Informacja organizacyjna – dlaczego nie ma nowych wpisów?


obrazek - zaraz wracam - getpaid20.pl

Cześć!

Jak zapewne zauważyliście – nie opublikowałem nic nowego od 6 kwietnia. W żadnym wypadku nie oznacza to, że nie prowadzę już bloga 🙂 Nie czuję się z tym dobrze, ale niestety się nie rozdwoję 🙁

Jestem w trakcie całkowitej reorganizacji wszystkich materiałów w Grupie Get Paid 2.0. Pod koniec maja planuję rozpocząć sprzedaż nowego poradnika – a tym samym otworzyć „nową część grupy”. To wymaga nie tylko przygotowania poradników, ale również planu marketingowego, a także stworzenia i aktualizacji wszystkich materiałów reklamowych.

Nikogo nie zatrudniam, wszystko robię sam, i aktualnie obrałem priorytet na te działania. W związku z tym, jeszcze przez jakiś czas (najpóźniej do końca maja), nie opublikuję nic nowego na blogu. Gwarantuję, że nadrobię ten okres jak tylko skończe reorganizować grupę!

Myślę, że Wy również jesteście zdania że „pisane na szybko teksty” i tak byłyby nieprzydatne. Filozofia „byleby coś opublikować” nigdy mi nie pasowała i nie będę jej stosował 🙂 Zachęcam do powrotu do starszych tekstów, wiele z nich jest odnowionych (o tym czy tekst był edytowany, a czasem nawet napisany od nowa, świadczy „logo getpaid20.pl” na grafice wyróżniającej wpis).

W razie czego informuję, że cały czas odpowiadam na komentarze i Wasze maile, pod tym względem nie mam przerwy 🙂 W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu 🙂

obrazek - zaraz wracam - getpaid20.pl

 

Pozdrawiam!
mysc

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *