Paid 2.0

Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku (poniższa oferta dotyczy części poświęconej afiliacji produktów i usług). Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego mentoringu. Po zakupie, każdy członek grupy, otrzymuje "dożywotni" dostęp do aktualizacji oraz nowych poradników dot. danej dziedziny. 

Materiały dostępne w grupie TERAZ, są dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej miesiąc temu. Materiały, które będą dostępne w grupie za miesiąc, będą dokładniejsze i bardziej przydatne od materiałów dostępnych w niej TERAZ. 

Pasjonuję się zarabianiem w internecie i chcę aby grupa stała się obiektywnym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie "z marszu". Wszystko co się tam znajduje jest rozwijane i aktualizowane w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu. 

Nie współpracuję na wyłączność z żadnym serwisem zarobkowym, kieruję się tylko i wyłącznie Twoim zyskiem i udzielam bezstronnych porad.

UWAGA!
Zanim wykupisz mentoring, przeczytaj poniższe wymagania - niezbędne do jego przydatności:

Mentoring wymaga: 

- Podstawowej znajomości HTML

- Podstawowej znajomości obsługi facebooka (rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń), instagrama i youtube'a

Czego możesz się spodziewać:

 • Dostępu do ponad 64 aktualnych poradników dotyczących e-zarabiania
 • Omówienia aż 12 sposobów na skuteczne sprzedawanie produktów w ramach programów partnerskich i promowanie poduktów finansowych!
 • Pełnego opracowania "mini-stron" w afiliacji produktów: PROJEKTOWANIE, REKLAMOWANIE, POZYCJONOWANIE (więcej o mini-stronach : Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron))
 • Konkretnej odpowiedzi na pytania: "Jak znaleźć niszę?", "Jak reklamować własny LP?", "Jak stworzyć skuteczny LP?", "Gdzie i jak reklamować oferty CPL/CPS/CPO?", "Jak zarabiać na afiliacji OFFLINE?"
 • Unikalnych gotowych materiałów promocyjnych opisujących najkorzystniejsze dla klientów oferty (premie bankowe, "darmówki", itp.). Materiały nadają się do reklamowania online i offline.
 • Gotowych do wdrożenia metod maskowania linków partnerskich w sposób nadający się do publikacji na FB i w innych social mediach
 • Omówienia "niszowych" skryptów ułatwiających pracę w internecie
 • Ogromnej wiedzy na temat funkcjonalności facebook'a, snapchat'a, instagrama i youtube'a w kontekście zarabiania online
 • Wielu dodatkowych informacji i poradników związanych z zarabianiem przez internet
 • Praktycznych porad i przykładów budowania skutecznych ofert marketingowych
 • Dostępu do grupowego kanału TeamSpeak i nowych znajomości z ludźmi o tych samych zainteresowaniach
 • Dostępu do wynegocjowanych dla grupy ofert promocyjnych na różnego rodzaju narzędzia używane do zarabiania w internecie (boty, skrypty, SEO, graficy, itd.)
 • Stałego dostępu do materiałów udostępnianych w ramach Grupy Get Paid 2.0
 • "Dożywotniego" dostępu do wszelkich aktualizacji mentoringu oraz poradników "ogólnych" dotyczących też innych - niż afiliacja - tematyk
 • Ciągłej pomocy z mojej strony - po zakupie, jestem otwarty na wszelkie konsultacje i doradztwo w sprawie Twoich autorskich pomysłów oraz problemów związanych z wdrażaniem w życie treści poradników. Odpowiadam na każdą wiadomość :)
 • Zniżki na pozostałe produkty mojego autorstwa
 • Możliwości udziału w grupowych konkursach z nagrodami

Czego NIE możesz się spodziewać:

 • Łatwego zysku niewymagającego pracy własnej

Ile zarobisz?

Mentoring przedstawia szereg metod dotyczących sprzedaży i promowania produktów, w tym finansowych. Promowanie ofert afiliacyjnych jest bardzo przyszłościową, w pełni zgodną z prawem, formą zarabiania w internecie. Mentoring zawiera ogromną dawkę wiedzy i inspiracji do zbudowania swoich źródeł przychodu.
To właśnie na "zewnętrznej sprzedaży" powinieneś się skupić, to ona zapewni Ci stabilność zarobku i stały przypływ pieniędzy - ale "polecanie samemu sobie" również jest w ramach grupy opisane. Ta pierwsza opcja niekoniecznie pozwoli Ci zarabiać od pierwszego dnia (aczkolwiek może - to zależy od Twojego dotychczasowego doświadczenia), ale druga - o ile nie miałeś z nią wcześniej styczności - pozwoli Ci zarobić nawet kilkaset złotych już w pierwszym miesiącu. Wszelkie opisy promocji bankowych, terminy i czynności niezbędne do otrzymania wynagrodzenia są aktualne, opisane w sposób prosty, klarowny i "krok po kroku". Inwestycja w ten mentoring na pewno się zwróci.

...

Mentoring zawiera omówienie aż 12 bezpośrednich metod reklamowania ofert afiliacyjnych. 

Do wyjaśnianych metod należą m.in.:

Recenzja dot. Mentoringu Afiliacji

Zacznę od tego, że tyle czytania jeszcze nigdy nie miałem przy recenzji poradnika. 
Dużym plusem jest sam mentoring użytkownika mysc. Gdy czegoś nie zrozumiemy z danego tematu wystarczy, że zapytamy pod poradnikiem i szybko otrzymamy odpowiedź albo od mysca albo od innego użytkownika, który ma dostęp do grupy Get Paid 2.0. 
Znajdziemy tam dużo przykładowych metod promocji do promowania wielu produktów. 
Nie chcę też przesadzać i pisać, że zarobicie miliony ale cena poradnika jest moim zdaniem jak najbardziej w porządku jak na tyle uporządkowanej treści, od opisu podstawowych pojęć, przez szeptankę i social media, na "mini stronach" kończąc. 
Jak już Majka i Malin wspomnieli - w poradniku znajduje się dużo ogólnodostępnej wiedzy, jednak moim zdaniem mysc przedstawia to zupełnie inaczej. 
Jak to sam autor napisał:
"Fakt, że na forum znajdziemy tematy: "można zarabiać na własnych stronach", "można zarabiać w grupach", "można robic szeptankę" - to są wszystko metody pozyskiwania ruchu, które pasują do promowania czegokolwiek. Nigdzie na forum nie znajdziemy natomiast instrukcji dopasowywania treści reklam ofert CPS do potrzeb odbiorców - a to jest w całym marketingu najważniejsze, przynajmniej tak uważam."
I ja się pod tym podpisuję. 

Ogólna ocena poradnika: 8/10

piotrekprorok

Więcej recenzji i opinii znajdziesz na:

Proszę zwrócić uwagę, że pierwszą ofertę sprzedaży na forum dodałem 4 czerwca 2017 roku. Od wystawienia pierwszych komentarzy minęło dużo czasu. W tej chwili mentoring wygląda inaczej - jest obszerniejszy i lepiej przygotowany. Najmiarodajniejsze będzie kierowanie się (tym) opisem głównej oferty i TYLKO najświeższymi opiniami na forach.

Odpowiedzi na popularne pytania

Czy muszę zarabiać akurat w Agora Performance?

Oczywiście nie, Agora to tylko jedna z sieci afiliacyjnych w których możesz założyć konto. Zarabiać możesz tam gdzie Ci to najbardziej odpowiada, dołączenie do mentoringu nie zobowiązuje Cię do niczego - cały czas sam wybierasz programy partnerskie w których zarabiasz.

Jak szybko zwróci mi się wydana kwota?

Jeśli nastawiasz się na polecanie produktów samemu sobie i nabliższej rodzinie - już w pierwszym miesiącu zwróci Ci się kilkukrotnie. Jeśli nastawiasz się przede wszystkim na dużo bardziej przyszłościowe "reklamowanie na zewnątrz" - to zależy od Twojego obecnego doświadczenia. Podejście, które opisuję i radzę stosować, jest skuteczne dla mnie - to dzięki niemu zarabiam pieniądze w modelu CPA. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie, przy promowaniu "na zewnątrz", zwróci Ci się wydana kwota. To jest już kwestia indywidualna - może za tydzień, może za dwa, może za miesiąc, a może jeszcze tego samego dnia. Głęboko wierzę, że wszystko co opisuję pozwoli Ci zarabiać duże pieniądze przez internet - ale statystyczny "earner" nie istnieje.

Zarobiłem na afiliacji XXXX złotych, jest sens żebym kupował poradnik?

Jeżeli uważasz, że wszystko już wiesz - oczywiście nie dołączaj.  Jeśli natomiast chciałbyś uporzadkować to co już wiesz i poszukać kolejnych inspiracji na sposoby i formy zarobku oraz poznać moje podejście do marketingu internetowego i budowania ofert reklamowych - ZAPRASZAM.

Czy poradniki przedstawiają metody black-hat, tak jak inne poradniki tego typu ostatnio popularne wśród "facebook'owych biznesmenów"?

Tak, ale wyłącznie w negatywnym kontekście ("czego nie robić"). Opieranie się na wprowadzaniu sieci afiliacyjnej i reklamodawców w błąd - to w dłuższej perspektywie, oprócz kwestii moralnej, zwyczajna strata czasu. Żaden reklamodawca nie będzie wypłacał pieniędzy za dostarczanie danych do samych niezdecydowanych osób. Żaden bank nie będzie wypłacał pieniędzy za zamykane (tuż po otrzymaniu prowizji) rachunki.

Kup mentoring już teraz i zacznij zarabiać pieniądze!

Cena całego mentoringu to zaledwie:
139zł
(Aby te pieniądze się zwróciły, powinieneś wygenerować 1-2 wnioski o założenie konto bankowego)

Opłata jest jednorazowa, zaś dostęp do wciąż udoskonalanych i aktualizowanych poradników zarobkowych otrzymuje się już na zawsze. Uważam, że mentoring przekazuje wszelkie niezbędne informacje by te pieniądze się zwróciły i to z nawiązką. Dużo droższe poradniki w całości stanowią zaledwie 10% przygotowanych materiałów. Warto dołączyć!

Dostępne formy płatności: przelew, paypal

By wykupić mentoring postępuj zgodnie z poniższymi punktami!

 • Krok 1 (nieobowiązkowy) - Zarejestruj się w Mylead i/lub Agora Performance i/lub Cupsell i/lub PP Intymność i/lub G2A i/lub CashInPills.
 • Krok 2 - Wyślij do mnie wiadomość zatytułowaną "Mentoring AFILIACJA"  poprzez: zarabiam.com  LUB  make-cash.pl  LUB  hyipforum.pl  LUB  e-mail: mysc@getpaid20.pl.
 • Krok 3 - W treści wiadomości koniecznie podaj formę płatności która Cię interesuje (paypal lub przelew) oraz upewnij mnie, że przeczytałeś stawiane "przez mentoring" wymagania zdaniem:
  "Przeczytałem/am i spełniam wszystkie wymagania.".
 • Krok 4 - W odpowiedzi na wiadomość odeślę Ci dane do płatności i dalsze instrukcje.
 • Krok 5 - Po zaksięgowaniu się przelewu, otrzymasz dostęp do grupy mentorskiej oraz grupy Get Paid 2.0. Dostęp jest już na zawsze i nie wymaga ponownych opłat. Przyznawanie dostępu i księgowanie płatności wykonuję ręcznie - co pozwala uniknąć błędów/reklamacji związanych z szybkimi płatnościami.

Zapraszam :)

Kompletny cennik - sprawdź ile możesz zaoszczędzić

*Wszystkie wymienione niżej ceny są opłatami jednorazowymi. To całkowity koszt usługi, dostęp do aktualizowanych materiałów nie wymaga żadnych ponownych opłat.

1. Kompleksowy Mentoring Skracania - 44zł (SKRACANIE)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR - 139zł (SMS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych - 249zł (GRY)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji - 139zł (AFILIACJA)


ZESTAWY:

1. Dla zainteresowanych zarabianiem w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + SMS - 142zł zamiast 183zł, oszczędzasz 41zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA - 143zł zamiast 183zł, oszczędzasz 40zł


2. Dla zdecydowanych na zarabianie w internecie:

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS - 242zł zamiast 322zł, oszczędzasz 80zł

Zestaw: SKRACANIE + AFILIACJA + SMS + GRY - 441zł zamiast 571zł, oszczędzasz 130złJeśli interesuje Cię inny - niż wymienione - zestaw, proszę o wiadomość :) Ceny które podaję w odpowiedzi nie są indywidualne, wszystkie ceny zestawów obliczam według klucza i każdy zainteresowany otrzymuje taką samą cenę. Ceny są stałe i obowiązują każdego, nie robię wyjątków.

BY WYKUPIĆ MENTORINGI W ZESTAWIE POSTĘPUJ WEDŁUG WYMIENIONYCH JUŻ PUNKTÓW - ZMIENIAJĄC TYTUŁ WYSYŁANEJ WIADOMOŚCI NA "Mentoring <nazwa zestawu>"!
 
Przykład: "Mentoring SKRACANIE+AFILIACJA+SMS+GRY".

Kontakt

Przed zadaniem pytania, upewnij się proszę, że odpowiedzi nie można znaleźć w powyższym opisie oferty mentoringu :)

1. PW na zarabiam.com: Wyślij

2. PW na make-cash.com: Wyślij

3. PW na hyipforum.pl: Wyślij

4. GG: 5975423

5. E-MAIL: mysc@getpaid20.pl

6. FACEBOOK: FanPage

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
mysc

getpaid20.pl - Blog Get Paid 2.0

<<< Wróć do strony głównej getpaid20.pl

© Copyrights 2016-2017 by getpaid20.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.